Jump to content

Ръководство: Записване на DVD диск с филм с Nero


Препоръчан пост

  • Отговори 477
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

При това положение не би трябвало да има значение програмата за запис. Записват се като всеки друг диск с информация. Производителят на носителя обаче остава много важен.
Link to comment
Сподели другаде

Ами, тя програмата си казва в долната част на съобщението да смениш файловата система на UDF. Чети, бре.

 

Благодаря това го оправих обаче като почна да го записва виж какъв ерор ми даде:

 

http://store.picbg.net/thumb/55/44/2d4aeb2c83985544.jpg

 

какво да правя ... нищо не съм цъкал за сега ...

Link to comment
Сподели другаде

Ще може ли пълен лог от записа?

 

 

Ето:

http://store.picbg.net/thumb/C1/C8/4963e941109ec1c8.jpg

 

И още нещо на каква скорост е най-добре да се записва защото аз го сложих на първа (1)

Link to comment
Сподели другаде

Виждам, че използваш устройство за лаптоп. Това е лошо. Устройствата за лаптопи са в 99% от случаите доста калпави и се поставят общо взето колкото да се каже, че има някакво устройство.

Виждам и че използваш боклучави носители.

На първо време си набави качествени носители и опитай отново, макар че с това устройство я камилата, я камиларя.

 

Няма голямо значение на каква скорост се записва. Най-добре е на максималната, поддържана от носителя. Ако има проблеми, се смъква.

Link to comment
Сподели другаде

Аз не ти се карам, а ти обяснявам. Не е моя вината, че устройствата на лаптопите не стават за нищо.

 

Аз съм ти много благодарен и щастлив че все пак има кой да ми каже нещо защото започнах да мисля че мен не ме бива да записвам дискове.

А иначе все пак с някъква друга програма не може ли да записвам върху тези дискове или трябва да си купя Вербатим ?

Благодаря!

Link to comment
Сподели другаде

В текущия случай програмата запис няма никакво значение. Нещата се свеждат до устройство, фърмуеъра на устройството и носителя. Софтуерът за запис има значение само когато се записва DVD Video (филм) на двуслоен диск, защото тогава трябва да се постави правилно layer break. В противен случай може да има проблеми с възпроизвеждането на стационарни DVD плеъри.
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

Здравейте ,вчера се регнах, от 4- 5 дена чета темата за записване на диск и почти схванах нещата , домашния ми плеар е LG чете AVI , но незнам дали ще тръгнат MKV файлове , реших да сложа едно аниме да сложа, а дали ще чете клипове с резолюция 720 или 1080, субтритрите на MKV също не знам дали ще излязат, на AVI излизат някаде добре , някъде никакви ги няма // от първия филм дето сложих не ги прочети , един сериал също така умря // вчера май разбрах проблема , но МКV е важно дали чете // изгубил съм книжката с упътването // ??

 

Плеара е от 2007 година ако е важно , над копчетата пише какво подържа - Divx , Mp3/CD, Dolby digital, Pogresiv Scan, DTS, Divx 162 и Media player , благодаря за помоща ....

Link to comment
Сподели другаде

Не, няма да прочете МКV.

Максималната резолюция при дом. ДВД плеъри е 720 х 576.

 

Най лесния начин да провериш сам е, като запишеш дадено МКV на DVD/RW диск и да видиш дали плеъра ще го прочете. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...