Jump to content

Проблеми и въпроси, свързани с инсталацията на Windows XP


Night_Raven

Препоръчан пост

Това е тема, в която можете да задавате въпроси или търсите решения на проблеми, свързани с инсталацията на Windows XP, ръководство за което има в тази тема.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Тъй като винаги спирам ъпдейтите след инсталация на Windows Xp, лично ти, кои ъпдейти /важни/ би ми препоръчал? Има ли основни ъпдейти, които е желателно да се инсталират, или всички са абсолютно важни и трябва да бъдат инсталирани?
Link to comment
Сподели другаде

Лично аз инсталирам само критичните ъпдейти за сигурността. Общо взето се ръководя по следния сайт: www.softwarepatch.com. Става въпрос за ъпдейтите в категория "essential".
Link to comment
Сподели другаде

Да попитам, само за тези три ъпдейта ли имаш в предвид

-------Windows XP Service Pack 3 (XP SP3)

Windows XP Service Pack 3 hotfix for AMD procoessors

Windows XP Security updates and patches for 2008 -------

или включително и Optional updates .

/П.С. ----Както спомена за сървис пак 3, преди малко го инсталирах, зареждат ми се страниците страшно бързо, надявам се че не си внушавам :):):)/

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...

здравейте.

нов съм в инсталирането на уиндоус.

но бих желал да го усвоя..не изглежда особенно сложно.

следвах стъпките описани в нета .

инсталира се нужния уин.

но маи не ми разпознава мрежовата карта-не се свързва с интернет , а опцията за типични настроики не се появява изобщо.

интересува ме тази тема -компа е лаптоп acer 5315.

и го закупих, само с виста инсталната на него .но без никакви дискове, нито с ОС, нито с такъв за драйвери.

ако ви затруднява обяснение по темата , бихте ли ми пратили някакъв линк ,към подобни разработки в отговорите.

благодаря ви предварително.

Link to comment
Сподели другаде

Значи, наскоро си купих нов лаптоп директно с оригинална Виста, обаче тя се развали опитах се да инсталирам старото XP (на другата щайга си върви нормално) но на този лаптоп ми появява още като го боотна преди да ми се появи в кой дял да го инсталирам ми пише, че неможе да ми намери хард диска или, че е заключен (нещо такова) само че на Английски разбира се. Опитах се да инсталирам Виста и стана, но тей като ми омразна и ми дава прекалено много грешки искам XP. Плс, ако някой може да ми разреши проблема да ми пише. Благодаря предварително..... :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

Какво точно имаш предвид под "размених C и D"? Обясни по-точно, моля.

 

Ми обикновенно windowsa се слага в Ц но без да искам размених дяловете и Цто и стана Д, и сега windowsa ми е в дял Д. Мога ли да им променя буквичките Д да стане Ц и обратно

Link to comment
Сподели другаде

Ми обикновенно windowsa се слага в Ц но без да искам размених дяловете и Цто и стана Д, и сега windowsa ми е в дял Д. Мога ли да им променя буквичките Д да стане Ц и обратно

Ами като се преинсталира се чете много внимателно и не се бърза, то по подразбиране си е на С, но ти си го сменил зорлем на D. Не може сега да се промени. Трябва сега пак да го преинсталираш на С, а D го изтриваш и го създаваш наново. После като инсталираш влизаш в My Computer и даваш десен бутон на D и формат.

Link to comment
Сподели другаде

Не е нужно да се форматира дял D:. Ако се направи чиста инсталация с форматиране на дял C:, не би трябвало да си пречат двете инсталации. Т.е. тази на D: трябва да стане неактивна и после могат просто да се изтрият папките от него дял.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...