Jump to content

Полезни съвети и трикове за WindowsXP и Vista


Препоръчан пост

Предполагам говориш за съобщение с отброяване. Да, нормално е, ако си задал време, след което да се извърши действието. Опитай с "-t 00".

Явно е нормално.Благодаря за отговорите. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • Отговори 174
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

здравейте,видях едно нещо в нета казва се "Windows.Genuine Advantage Validation

" когато се стартира на пц-то прави уиндоуса легален и може да се ъпдейтва нормално.някой знае ли нещо по въпроса,дали наистина действа?ако има някой който го е пробвал нека сподели понеже е забранено не мога да дам линк.има го по тракерите

Link to comment
Сподели другаде

имам питане, откъде се включва функцията като се разместват папки или картинки в Thumbnails режим да се подреждат автоматично а не където си ги оставил (да се подреждат сами ,примерно в редичка ) ?
Link to comment
Сподели другаде

Опитай да щракнеш с десен бутон на мишката върху празното място в папката и да избереш опциите Arrange Icons By -> Auto Arrange и Align to Grid.

Точно така беше Auto Arrange мерси :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Здравейте отново.Аз пак имам проблем.Дано не ви досаждам много.Проблем ми сега е,искам да проверя кой е в моя компютар, следвах стъпките както са дадени в началото на темата и когато кликна в/у /session/ например и ми излиза прозорец в който пише: The following error occurred while reading the list of files opened by windows clients:Error2114:The Server service is not started. Някой знае ли какво е това и какво аз мога да направя.
Link to comment
Сподели другаде

Според информацията не ти е стартирана услугата Server. Ако това е вярно, няма и как някой да се е свързал към твоя компютър, защото няма как да имаш споделени папки.
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Здравейте,

Интересува ме тази хитринка с Промяна на администраторската парола под Windows XP,как мога да я реализирам при windows vista?

предварително благодаря! :gentlemen:

Коя хитрина?Я я бейстну тук че ме мързи да прелиствам

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

Здравейте!

Регистрирах се преди няколко дена и това е първият ми пост. Във форума ме очарова огромният обем полезна информация

(поднесена така, че всеки лаик като мен да я разбере) и добрият тон между участниците.

Относно проблема ми: наскоро си поставих допълнителен хард диск и следвайки инструкциите на Tragedy се опитах да

променя буквата на устройството но ми излезе това съобщение: Logical Disk Manager(LDM)

is not registered. LDM supports Windows 2000 or later. Check the operating system on

the computer named...

Бихте ли помогнали?

Редактиран от Saint
Link to comment
Сподели другаде

Опитай с това. Свали, разархивирай, кликни с десния бутон върху файла и избери Install. Рестартирай системата за всеки случай, дори и да не ти се поиска рестарт.
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...