Jump to content

Ръководство: Как да вградим субтитри във видео


Препоръчан пост

Здравейте!

ще ви помоля за малко помощ

значи свалих и двете програми и ави-то и за субтитрите

конвентирах ги и ssa i ass нс точно кое от двете беше

сложих в една папка с еднакви имена

избрах нова директория и накрая като му дадох Preview

ми излиза някакъв червен натпис

каде бъркам, ако някой може да помогне

попринцип изчех 80% от темата

но немога да се оправя

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз като направя субтитрите и като искам да го видя и ми показва черен екран и с раздърпани нагоре букви пише AVISource: couldn't locate a decompressor for fourcc xvid | (C:Documents and Settings\123\Application Data\AVI ReComp\Preview\preview.avs, line 3), но аз продължавам, после като го добавя в опашката и като го видя пак ми показва това, като направих клипа и ми изписа при статус, че се е провалило, а като погледнах клипа, той беше 602MB и нямаше звук, нито субтитри, какъв може да е проблема, щом ми изписва това???

Ето снимка

http://prikachi.com/images/87/2358087z.jpg

Последната версия на AVI ReComp ли използваш? С всички компоненти от инсталатора ли си я инсталирал(а)? Като я стартираш, в долната част в поле Приложения на всички статуси ли пише OK? С какъв пакет с кодеци си по принцип?

 

Здравейте!

ще ви помоля за малко помощ

значи свалих и двете програми и ави-то и за субтитрите

конвентирах ги и ssa i ass нс точно кое от двете беше

сложих в една папка с еднакви имена

избрах нова директория и накрая като му дадох Preview

ми излиза някакъв червен натпис

каде бъркам, ако някой може да помогне

попринцип изчех 80% от темата

но немога да се оправя

Предполагам знаеш, че може да се пише докрая на всеки ред? Не е нужно да пишеш едва ли не в стихотворна форма и да минаваш на нов ред за щяло и нещяло.

Колкото до проблема ти, ще трябва да дадеш по-точна и конкретна информация. Ние няма как да знаем какъв е този надпис, който ти излиза. Не сме врачки или екстрасенси.

Link to comment
Сподели другаде

Последната версия на AVI ReComp ли използваш? С всички компоненти от инсталатора ли си я инсталирал(а)? Като я стартираш, в долната част в поле Приложения на всички статуси ли пише OK? С какъв пакет с кодеци си по принцип?

 

 

Предполагам знаеш, че може да се пише докрая на всеки ред? Не е нужно да пишеш едва ли не в стихотворна форма и да минаваш на нов ред за щяло и нещяло.

Колкото до проблема ти, ще трябва да дадеш по-точна и конкретна информация. Ние няма как да знаем какъв е този надпис, който ти излиза. Не сме врачки или екстрасенси.

 

дава грешка и излиза същия червен натпис като снимката по-горе. Ползвам SMPlayer, който си върви с някакви кодеци.

Като му да старт зарежда до 100% мн бързо(30 сек.), след това още един път и дава ерор.

Link to comment
Сподели другаде

Използвам SMPlayer и той си върви с някакви кодеци достатъчни за да гледам филми и сега като инсталирах програмата качих и Xvid 1.1.2. final други не съм инсталирал
Link to comment
Сподели другаде

Пробвах всички филми които имам в момента, но пак не става. На последния филм който пробвах пък излезе този натпис. На плеъра филми си вървят както трябва.

post-16194-006688200 1280854298_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

здравейте до вчера програмата си работеше перфектно но моя тъп кошник със Win реши да си направи проверка на хард диска

 

и днес програмата ми дава тази грешка

 

Послепис: прейнсталирах Програма като исчистих регистрите с Cclear ,и я инсталирах на ново инсталацията мина перфектно и отново даде тая грешка :)

post-12359-000598400 1291708113_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Случайно в дял C: да имаш папка или файл с име, подобно (но не същото) на Program Files? Или пък в Program Files да имаш папка или файл с име, подобно (но не същото) на AVI ReComp?
Link to comment
Сподели другаде

значи като отворя дял C има некви два нови файла, от къде са се взели си нямам и на идея ето и снимка а във program files папката на avi rekomp си е само оригиналната

 

Послепис: Делвам новопоявилите се файлове като ще си направя бекъп за всеки случай а и ще ги кача тук ако искаш да ги видиш

post-12359-045640900 1291790842_thumb.jpg

IPH.rar

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...