Jump to content

Ръководство: Как да вградим субтитри във видео


Препоръчан пост

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Невъзможни неща няма. От по-съвременните пакети общо взето всички са един дол дренки. Като цяло бих предложил K-Lite Basic, ако ще гледаш основно AVI файлове. Ако ти трябва поддръжка на файлове от рода на FLV, MKV, OGM и др., можеш да инсталираш K-Lite Standard.
Link to comment
Сподели другаде

Деинсталирах ACE Mega CoDecS Pack и инсталирах K-Lite Standard. След това махнах старата версия на AVI ReComp и инсталирах новата. Не ми излезе съобщение за грешка и субтитрите се вграждат без проблем и са си на мястото. С новите кодеци гледам и филми, които със старите ми беше невъзможно да гледам. :yeah:

 

МНОГО, МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩТА! :yes:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

Суупер страхотна тема!! Онзи ден направих на родителите ми с тези програмки и с това ръководство един филм, за да могат да го зяпат на домашното кино. Не са го гледали още, но поне нямахме проблеми с разминаване, нетръгване на субтитри и др подобни :)

Благодаря много още веднъж и продължавайте все така да ни радвате с добри и полезни ръководства :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...
Здравейте :).Направих всичко което сте показали НО по време на филма от 6 минута до 1:05 часа излизат едни субтитри Моята връзка и после изчезват. Въпроса ми е винаги ли когато слагам субтитри на филм ще излиза нещо такова и то през цялото време на филма ? И как мога да ги отрежа ?
Link to comment
Сподели другаде

Не ,не се появяват .Само при вграждането се появиха.Снощи забравих да спомена когато пуснах програмата заедно с филма започна да забива нета и не се отравяха страниците на браузърите ми или трябваше да чакам една минута за да се отвори някоя страница , винаги ли ще е така когато работи програмата ?
Link to comment
Сподели другаде

По принцип AVI ReComp не би трябвало да оказва никакво подобно влияние върху интернет връзката. Проблемът се появява винаги при пускане на програмата или само веднъж?

Качи субтитрите някъде и дай линк или ги прикачи към коментара си в архив.

Link to comment
Сподели другаде

Проблемът се появява винаги при пускане на програмата или само веднъж?
АМИ аз само веднъж пуснах програмата.
Качи субтитрите някъде и дай линк или ги прикачи към коментара си в архив.
НЕ знам как да го направя да добавя линк за субтитри :'( не съм го правила до сега :( а това за АРХИВ също не знам къде е :'(
Link to comment
Сподели другаде

Опитай да качиш файла примерно на Rapidshare.com. Отварящ сайта, кликаш бутон Choose, посочваш файла, кликаш бутон Upload и накрая копираш линка за изтегляне (Download Link) тук.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Моята връзка направих това което ми каза :)

не е ли по лесно с шот? имам предвид да пуснеш филма, даваш го на пауза и му правиш снимка като натиснеш веднъш клавиша PRINT SCREEN. после отваряш програмката за рисуване paint и натискаш клавиш Ctrl като го държиш натиснат натискаш буквата V и екрана се появява там. после с мишката отиваш на файл и от падащото меню цъкаш на запиши или запиши като и от отворения прозорец избери да го запиши на работния плот и ще ти иска да напишеш име на файла и в какъв формат, можеш да не пишеш име а да посочиш формата, най известния и малко заемащ място е в jpeg и натискаш ОК и записания файл го прикачваш към съобщението си. сега ще направя шот на това което се появи след като натиснах на (МОЯТА ВРЪЗКА)

 

ето и шота

post-15362-12754102992026_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Аз като направя субтитрите и като искам да го видя и ми показва черен екран и с раздърпани нагоре букви пише AVISource: couldn't locate a decompressor for fourcc xvid | (C:Documents and Settings\123\Application Data\AVI ReComp\Preview\preview.avs, line 3), но аз продължавам, после като го добавя в опашката и като го видя пак ми показва това, като направих клипа и ми изписа при статус, че се е провалило, а като погледнах клипа, той беше 602MB и нямаше звук, нито субтитри, какъв може да е проблема, щом ми изписва това???

Ето снимка

http://prikachi.com/images/87/2358087z.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...