Jump to content

Безплатен лицензиран софтуер и игри


Препоръчан пост

  • Отговори 193
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Промоция на Avira Premium Security Suite: безплатен лиценз за 6 месеца.

 

Ето инструкции:

- изтеглете инсталацията на промоционалния пакет: Avira Premium Security Suite;

- стартирайте инсталацията, кликнете Next, поставете отметка на Ich akzeptiere die Bedingungen der Lizenzvereinbarung, кликнете Next на същия и следващите два прозореца;

- изберете Produkt testen и кликнете Next;

- попълнете полетата със звездичка (Anrede = обръщение: Frau = г-жа / Herr = г-н; Vorname = име; Nachname = фамилия; Email = имейл адрес; Email wiederholen = повторно въвеждане на имейл адреса; Land = страна) и кликнете Next;

Важно: в следващия прозорец ще се изпише информацията за лиценза; ако нямате нищо против да ползвате немската версия, просто си я инсталирайте докрай; ако обаче искате да използвате английската версия, продължете да четете инструкции по-долу.

- кликнете Cancel, за да прекратите инсталацията;

- отворете пощенската си кутия, отворете писмото от Avira (Avira Kundenkonto) и кликнете върху дългия линк, започващ с https://license.avira.com/, което ще ви откара на сайта на Avira;

- в колона Download кликнете бутона с двата кръстосани жълти ключа, за да изтеглите лиценза като самостоятелен файл;

- изтеглете английската версия на Avira Premium Security Suite и стартирайте инсталацията;

- отново кликнете Next, поставете отметка на I accept the terms of the license agreement и кликнете Next на този и следващите 2 прозореца;

- на прозореца за въвеждане на лиценз в долната част ще видите текст "I already have a valid hbevd.key License file", кликнете върху hbevd.key и си посочете сваления самостоятелен лиценз;

- завършете инсталацията и си използвайте продукта в следващите 6 месеца.

 

Добавено: доколкото разбирам програмата уведомява потребителя със съобщение, че е тестова версия, при всяко сканиране и май при стартиране на Windows. Не съм тествал това лично, просто прочетох коментари в друг форум. Споменавам го, ако би ви отказало от инсталацията на програмата, за да не си губите времето.

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Странно. При мен работи. Дори успях да си набавя 2 лиценза. Не че ми трябват, де. Просто за теста.

Хм, и аз взех лиценз,но едва след като си направих чисто нова пощ. кутия каквото и да значи това.

Link to comment
Сподели другаде

Излезе и безплатна версия на WinUtilities, която можете да изтеглите от този адрес - http://www.giveawayo...ities-pro-9-98/

 

Много наподобява Glary Utilities

 

И за да съм по темата Download Glary Utilities PRO free trial

Редактиран от mazarin
Link to comment
Сподели другаде

Това е обикновена пробна версия на платения вариант на програмата.

 

Да, това е 30 дневна версия на платеното издание на програмата.

Както вашите по-горе дето са по 3 месеца и по 6 месеца, само дето това е за 1 месец.

Ако ставам въпрос имам и ключове за Glary Utilities и няма разлика с пробната професиоанална версия, само дето последната ще изтече след месец от инсталирането й.

В този ред на мисли, да разбирам ли че не са по темата 30-дневни тестови версии на професионалните издания (платените) на дадени програми?

Link to comment
Сподели другаде

Не са, защото това са стандартните им пробни версии, които ги има по всички софтуерни портали. Тази тема е за промоционални оферти. Това значи лицензи, които са за по-голям период от стандартния.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...