Jump to content

Безплатен лицензиран софтуер и игри


Препоръчан пост

Тук предлагат безплатни лицензи за Everest 4.6. Не е последната версия, но все пак е далавера

 

Vorname: Лично име

Nachname: Фамилия

E-mail: мейл

Щракнете на “Senden” (изпрати).

 

След това ще получите мейл, трябва да отворите пратения линк, за да потвърдите, че мейла е легитимен и след това чакате ключа

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • Отговори 193
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 3 weeks later...

Пуснаха безплатна версия на същата програма и на http://www.giveawayoftheday.com/paragon-pa...pecial-edition/

Отново безплатна версия на това удобно приложение - http://www.giveawayoftheday.com/partition-manager-10-0-personal-english/

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Безплатна версия на PPTminimizer 4.0 от ТУК . Краен срок - 28.10.2009 - 8,00 часа наше време .

PPTminimizer compresses presentations and documents by up to 98% without changing the original file format. Therefore, a special program to decompress or “unzip” files is not needed anymore. This program is compatible with Vista and can be fully integrated into Outlook, PowerPoint and Windows Explorer. PPTminimizer comes in English, French, German, Italian, Japanese and Spanish.
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Безплатни лицензи за:

 

Ashampoo Burning Studio 2009

Ashampoo PhotoCommander 6

Ashampoo WinOptimizer 5

 

Цък

 

Аз ги регистрирах и трите (И трите ли Дедо Попеее?! И трите синко... и трите...), но реално ще ползвам, май само Burning studio-то. На аванта се дават също и ASHAMPOO MAGICAL UNINSTALL , ASHAMPOO INTERNET ACCELERATOR 2, ASHAMPOO STARTUP TUNER 2, ASHAMPOO CLIPFINDER HD. Не ги знам дали тия са били безплатни и преди. На мен лично ми се виждат безполезни...

 

Днеска, изглежда, "шампоана" прави десет годинки и за това се е олабил така...

Поздрави. :)

Link to comment
Сподели другаде

Безплатни лицензи за:

 

Ashampoo Burning Studio 2009

Ashampoo PhotoCommander 6

Ashampoo WinOptimizer 5

 

Цък

 

Аз ги регистрирах и трите (И трите ли Дедо Попеее?! И трите синко... и трите...), но реално ще ползвам, май само Burning studio-то. На аванта се дават също и ASHAMPOO MAGICAL UNINSTALL , ASHAMPOO INTERNET ACCELERATOR 2, ASHAMPOO STARTUP TUNER 2, ASHAMPOO CLIPFINDER HD. Не ги знам дали тия са били безплатни и преди. На мен лично ми се виждат безполезни...

 

Днеска, изглежда, "шампоана" прави десет годинки и за това се е олабил така...

Поздрави. :)

Благодаря много за информацията, но вече ги имам тези хубави три програмки. Защо да не ползваш и останалите две? Хубави са.

Link to comment
Сподели другаде

Информацията е предвидена не само за теб Nazikov. :) Стори ми се добро попадение тази промоция. Ashampoo Burning Studio 2009 наистина си заслужава, поне от гледна точка на класическите марки програми за запис... Не е резната много и си има абсолютно всичко, което му е нужно на човек за запис на дискове с музика, филми и т.н. В това отношение много ми напомня на версии 5 и 6 на Nero, преди да го наблъскат с какви ли не дивотии, превръщайки го едва ли не във втора OS. Това, което не ми харесва особено е съществения разход на ресурси - само за стартирането си хваща към 100Mb RAM... За сравнение, ImgBurn - моят абсолютен фаворит за момента, заема към 20Mb RAM и в 2Mb инсталационен файл е събрал около 80% от възможностите на Ashampoo, като в същото време предлага значителна гъвкавост за любителите на настройките... Прадоксално - дори нищо да не настройвам по ImgBurn (като абсолютен лаик) записването на диск с данни става с цъкане на точно три бутона; реша ли да си играя с настройките - вариантите са страшно много. Това, разбира се, не прави продукта на Ashampoo излишен (още повече, че ми е на аванта :)). От платените версии, винаги бих предпочел тази версия, защото е доста интуитивна и приятна за работа. Не бих я нарекъл претрупана - всичко си е там, където се очаква да бъде и е лесно достъпно (поне от първите ми впечатления на виртуалната машина). Има по-малко опции за настройка, но предвид настоящите ми потребности, не бих казал че това ме разочарова... Да понатрупам материал за запис и ще тествам в полеви условия как стоят нещата.

Ashampoo PhotoCommander също никак не е зле, но се опасявам, че не съм чак такъв фен фотографските страсти, с мераци да колекционирам, подреждам, модифицирам... Стига ми и един XnView за снимките, които имам. Все пак, да има... не се знае - може пък да потрябва. Мотивацията ми да регистрирам и тази програма, мисля че съм я отметнал в съобщението си (в скобичките). Какво да се прави - българска работа...

Win-а ми си работи добре и без да ползвам т.нар. WinOptimizer. Дефрагментирам харда веднъж месечно (или на 2 седмици Fast Update с MyDefrag), премахвам временните файлове с CCleaner, когато ми се стори, че се понатрупат (не че не може и с инструментите на Windows - просто навик). Премахвам от регистрите само неща, останалили от програми, които със сигурност съм отдавна деинсталирал и така... Перспективата, с едно цъкване на WinOptimizer, да пратя в небитието съществен брой потенциално излишни файлове никак не ме блазни, след като нямам контрол над това, на базата на какъв признак прогрмата е решила, че нещо си е излишно... Доста рисковано и излишно, след като Windows вече 4 месеца не ми дава повод да съм недоволен от него (:blackcat:). Все пак, поне в тоя случай авторите на програмата са се отказали да искат пари за нея (прословутото правене на пари от вятъра).

Иначе да посъветвам, тези които ще си инсталират WinOptimizer: Програмата има български език, но въпросният излиза на маймуница след инсталацията - поредица от въпросителни. Пробвах го на виртуалната машина - културно кирилизирана и на компа на един приятел, който е запален по оптимизацията... Едва намерих къде се превключват езиците: първият бутон отляво надясно горе в лентата - езиците са означени със знаменца в менюто. Успех на ползвателите!

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря много за информацията, но вече ги имам тези хубави три програмки. Защо да не ползваш и останалите две? Хубави са.

 

Нещата могат да бъдат тълкувани по толкова много начини... Просто прозвуча така, сякаш щом ти ги имаш, то значи изобщо не е трябвало да пускам такава информация... Не съм имал предвид нищо за крадене и прочие... Естествено, че можеш да си ги набавиш от доста други места. Няма спор. Сигурно си се изразил по този начин автоматично... и аз съотвено съм отговорил автоматично. Извинявай, ако съм те накарал да се почувстваш засегнат от това. Далеч не съм търсил конфлик, но просто такава си е човешката природа: някой казват нещо... други се засягат... и стана тя... Кавгата!

 

Айде, черпя една бира! :beer:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Уникално добро предложение от Gizmo's Freeware - промоция на DefenseWall HIPS 2.56.

Промоцията е валидна до неделя (12 декемвери) вечерта (23 часа, ако правилно съм пресметнал). Лицензът не включва обновяване до по-нови версии, както го правят стандартните платени лицензи, и не включва техническа поддръжка от страна на автора на програмата.

Link to comment
Сподели другаде

Уникално добро предложение от Gizmo's Freeware - промоция на DefenseWall HIPS 2.56.

Промоцията е валидна до неделя (12 декемвери) вечерта (23 часа, ако правилно съм пресметнал). Лицензът не включва обновяване до по-нови версии, както го правят стандартните платени лицензи, и не включва техническа поддръжка от страна на автора на програмата.

Лиценз с валидност до 2109 година - що ли за преценка е това? През 2007 година авторът е предоставял стогодишни лицензи на Бетатестващи сътрудници. Чел съм го някъде из рускоезични форуми. Как би го коментирал? Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...