Jump to content

Безплатен лицензиран софтуер и игри


Препоръчан пост

В предходните коментари беше упоменато, че Online Armor++ представлява цялостен защитен продукт, който включва Firewall + Antivirus. Това се вижда и от страницата с промоцията: http://www.giveawayoftheday.com/online-armor-antivirus-firewall/

Ако искаш да ползващ цялостния пакет, трябва да отстраниш всяка друга защитна стена или резидентна антивирусна програма. Не можеш да инсталираш само стената, без антивирусната. Можеш след инсталацията да изключиш резидентния антивирусен модул на Online Armor++, който обаче ще продължи да си дърпа доволно количество RAM... преди рестарт. Няма гаранция и че конфликти дори при таково положение (изключен резидентен модул на едната антивирусна), могат да бъдат избегнати напълно. За повече справки, погледни коментарите преди моя.

Благодаря, значи няма да ми свърши работа, освен да го пробвам на виртуалната.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 193
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Промоция на Paragon Hard Disk Manager 2009 Special Edition на Giveaway of the Day. Ползващите 64-битова версия на Windows да също не са забравени, само трябва да си свалят съответната версия.

Пакетът не включва спасителен диск и безплатен ъпгрейд към версия 2010.

Официалният сайт на програмата е този.

И пак да напомня да внимавате по време на инсталация, за да не си наблъскате нежелани глупости от рода на Software Informer и др.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Изглежда O&O Software са пуснали някаква промоция, но не знам дали има давност. Както и да е...

Можете да си изискате безплатен лиценз за O&O Defrag 11 Professional Edition на тази страница.

Програмата можете да свалите от тук.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

За протокола:

AVG Anti-Virus е премахната от Giveaway of the Day и заменен с Plato Safe Password Manager.

Версията на AVG Anti-Virus, която е била предлагана на сайта, се оказа, че не е безплатна или с едногодишен лиценз, а с лиценз за 60 дни, което я прави просто леко разширена версия на стандартната демо такава, която се предлага официално. От Giveaway of the Day се усетиха и смениха програмата.

AVG Technologies продължават да ми падат в очите. Не стига, че тъпчат на едно и също място в разработката на продукт, който не е особено ефективен; не стига, че имат toolbar-и дори и в платените версии на програмите си, ами сега и прибягват до евтини трикове.

Link to comment
Сподели другаде

Изглежда O&O Software са пуснали някаква промоция, но не знам дали има давност. Както и да е...

Можете да си изискате безплатен лиценз за O&O Defrag 11 Professional Edition на тази страница.

Програмата можете да свалите от тук.

 

Имам един въпрос: Защо като се регистрирах и ми пратиха писмото нищо не се вижда (все едно е празно писмо)?

 

http://store.picbg.net/thumb/E6/BD/f52b9699e810e6bd.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Може пощата, която си посочил, да е стомосала писмото, все пак е бета версия... Мен ми пратиха активацията чак след 2 часа (на abv), но всичко по нея си беше коректно... Вариант е, да пробваш с друга поща (някоя от по-известните)...
Link to comment
Сподели другаде

Явно това е причината! Направих си регистрация в ABV.bg ,както и нова регистрация за програмата. Като получих писмото всичко си беше наред! До сега обаче не съм имал проблеми с тази поща?!
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Днес на Giveaway of the Day има промоция на EASEUS Partition Master 5.5.1 Professional.

 

Внимавайте при инсталацията да не си натресете Software Informer и/или други ненужни глупости.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...