Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 409
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Трябва да е в Recorder => Burn Image => посочваш пътя до ISO-то, което ще записваш (файла на WindowsXP) => избираш ниска скорост на запис и записваш.

 

Друг вариант е: десен бутон върху ISO-то => Open with... => избираш Nero => програмта ти се отваря с вече зареден Image => избираш скорост на запис и записваш.

 

Обясненията ми са по памет, защото не ползвам това дараче (nero).

 

P.S: Можеш да вземеш един презаписваем диск и с него да си тренираш разни опции за записване, включително и на Image файлове.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

А сигурен ли си че си направил самостартиращ се диск (Boot CD)?

В случая като пояснение, за да не се чудиш какво има в превид Trial, е че ако не открие зареждаща програма да диска пак си зарежда от компа като второ зареждащо устройство.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Преинсталирах Уиндоуса с флашка,работеше нормално.От вчера се появява следната грешка когато отварям Мозилата -

AppName: firefox.exe AppVer: 1.9.1.3834 ModName: dttoolbarff.dll

ModVer: 1.1.2.185 Offset: 0009da58

Файлът с грешката - C:\DOCUME~1\BNK\DEFINI~1\Temp\668d_appcompat.txt - не мога да го открия.

Има и дълъг списък с информация за процеса,но няма как да го покажа.

Преинсталирах Мозилата, използвайки по-стара версия,но положението е същото.

ОС е Уиндоус ХП Про.

Link to comment
Сподели другаде

Привет,като преинстаилра лиско, изтри ли папката от: пишеш в RUN C:\Documents and Settings\user\Application Dataл =>триеш папка Mozilla.

Деинсталирай fireofx отново и изтри тази папка Mozilla. Ако Windows e инсталиран на друг дял с друга буква различна от С,то тогва замести със съотвената буква C:\ след това инстилариай наново firefox.

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1813/42174205920914748671283090184EEWXEKK7s5Rm6SN4YhBm.JPG

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравейте,

 

Преди няколко месеца си инсталирах Windows Vista Ultimate и понеже си разкачих компютъра за около месец си забравих паролата за влизане. Имам само 1 акаунт, по принцип искам отново да се върна към Windows XP, имам диск с операционата система, но когато стигна до момента да натисна произволно копче от клавиатурата, за да започна инсталирането - не става нищо. В смисъл преди съм си го правил, цъкам Ентер и си продължава, но сега не става така. Сигурно не ми го засича, настроил съм всичко както трябва, да буутва автоматично, диска ми е както трябва (все пак съм го използвам преди). Надявам се да ми помогнете, съжалявам, че съм го написал по-странно, но просто не мога да обеснявам много добре. Благодаря ви предварително.

 

С уважение,

Silvester

Link to comment
Сподели другаде

Какво имаш в предвид с това: "настроил съм всичко както трябва, да буутва автоматично"?

В биоса настроил ли си първо буутващо устройство да е CD/DVD-ROM?

Link to comment
Сподели другаде

Какво имаш в предвид с това: "настроил съм всичко както трябва, да буутва автоматично"?

В биоса настроил ли си първо буутващо устройство да е CD/DVD-ROM?

 

Да, обърках се. Настроил съм го. Стигам до "Press any key to boot from from CD...", натискам Ентер и другите копчета, но не става нищо, след като минат няколко секунди, уиндоулса започва да се стартита и така. Това ми е проблемът.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...