Jump to content

Препоръчан пост

От некадърното обяснение успях да разбера, че с какъвто и инсталационен диск да се пробва да се направи преинсталация, тя е неуспешна. Или форматирането на системния дял завършва и след това при копирането на файловете се появява проблем, или дори самото форматиране не винаги е успешно. Правилно ли съм разбрал? И моля пиши с малко пунктуация, че не сме длъжни да нареждаме пъзели от думи.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • Отговори 409
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте.Вчера си инсталирах Уиндовса и сега имам един проблем. Проблемът е следния -избирам от Start изключването на компютъра и мониторът почернява но се появяват някакви надписи, които са размазани, и не се махат от там, до като не спра ел, захранването
Link to comment
Сподели другаде

Какъв точно е Window-a? (XP-Professional, Home; Vista, 7) Кой сервизен пакет? Със същия ли Windows си както преди да преинсталираш или е някой нов? Да не е някоя самоделка? Възможно ли е да дадеш снимчица на това какво ти изписва? (примерно от камерата на телефончето, или от фотоапарат). С толкова оскъдна информация не вярвам някой да може да ти окаже адекватна помощ. Причините за проблема може да са 100.
Link to comment
Сподели другаде

Пиши на кирилица. Попитах също дали е същият Windows, с който си бил/а преди или нов? И дали е самоделка? Всички драйвери и програми както преди преинсталацията ли си сложил/а?
Link to comment
Сподели другаде

Уиндовса беше същият но е самоделка. Инсталирах го с изтриване на стария и инсталирах драиверите от диска с драйвери,

който ми дадоха при закупуване на компютъра

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте.Вчера си инсталирах Уиндовса и сега имам един проблем. Проблемът е следния -избирам от Start изключването на компютъра и мониторът почернява но се появяват някакви надписи, които са размазани, и не се махат от там, до като не спра ел, захранването

Не можеш да кажеш какво пише? Да не би да ти инсталира ъпдейти в този момент и ти пише да не изключваш компютъра и да не прекъсваш захранването - това ще стане автоматично като приключи. Просто трябва да изчакаш. Не знам защо така са ти размазани.

Link to comment
Сподели другаде

Мисля, че пише Windows със син шрифт,поне на пен така ми сеструва.Благодаря ви че се опитвате да ми помогнете, а аз не мога с точност да обясня. ще се опитам да намеря телефон с USB кабел за да го прикача и го видите
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
не ми излизат 3 надписа, поголяма част от хард диска ми е затворен от 186 Gb имам свободни 53Gb.имам и папка от предишна инсталация която не ми дава да я отворя.
Link to comment
Сподели другаде

Ако всичките ти "Windows-и" са на дял C:, бих те посъветвал да преинсталираш на чисто, с форматиране, като инсталираш хубава чистичка версия на операционната система.
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...