Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Изключително съм разочарован от нашите... Сега вече ни паднаха много шансовете за финалите. Ама сами си го направихме. Според мене няма да можем да бием Русия. Все пак успех и ще се постарая да ги подкрепя на живо. :) :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,поздравявам всички с победата.Трудна,но все пак победа.Имам една молба към вас,ще може ли някой да ми обясни защо още не е сигурно,че ще се класираме за напред.Нали първите два отбора в групата се класират.Така и не можах да разбера защо мачовете с Русия са от решаващо значение.Благодаря ви предварително :)
Link to comment
Сподели другаде

Тъй като Полша е домакин, тя се класира по право. И ако тя е на трето място в нейната група, което е сигурно вече, най-слабият втори отбор отпада.За сега втори отбори сме ние, Сърбия, САЩ, Куба.За съжаление на нас последните ни мачове са с Русия. На Сърбия са с Аржентина, на Куба са с Италия и на САЩ с Пуерто Рико.Да видим и следващите днешни мачове как ще завършат и ще правим сметки, за съжаление. Иначе, ЧЕСТИТА ПОБЕДА на момчетата.Ние ще си ги подкрепяме, каквото и да стане.Ако не се класираме сега за финалите, есента започва Европейското първенство.

 

За мое огромно съжаление Сърбия е била Португалия с 3 на 1 и е взела 3 точки, т.е. в момента е с 18 точки, колкото и ние, ама не знам как е точковото съотношение.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за изчерпателния отговор.Пак се стигна до там,че да се правят сметки с така "обичаната" от мен дума АКО.Стискаме палци на момчетата и дано всичко е ОК. :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Браво на момчетата. Трябваше просто да си вземат 3:1, но леко ги подцениха ми се струва. Все пак е добре, равни сме със Сърбите. Има доста голяма надежда да се класираме, така че не смятайте сега. Ще се види от мачовете с Русия, пък и всички 2ри имат мачове с първите в групата си, така че ще е интересно. Успех на нашите, определено ще е интересно като Николов се върне в игра, би трябвало добре да е починал вече. :bgflag: :svlove:
Link to comment
Сподели другаде

Ние пак сме си най-слаб втори, защото имаме по-лошо геймово и точково съотношение от Сърбия. Във всеки случай аз гледам реално на нещата и затова мисля, че няма да се класираме, тъй като Италия пак ще ни направи мръсно, за да ни прецака и ще паднат от Куба поне единия мач, пък ако не и двата, а Аржентина няма да могат да бият сърбите два пъти, то и един път не знам дали ще могат пък... Остана и Полша, които нямат шанс срещу Бразилия и САЩ, на които им е подпечатано вторто място с мачовете срещу Пуерто Рико. Така де, както каза колегата - ще ги подкрепяме докрай, пък каквото стане! ;)
Link to comment
Сподели другаде

Ние пак сме си най-слаб втори, защото имаме по-лошо геймово и точково съотношение от Сърбия. Във всеки случай аз гледам реално на нещата и затова мисля, че няма да се класираме, тъй като Италия пак ще ни направи мръсно, за да ни прецака и ще паднат от Куба поне единия мач, пък ако не и двата, а Аржентина няма да могат да бият сърбите два пъти, то и един път не знам дали ще могат пък... Остана и Полша, които нямат шанс срещу Бразилия и САЩ, на които им е подпечатано вторто място с мачовете срещу Пуерто Рико. Така де, както каза колегата - ще ги подкрепяме докрай, пък каквото стане! ;)

От А група е ясно, че Бразилия, Полша и САЩ е класират.

Куба и Сърбия съм сигурен, че поне единият мач ще вземат. Много се надявам и ние да вземем единия и след това ще е важен всеки гейм е важен.. според мен си имаме шансове, но всички си е АКО, АКО...

Все пак вярвам в момчета и се надявам да се класират.

Link to comment
Сподели другаде

Ох ... трудно ще се класираме :(

Според вас кой ще отмъкне повече точки - ние на Русия, или сърбите на Аржентина?

За група А да се надяваме поляците да останат 2ри е почти абсурдно понеже Полша имат 2 мача с Бразилия, а САЩ - 2 с Пуерто Рико .. :crosseyes1: :crosseyes1: :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

След тази глупост снощи..

Надявам се всички играчи да се възстановят за европейското след някой месец и там да вземем медал. Всъщност се надявам Салпаров да се възстанови.. другите, като че ли може и без тях. Виждаме Цецо каква машина е и се справя перфектно. Казийски само нещо куца, но той ще се оправи до тогава.

Не искам да смятам, но съм 100% сигурен, че ще останем на 9-то място..

Link to comment
Сподели другаде

България може да играе на финалите в Световната лига дори и при две загуби от Русия с по 0:3

 

 

http://news.data.bg/6/sport/241431/%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f_%d0%bc%d0%be%d0%b6%d0%b5_%d0%b4%d0%b0_%d0%b8%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b5_%d0%bd%d0%b0_%d1%84%d0%b8%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d1%82%d0%b5_%d0%b2_%d1%81%d0%b2

Link to comment
Сподели другаде

България може да играе на финалите в Световната лига дори и при две загуби от Русия с по 0:3

 

 

http://news.data.bg/6/sport/241431/%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f_%d0%bc%d0%be%d0%b6%d0%b5_%d0%b4%d0%b0_%d0%b8%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b5_%d0%bd%d0%b0_%d1%84%d0%b8%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d1%82%d0%b5_%d0%b2_%d1%81%d0%b2

Да, огромните теории и АКО... вярваш ли, че Бразилия ще се остави да падне...

Ние трябва да си бием за да може да не сме зависимо от другите...

Link to comment
Сподели другаде

Да пожeлаем успех на нашите момчета.Дано се получат нещата.Не знам дали от огромното желание,което имам или действително е така,но снощи гледах интервю с Алекно и ми се струва,че руснаците ще ни пуснат мача :D :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...