Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

Руснаците са турбо зле. И грозни. Извънредно много.

С какво са заслужили руснаците подобни думи ? Да не би да не ни подадоха ръка днес в мача за да се класираме ? Рускините са хубави :) :) недей да говориш така.

Направо ми уби цялото удоволствие като ти чета коментара, 'турбо извънредно честно'.

Не се заяждам, нищо лично. Но просто не виждам причина за думите ти.

И все пак, браво на нашите, показаха какво могат, надявам се в Полша да показват същата, че и по-добра игра ! :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

А, беее, на мен ми изглежда малко съмнителен днеска тоя мач :))) 2 гейма - на 13 и на 14 ... направо ми се струва, че си ни пуснаха да си вземем точката, дори да е така - К Л А С И Р А Х М Е С Е ! ! ! Честито на момчетата, надявам се да влезем в 4-ката на световната лига ;)
Link to comment
Сподели другаде

Честито, че се класирахме :bgflag: :bgflag: :bgflag:

 

 

Искам да кажа на IVAN, че Руснаците имат 31 точки, а не 32 :)

От бързане, направо три точки им дадох. Мерси, коригирах го.

 

А, беее, на мен ми изглежда малко съмнителен днеска тоя мач :))) 2 гейма - на 13 и на 14 ... направо ми се струва, че си ни пуснаха да си вземем точката, дори да е така - К Л А С И Р А Х М Е С Е ! ! ! Честито на момчетата, надявам се да влезем в 4-ката на световната лига ;)

С първия си ред на коментара след мачът и аз така си мисля, НО важното е че се класирахме :)))))

Мерси на Русия и браво на нашите момчета.

Не гледах вчера мачът и не мога да сравнявам с днешния, но играта ни днес беше на моменти.

 

НО важното е че се класирахме :bgflag: :bgflag: :bgflag:

 

Сега да изчакаме другите мачове и да видим с кой ще сме в група в Полша :))))))

Link to comment
Сподели другаде

ГОЛЯМ КЕЕЕЕФ!За мене безспорната истина е , че имаме велик треньор.БРАВО, РАДО!!!!!Ще дойдат и успехите! Може да не е сега , ама за европейското смятам, че ще покажем нещо хубаво. Браво и на момчетата, защото вече си мисля, че имаме отбор.А ние ще подкрепяме и в лошо, и в хубаво.Моля да ме извините, ако пиша много глупости, ама от зор ме заболя главата и дръннах на екс една стотачка. А сега , да стиснем едни палци Куба да вземе победа.Мноооого съм ядосана на Сърбия, ама е дълго за обяснение защо. След още една стотачка може и да се навия да обясня.
Link to comment
Сподели другаде

Руснаците са турбо зле. И грозни. Извънредно много.

Какви са тези глупости. Защо обиждаш така братушките? Много малоумен коментар, не съм очаквал такъв. Би трябвало да сме благодарни на руснаците, че не се напъваха толкова и не играха така силно. Още веднъж честито и се радвайте, българи!

Link to comment
Сподели другаде

ГОЛЯМ КЕЕЕЕФ!За мене безспорната истина е , че имаме велик треньор.БРАВО, РАДО!!!!!Ще дойдат и успехите! Може да не е сега , ама за европейското смятам, че ще покажем нещо хубаво. Браво и на момчетата, защото вече си мисля, че имаме отбор.А ние ще подкрепяме и в лошо, и в хубаво.Моля да ме извините, ако пиша много глупости, ама от зор ме заболя главата и дръннах на екс една стотачка. А сега , да стиснем едни палци Куба да вземе победа.Мноооого съм ядосана на Сърбия, ама е дълго за обяснение защо. След още една стотачка може и да се навия да обясня.

Аз очаквам на Олимпиадата да сме големи машини и да си вземем и там медалче ;)

Link to comment
Сподели другаде

Иване, светни ни как ще се разпределят в групи, вероятно с жребий, ама кога ще е ясно, въобще всичко, което знаеш.Благодаря предварително и още веднъж поздравления за перфектната тема.
Link to comment
Сподели другаде

Иване, светни ни как ще се разпределят в групи, вероятно с жребий, ама кога ще е ясно, въобще всичко, което знаеш.Благодаря предварително и още веднъж поздравления за перфектната тема.

Ако знаех, щях да го споменя или посоча вече в темата. Но явно е жребий, защото никъде не се споменява за някаква формула за разпределяне на групите. Но кога е самия жребий също не знам, та затова ще следя сайта на федерацията и като видя промяна ще обновя темата. Според мен ще е Понеделник или най-късно Вторник.

 

Единственото, което имам като лека информация е това и това

-> Полша ще е в група Е, в нея ще има два отбора на първо място в групата им, заедно един на второ. А в група F ще има два отбора на първо място и два на втори в групите си.

 

Преждевременно Куба победи Италия с 3:0 и може да се каже, че Сърбия не се класира във финалната осмица, независимо от теоритичните шансове САЩ да падне.

Link to comment
Сподели другаде

Иване, благодаря за информацията! И аз така разбрах, че Полша ще бъде номер 1 в група Е , и доколкото разбирам в едната група ще бъдат 2 първи и 2 втори отбора, и в другата също. Полша ще се брои за 2 отбор.Наздравеееееее!!!!! После ще му мислим.

 

Сега разбрах, че групите ще ги редят организаторите според ранглистата на ФИВБ. Дано ни смятат за слаби и да ни сложат в една група с Полша.Ясно е , че ще е по метода на нагласацията.

Link to comment
Сподели другаде

Руснаците са турбо зле. И грозни. Извънредно много.

Това не може да са думи на българин... Замисли се за миналото и моля те изтрий си поста.

Класирахме сеееее :bgflag: :bgflag: :bgflag: Верно, очевизвадно беше как ни пуснаха братята руснаци, но се радвам, че отиваме на финали! :thumbsup:

Подкрепих днес нашите момчета, невероятна емоция в края на 2рия и 4тия гейм!! :crosseyes1: :crosseyes1: :crosseyes1: А накрая се и снимах със 7 от тях - невероятно беше!!

Успех момчета, в Полша, там няма да мога да дойда :D

 

:bgflag:

 

 

 

edit:

 

01-July: ITA-CUB 0-3 ((21-25) (20-25) (25-27)) (66-77)

01-July: FRA-KOR 3-0 ((25-20) (25-18) (25-22)) (75-60)

 

от сайта на FIVB. С други думи:

Италия 0 - 3 Куба

Франция 3 - 0 Корея

Редактиран от Tragedy
Премахната обида към друг потребител
Link to comment
Сподели другаде

Група "Е": Група "F": Ето това са групите.. голям късмет за нашите .. ще видим как ще се представим... Успех момчета!!!

1. Полша 1. Русия

2. Италия 2. Бразилия

3. Аржентина 3. САЩ

4. БЪЛГАРИЯ 4. Куба

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...