Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Да свирят за 'високо вдигнати' ръце на Алексиев... Както каза Сашо Йовков "Това в мъжки мач..." хахах

 

Сега и задържана топка...

 

 

Тези съдии по никакъв начин не могат да бъдат пристрастни и никак не правят подаръци.

 

 

Добре, че го взехме гейма. Ох, олекна ми. IN YA FACE! :D

Link to comment
Сподели другаде

Така беее :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Добра игра :bravo: :bravo:

Айде още 1 геймче сега - БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

:bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:

 

 

 

Дейба и в съдята. :pissed: :pissed:

 

 

Ще го пребия ако ми падне :bat: :bat:

от 23:20 за Германците ще им подари 2 точки :ohmy:

Link to comment
Сподели другаде

На мен ли ми се привидя или немецът докосна с ръка топката, която уж беше аут от Казийски? При 12:17...

 

И Шварц задържа топката.. колкото и да ми се привиждат неща хахах

Link to comment
Сподели другаде

:cap: :cap: :cap: :cap: :cap:

 

Дааааааааааааааааааааа бееееееееееееееееееееееее!!!

Браво 3:1 за България :P :P

 

I - 24:26 за България

II - 22:25 за България

III - 25:20 за Германия

IV - 23:25 за България

 

 

:bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

С тоя осакатения състав пак добре... Аз сега се надявам да не допускаме грешки срещу Япония, че сме най-слабия втори досега и САЩ може да ни изядат мястото на финалите. Успех! :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

С тоя осакатения състав пак добре... Аз сега се надявам да не допускаме грешки срещу Япония, че сме най-слабия втори досега и САЩ може да ни изядат мястото на финалите. Успех! :bgflag:

Да, но Сърбия ни следват с не много убедителната си игра.

Днеска пак гледах Тошко как се играе... първи гейм му вървяха атаките, но след това се изгуби нещо, но поне беше по-добре. Но камерата си го обича определено :D

Соколов е една малка машинка :) И определено ми харесва хъсът, с който играем, не е като в началото на турнира. Дано да продължим така и да се класираме на финалите и там да се представим добре :bgflag:

 

@quiksilver4e точката 12:17 не я помня и не знам...

 

П.п. Днеска нямахме контузии, но в немския имаше :D

Link to comment
Сподели другаде

Японците.. хах Руснаците!

 

Липсва Теди да нахъсва дори повече.. :crosseyes1:

 

 

И то каква контузия.. онзи го измлати без да иска и лакътят му отиде на либерото (да не пропусна да отбележа, че 'то' има извънредно дразнеща физиономия :giggle: )

Link to comment
Сподели другаде

Вече се вижда градацията на отбора от началото на турнира до сега.Дано и за напред да ставаме все по-добриии и да се представи добре срещу Япония,пък дано успеем и от Русия да си грабнем някоя точка.Снощи плаках от яд,днес от радост :) БРАВО НА НАШИТЕ!!! :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Много се радвам за Цецо и Вальо, че показаха на Радо (реално треньора им в Италия) и на света, че не са просто резерви, а са много силни играчи!!! Успех и за нататък им пожелавам! Мача днес беше интересен, въпреки, че ми изпили нервите този съдия :devil: :devil: :devil: :devil:

Владо, Влаьо, Теди, не се притеснявайте момчета, българите сме си машини, и без вас пак ги наказваме, оправяйте се и догодина още повече!!! :haha: :haha: :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Браво на момчетата, вчера победиха, въпреки доста голямата помощ от съдиите...подариха им гейма, който взеха. Играта вчера беше на страшно добро ниво, жалко че не играем винаги така и вече много се ядосвам за тези контузии, имам чувството, че някои ги е прокълнал наште момчета.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...