Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

Аз пък смятам, че Пранди правилно го махнаха - при него нямаше такъв хъс и не бяхме така агресивни на сервис и блокада. Това не значи, че при Стойчев ще сме по-добре, но и аз се надявам да изгради отбор. Относно днешния мач - ами бях почти прав, наистина не беше така голяма разликата, но беше отново побой. Няма да коментирам трагичната игра, затова ще изчакам мачовете с Германия. Успех на нашите!

Напротив.. точно при Пранди имаше хъс и желание.. Пранди го изгониха заради загубата от Куба и по - точно заради Алексиев и Братоев :) точно при него го имаше настроението и борбата за всяка точка :)! Дано да ставаме по - добри с времето нека да дадем на Стойчев шанс да работи .. :) :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Новия либеро не ми харесва как играе, само мята тея ръце и тва е. Дано Радо ги стегне.

Разбрах, че в мачовете срещу Япония, Матей Казийски и други добри играчи няма да играят :'( , за да могат да си починат. За да могат да играят добре в мачовете срещу Германия и най-вече срещу Русия. Успех на наще занапред :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Няма смисъл в това което казваш - Япония са средния мач - след Германия и преди Русия?

 

странен мач Италия - Франция ?????????????

Link to comment
Сподели другаде

Насмалко да получа удар.. Смешните немци с техния късмет накрая.. Вальо Братоев дано се оправи бързо! Браво на нашите, все още водим с 2 точки! http://fc01.deviantart.com/fs21/f/2007/233/8/3/_chairdance__by_Link3Kokiri.gif
Link to comment
Сподели другаде

Съдиите си казаха думата накрая... Добра игра в последните 2 гейма и част от тайбрейка, жалко, че ги изпуснахме. Ех, тея контузии. Искрено се надявам да спрат! Иначе нашите взеха да показват добра игра, надявам се утре да бият убедително! Нужно ни е! :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

 

Загубихме с 3:2 :'( :'(

I - 25:18

II - 25:21

III - 18:25

IV - 18:25

V - 15:13

 

Добра игра в III и IV гейм. В V гейм, 2-те точки които им подариха на Германците

не беше често. И може би това повлия на резултата в мача. :'(

 

Дано утре играем по-добре. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Жалко,свалих 10 кг ,препотих се 100000000000 пъти :( Браво на момчетата ! С тези травми е доста трудно и на Радо и на отбора.Дано утре победим.Имаме дух,имаме и възможности! Успех ! :)
Link to comment
Сподели другаде

Напротив.. точно при Пранди имаше хъс и желание.. Пранди го изгониха заради загубата от Куба и по - точно заради Алексиев и Братоев :) точно при него го имаше настроението и борбата за всяка точка :)! Дано да ставаме по - добри с времето нека да дадем на Стойчев шанс да работи .. :) :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Явно не си ме разбрал... Имах предвид, че не бяхме така мощни, както примерно при Стоев - много силна блокада и страхотен сервис, то желание си имаше и борба за всяка топка, иначе нямаше да стопим онази огромна разлика срещу Куба преди Алексиев да о*ере всичко. Но идеята ми беше такава, че той не искаше прекъсвания навреме и не ги надъхваше достатъчно, както един български треньор би, ако ме разбираш. Въпреки всичко не бе никак лош треньор.

Link to comment
Сподели другаде

След първите два гейма се бях отчаял, независимо че края на втория Тошко ме ядоса с поредните си тъпотии. Но третия и четвъртия определено ми хареса, Соколов е една малка машинка, 33 точки и 53% успешна атака!

Петия гейм определено щях да си изям пръстите... и късметът на немците и леките им побутвания от съдията... и защо трябваше Пенчев да се сменя в края на 5-тия гейм, да Тошко не барна топката като влезе, но при 13:11 за немците можеше да спаси(поне така си мисля) падащата топка... Не ми харесва това момче, но определено все е в отбора.

 

Може да паднахме, но поне показахме игра и вече ми се връща вярата в отбора :bgflag:

 

Утре вярвам, че ще бием :svlove:

 

П.п. ех тези контузии...

Link to comment
Сподели другаде

Какви преврати сме правили.. преди години с Италия.. ехх, емоции :]

 

Стойчев наистина много ги юрка.. Малко резервирана си оставам към този метод, но дано проработи хах

 

Let's school the Germans :D

 

Паднахме паднахме, но взехме 1 точка!

 

Тошко не барна топката като влезе, но при 13:11 за немците можеше да спаси(поне така си мисля) падащата топка... Не ми харесва това момче, но определено все е в отбора.

 

Гледа като бик а ла Трифон Иванов, хаха!

 

 

ПП Сигурна съм, че Sportal заемат челна позиция в класацията по грамотност.

Link to comment
Сподели другаде

Какви преврати сме правили.. преди години с Италия.. ехх, емоции :]

Няма да забравя първия мач, който гледах на националите на живо, преди две години,... падахме 2:0 от Куба и то трагично зле първия гейм на 13 :/

Но така сладко ги обърнахме 3:2 и на следващия ден ги смачкахме 3:0 :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Тошко не барна топката като влезе, но при 13:11 за немците можеше да спаси(поне така си мисля) падащата топка... Не ми харесва това момче, но определено все е в отбора.

 

Той направо си се пльосна по дупе и не успя да направи нищо. То и Стойчев го видя това и се ядоса...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...