Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Група "Е": Група "F": Ето това са групите.. голям късмет за нашите .. ще видим как ще се представим... Успех момчета!!!

1. Полша 1. Русия

2. Италия 2. Бразилия

3. Аржентина 3. САЩ

4. БЪЛГАРИЯ 4. Куба

Не се знае дали е късмет, защото ние трябва да си бием независимо кой е.

Иначе аз днеска видях статията в спортал - http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=313215

Дано да е вярна информацията и правилникът да е така, както го казват... аз ще обновя темата с новите групи като стане официално.

Link to comment
Сподели другаде

Пише го в правилника.Мога д дам линк към него.Единствено не разбрах как нахендриха Русия при Бразилия.Но да приемем че е така. :) :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:

 

Най-голямата услуга, която ни направи Русия вчера е да ни бият.Да са живи и здрави братучките. :giggle: :giggle: :giggle: :giggle: :giggle: :giggle: :giggle: Сега благодарение на тях сме в по-лека група а те се нахендриха яко!!! :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Link to comment
Сподели другаде

Това не може да са думи на българин...

 

Dude... Тебе май историята ти е промила мозъка.

 

И за да не е спам мнението.. Израдвах се много като разбрах за националите! :bgflag: Но сега да видим къде ще се класираме..

Редактиран от Tragedy
Премахната цитирана обида към друг потребител
Link to comment
Сподели другаде

Ако е позволено ще постна това, пък всеки когото разбира английски може да си преведе.Обърнете венимание на точки 2 и 3.

http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldLeague/2011/Media_Guide/#/19/zoomed

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

По добре според мене е:група Е, Полша, България,Италия, Аржентина. Другите да се оправят.

Ето, пожела си го и се сбъдна :)))

Между другото супер неизравнени сили са в двете групи ;))) Само сравнете победители в групите - от едната страна Бразилия и Русия, а от другата - Италия и Аржентина... другата група е група на смъртта направо... и ако погледем ранглистата, ще видим, че в Pool F са световните номер 1, 2, 4 и 5, докато в Pool E 6, 7, 8 i 10... отново перфектната простотия на FIVB (тоя път обаче ние сме облагодетелствани :))), преди пък уникалната простотия беше да се класират за финалите 6 отбора, добре, че сега го направиха 8... така че влизаме в 4-ката евентуално и после налитаме най-вероятно на Русия или Бразилия ;)

Link to comment
Сподели другаде

По добре според мене е:група Е, Полша, България,Италия, Аржентина. Другите да се оправят.

Ей, милички, аз това на майтап го писах, като редяхме с razie186 групите и не е никаква достоверна информация, само ми се искаше.Ама ако пък ФИВБ са решили да ни използват услугите, моля, нямаме нищо против. На всичкото отгоре бях пернала и една стотачка.

Link to comment
Сподели другаде

Е такъв жребии никак не е за отхвърляне :hesthebest:

Доволно се получи,не само че се класирахме ами и в сравнително лесна група. Ако трябва да бъдем чесни имаме реални шансове да се класираме,стига да играем на ниво.Да не казвам голяма дума, но всеки един от противниците можем да победим със добра игра,все пак важното е да съберем необходимите точки и да се класираме към Голямата Четворка. :bgflag:

Съгласен съм със storex -определено другата група е Групата на Смъртта ,основно заради наличието на двата лидера там-Русия и Бразилия :crosseyes1:

Нямам търпение да гледам мачът между двата отбора, ще бъде страхотно зрелище :yeah: :devil: :yeah:

Link to comment
Сподели другаде

Супер ! :) Най-после и ние да имаме късмет.Не,че отборите в нашата група са слаби,но както се казва това е "по-малкото зло".Дано действително са това групите,защото другата е Group of the death :devil: !!!!!!!! Успех на момчетата,ние сме с тях :bgflag:

 

 

 

П.П.

Ще съм много благодарен,ако някой има дори и непотвърдена информация за датите и часовете на нашите мачове,да я сподели.Знам,че може би е рано за това,но все пак... :)

Link to comment
Сподели другаде

Първият двубой е срещу домакина от Полша на 6-ти юли (сряда) от 21 часа българско време, а на 7-ми и 8-ми ще играем съответно с Италия и Аржентина. :) Надявам се ,че ще го излъчват по БНТ.
Link to comment
Сподели другаде

Добавих в темата, новите групи и кога са мачовете в тези групи. Единствено ме съмнява дали градовете, в които ще се играят мачовете съм ги сложил правилно. Но ако има разминаване ще го променя.

Сложих и класирането от 9 до 16 място, от което се вижда Япония и Пуерто Рико за Световна Лига 2012 ще играят квалификации, с кои отбори е рано да се каже.

 

Сега малко статистика да предоставя:

Best scorers: 13. Соколов 18. Казински

Best spikers: 7. Соколов

Best blockers: 1. Тодоров

Best servers: 19. Тодоров 20. Соколов

Best diggers: 8. Иванов

Best setters: 9. Жеков

Best receivers: 26. Иванов 27. Казински

Best liberos: 11. Иванов

 

Стари резултати от мачовете с отборите в групата:

Полша

Аржентина

Италия

Link to comment
Сподели другаде

Иване, перфектен си както винаги!!! Благодаря!!!Аз сега отивам на работа, защото искам да рзкарам всичко и да мога от сряда до неделя включително да съм по свободна. Направо след 10.30часа никой не искам да ме закача, че при мене мачовете започват с 1 час по рано, от 11часа. Като се върна, започвам да издирвам razie, и да почнем да разпределяме медалите. За групите толкова силно си пожелах да бъде така, явно ми върви.Ако искат и други да се включват. Колкото повече, толкова повече....
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...