Jump to content

Ръководство за инсталация на Windows 7


Препоръчан пост

  • Отговори 436
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ще може ли документ някакъв?

Напиши в Google драйвер и после драйвър и виж какво ще излезе линк. Неофициално хората могат да си говорят както си искат - напр. на някой може да му хареса повече да казва къмпютър, защото така било на английски. Друг е въпроса дали е благозвучно и лесно за произнасяне на езика ни.

Link to comment
Сподели другаде

Просто защото всички го ползват по един начин, не го прави "официално" прието. Това, че по-голяма бройка хора прави нещо по даден начин, не го прави правилния начин. Много (може би дори повечето) пишат/изговарят) "имам на/в предвид", а то е просто "имам предвид". Или друг пример: правилно е да се пише "софтуеър", но понеже е трудно за произнасяне и утежнява изговора и правописа всички използват "софтуер".

Не бих казал, че нито един от начините за произнасяне на "driver" на български са погрешни.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...

Здравейте..

имам следния проблем не мога да се справя с диска..

свалих си windows 7 ultimate и го записах на DVD диск,но явно не както трябва защото при рестартирането на компютъра не намира диска и продължава..(задала съм от boot менюто дискът да е приоритет)

таа след цялата тази драма ми се наложи да го инсталирам с виртуален диск иии съответно не успях да форматирам..

Помощ...,просто е мазало..

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте..

имам следния проблем не мога да се справя с диска..

свалих си windows 7 ultimate и го записах на DVD диск,но явно не както трябва защото при рестартирането на компютъра не намира диска и продължава..(задала съм от boot менюто дискът да е приоритет)

таа след цялата тази драма ми се наложи да го инсталирам с виртуален диск иии съответно не успях да форматирам..

Помощ...,просто е мазало..

Там, откъдето си го свалила, би трябвало да има инструкции за запис на диск и т.н. С коя програма го мъчиш? Запиши го с Nero (Burning ROM), PowerISO, ImgBurn, Ashampoo Burning Studio (Free 6.67), Alcohol 120%, BurnAware Free (Pro) и др. Навсякъде търсиш опцията "Стартиращ диск, Запис на дисков образ (имидж)".

Link to comment
Сподели другаде

Нещо друго: след като дискът е записан и машината е настроена да boot-не първо от дисковото устройство, в необходимия момент след рестарта, натискаш ли произволен бутон, за да започне зареждането на инсталацията от него? В противен случай, проверката ще продължи към следващото устройство, докато не се стигне до твърдия диск, с вече наличен на него Windows.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здрвейте!Много полезна статиика.Мисля д аси инсталирам windows 7 (Сега съм с XP).Имам въпрос.

Дали след като си го преинсталирам ще ми се запазат настроиките от интернета или (Там дето си вкл=чвам интернета)Или пак трябва да викам техниците от интернет доставчика да ми го оправят

Link to comment
Сподели другаде

Оптичен кабел? Като влизаш в интернет, преди това правиш ли свързване (въвеждане на име и парола) или директно стартираш браузъра и си в мрежата? Както и да е... Той Windows 7 прави детекция на връзката. В контролния панел търсиш "Мрежа и интернет" и там търсиш "Свързване към интернет". Ще разглеждаш и четеш, и ще се оправиш. Ако имаш име и парола си ги приготви за въвеждане.
Link to comment
Сподели другаде

Аз съм на LAN!Нямам потребителско име и парола автоматично ми се вписва.Не защото като си зех компа идваха техниците от интернета да ми вавеждан некви ip-та.За това питам дали трява да ги викам пак?На снимката там в тея настройки нещо прави.
Link to comment
Сподели другаде

Най-добре си запиши настройките някъде, че да не ги викаш да ти усмърдяват къщата като ти ги въвеждат пак. Ако не знаеш как, пиши за да ти обясним

 

ПС: Това идва от 17-ия (ако не се лъжа, и за щастие вече бивш) потребител на твоя доставчик :D

Link to comment
Сподели другаде

Не са ли ти дали тези данни? Ако искаш ги питай първо като преинсталираш дали ще трябва да се въвежда нещо или не. Снимка не се вижда, ако имаш предвид, че си качил да я видим.
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...