Jump to content

Полезни съвети и трикове за WindowsXP и Vista


Препоръчан пост

  • Отговори 174
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 3 months later...

Здравейте бих желал някой да ми предложи LIP(language interface pack) на английски за XP,гледах из гугъл ама не открих,може ли някой да ми помогне?

Благодаря на всички предварително :gentlemen:

 

П.П.

Засега се натъкнах само на това http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=1231,което не ми върши никаква работа!

Link to comment
Сподели другаде

 

Благодаря за темичката mazarin :gentlemen: ,значи доколкото рабрах,няма начин да стане промяната с LIP пакета за английски,защото не са го пуснали! :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за темичката mazarin :gentlemen: ,значи доколкото рабрах,няма начин да стане промяната с LIP пакета за английски,защото не са го пуснали! :thumbsup:

 

Да, но ако случайно искаш друг език за интерфейса на уиндоус, различен от английски за 32-битови XP-та има директни линкове ТУК

Трябва да имаш инсталационен диск тъй като ще се изисква, за да се извърши промяната.

Link to comment
Сподели другаде

Коригиране на увисването на системата при стартиране

Ако системата ви увисва за 2 или три минути при стартиране, като при това нямате достъп до Старб бутона или елементите върху таскбара, това най-вероятно се дължи на определена услуга (service), наречена Background Intelligent Transfer, която се изпълнява във фонов режим. За да оправите проблема направете следното: натисенте бутона Старт, след това изберете Run... и в новопоявилия се прозорец напишете msconfig и чукнете OK. После изберете Services и там намерете услугата Background Intelligent Transfer, махнете отметката пред нея и натиснете ОК и рестартирайте.

Проблема при мене е, че когато стартирам компютъра нито мога да пусна интернет нито да пусна която и да е програма. Когато последвах тези стъпки, се оказа че такъв Service няма. Как може да се оправи ?

 

П.П Много добра, и полезна тема !

Link to comment
Сподели другаде

Да, но ако случайно искаш друг език за интерфейса на уиндоус, различен от английски за 32-битови XP-та има директни линкове ТУК

Трябва да имаш инсталационен диск тъй като ще се изисква, за да се извърши промяната.

 

Разбира се,благодаря за инфото! :) :gentlemen:

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...