Jump to content

Полезни съвети и трикове за WindowsXP и Vista


Препоръчан пост

благодаря все пак но то там е номера че аз драйвери не сам инсталирал и мисля че ако си ги намеря ще мога да си го настроя но не мога да намеря но благодаря за гадаенето :)
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 174
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 2 months later...

Как може да се качи анимирана картинка (GIF) на десктопа за фон??С Windows-7 съм,а той не поддържа WEB,пробвах с едно две външни приложения,които уж поддържат анимации-ама нъцки.

Или някой да знае друга идея за анимиране?

Link to comment
Сподели другаде

Можеш да опиташ с Windows 7 DreamScene Activator. Стартираш като администратор, кликаш Enable DreamScene и след рестартирането на Explorer трябва да можеш да си избереш анимирано изображение.
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за отговора.Обаче нищо не стана(неще и неще да се качва тъпия GiF).Май ще се минава пак на XP(всичко си върви супер на него),че взе да ме дразни тоя Windows 7!!
Link to comment
Сподели другаде

Не мога да ти заповядвам да правиш каквото и да било, но лично за мен това е идиотска причина за преминаване обратно на Windows XP. Windows 7 предлага прекалено много подобрения (повечето от които са "под капака"), за да считам някаква дреболия като невъзможност за поставяне на анимация за тапет като основателна причина.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Искам да помитам - може ли някой да ми каже по какъв начин мога да премахна очертания под формата на правоъгълник на имената на папките на работния плот? Благодаря предварително!!!
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря, много! А ако Microsoft Office 2007 не иска да ми се премахне от компютъра от добавяне и премахване на програми и от Program files, има ли друг начин да го премахна!
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря, много! А ако Microsoft Office 2007 не иска да ми се премахне от компютъра от добавяне и премахване на програми и от Program files, има ли друг начин да го премахна!

 

How to uninstall Office 2007

 

За офис 2007 е MicrosoftFixit50154.msi

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

Здравейте,искам да сменя иконката която се появява при създаването на текстов документ по следния начин :

1)Първо си изберете икона,след което я поставете в C:\WINDOWS\system32

2)Напишете в старт-менюто regedit

3)Кликнете на появилия се файл regedit.exe

4)Отидете до следния ключ:

HKEY_CLASSES_ROOT xtfile\DefaultIcon

Той ще изглежда така:

%SystemRoot%\system32\imageres.dll,-102

5)Кликнете два пъти на ключа (Default) и променете пътя до иконата

Той ще изглежда така:

%SystemRoot%\system32\името на вашата икона , но не се получи. Имате ли идея как може да стане? Материала копирах от тук :http://uroci.fedia.eu/news.php (c WIN 7 съм)

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...