Jump to content

Препоръчан пост

Това е добре,че не взимам нищо показано от теб за чиста монета!

 

Това също ме радва , а аз винаги съм ти имал доверие но добре че бях трил системни файлове на Windows с Live CD на Linux , в противен случай все още щях да си мисля че е невъзможно благодарение на твое изказване :hesthebest:

 

 

 

 

Някой инсталирал ли е последната версия на Online Armor Free , какви са му впечатленията ?

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 1.1k
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Някой инсталирал ли е последната версия на Online Armor Free , какви са му впечатленията ?

Каквито ми бяха и от предходните версии: мудно начално сканиране, приятен интерфейс, солидна защита, но малко тромава и бъгава.

Link to comment
Сподели другаде

Сканирането с Rising го направих с цел проверка заради експериментите с азиатски файлове. Деисталирах го за да си инсталирам ново свежо копие на CIS Premium Free.Защото с нещо в преценките все пак може и да съм сгрешил. Защитната стена на Comodo почти веднага блокира вътрешна атака идваща от lsass.exe от папка system 32 - при Вирустотал резултат дава само

eSafe 7.0.17.0 2011.02.27 Win32.Banker Сега ще се дебнем. Споделям го за информация, защото може да не съм единствен с подобна констатация.Имам си на гости някаква неизвестна все още буба. През колко ли други защитни стени тази буба свободно си се разхожда? С настройки по подразбиране според Вас възможно ли е стената да греши?

Link to comment
Сподели другаде

С настройки по подразбиране според Вас възможно ли е стената да греши?

Това е въпрос-уловка. Независимо какъв е отговорът, ти няма да му обърнеш внимание и ще продължиш да си говориш и мислиш своето.

Link to comment
Сподели другаде

Това е въпрос-уловка. Независимо какъв е отговорът, ти няма да му обърнеш внимание и ще продължиш да си говориш и мислиш своето.

Ще изпратя моят lsass.exe до някои лаборатории - нека преценяват специалисти.Така е най-правилно. Аз описах какво съм констатирал и няма защо да се занимавам с въпроси - уловки. Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

Каквито ми бяха и от предходните версии: мудно начално сканиране, приятен интерфейс, солидна защита, но малко тромава и бъгава.

 

При мен беше поне четири пъти по-мудна от нормално.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

При мен беше поне четири пъти по-мудна от нормално.

По коя индианска таблица го изчисли? :giggle:

Със тази стара неъпдейтната боза(Windows XP SP2),която ползваш не се и учудвам да я изкараш и 10 пъти,при тебе реалните резултати са на светлинни години :haha:

Link to comment
Сподели другаде

По коя индианска таблица го изчисли? :giggle:

Със тази стара неъпдейтната боза(Windows XP SP2),която ползваш не се и учудвам да я изкараш и 10 пъти,при тебе реалните резултати са на светлинни години :haha:

 

По Менделеевата таблица за химически бодибилдъри :assassin:

 

 

Не че има значение но...

 

http://hosting11.imagecross.com/image-hosting-62/51491.jpg

 

Никога не съм бил с Windows XP SP2

Link to comment
Сподели другаде

Никога не съм бил с Windows XP SP2

Айде айде не се напъвай да не ти изкарам кирливите ризи!

HIPS-а доста изостава в конкурент се явява виртуализиращите механизми!

Comodo много взеха да мълчат напоследък,нещо се пънат и може би са нагазили лука :crazy:..ще стане ясно скоро!

Link to comment
Сподели другаде

Айде айде не се напъвай да не ти изкарам кирливите ризи!

HIPS-а доста изостава в конкурент се явява виртуализиращите механизми!

Comodo много взеха да мълчат напоследък,нещо се пънат и може би са нагазили лука :crazy:..ще стане ясно скоро!

 

Искам да ги изкараш , нямам тайни.

 

 

Като вътрешен човек ти казвам има конспирация , Мелих не е спал тази нощ взел ти е компютъра наприцел. Намали гледането на анимационни филмчета и всичко ще се нормализира :giggle:

 

 

 

 

Още едно правило което трябва да се добави.

 

http://hosting11.imagecross.com/image-hosting-62/1711ICMP3.jpg

 

Поне при мен когато интернет доставчика рестартира модема ми без това правило няма и нет.

Link to comment
Сподели другаде

На много хора изобщо не им харесва какво правят авторите на един почти невероятен безплатен пакет. Ами те, Comodo са подгонили Symantec и с останалите изглежда изобщо не им се занимава. Като многогодишен ползвател на Symantec ЕP ми прави впечатление - доста добри проактивни защити са налице и в двата случая. Не е редно да сравнявам корпоративна версия с безплатна - ама те ежедневно все са ми пред очите. В резултат след Symantec,вече съм ползвател и фен и на Comodo. Михнев, останалите им отстъпват... и то с разлика.Пожелавам на Европрограмите много бързо да ги догонват. Сега нямам причина тях да ги инсталирам дори и за пробване - не са на ниво най-вече като проактивна защита, според мен.
Link to comment
Сподели другаде

В резултат след Symantec,вече съм ползвател и фен и на Comodo. Михнев, останалите им отстъпват... и то с разлика.Пожелавам на Европрограмите много бързо да ги догонват. Сега нямам причина тях да ги инсталирам дори и за пробване - не са на ниво най-вече като проактивна защита, според мен.

Така е , но да не е с настройки по подразбиране , защото попадне ли на Rootkit TDL3 Alureon се проваля. Сандъка му трябва да е настроен да третира неразпознатите файлове като подозрителни или ограничени за да е на нивото на Malware Defender и Defense Wall .

 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Михнев, останалите им отстъпват... и то с разлика.Пожелавам на Европрограмите много бързо да ги догонват. Сега нямам причина тях да ги инсталирам дори и за пробване - не са на ниво най-вече като проактивна защита, според мен.

Нейчев,до вчера друга песен пееше за американците,сега чак и се вманиачи!

Трябваше да си удариш по-рано имунизацията с/у индианската треска!

Link to comment
Сподели другаде

Нейчев,до вчера друга песен пееше за американците,сега чак и се вманиачи!

Трябваше да си удариш по-рано имунизацията с/у индианската треска!

Никога не съм имал съмнения за качеството на програмите на Symantec-Norton. Според теб трябва да продължавам да ползвам у дома небезплатни програми на Касперски,ESET,Avira и т.н. Не е нужно да ги купувам - още не е добра защитата на лицензионните им права.В сайтовете, където си намирам съмнителни файлове, има достатъчно валидни ключове. Защо обаче да го правя - Comodo IS Premium Free е за предпочитане, според мен. Който желае - нека си ги купува и да си ги ползва със здраве! Честита баба Марта!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...