Jump to content

Проблеми и съвети при работа с Microsoft Word


Препоръчан пост

  • Отговори 412
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

явно е възможно, защото получих такъв файл по пощата в който всичко беше забранено, включително и копирането. затова тръгнах да ровя как се прави тази защита.
Link to comment
Сподели другаде

А този Уордовски, или PDF файл дали има защита от едно шотче? Май не...нали? И тогава следва резонния въпрос: защо е аджеба цялата тази еквилибристика с тези защити?
Link to comment
Сподели другаде

Е, дори и да е така, въпросът е принципен. Това, че има някакъв начин за заобикаляне на нещо, не значи, че не бива да се търсят начини за защити.

Няма непробиваема защита. Тогава защо въобще да ползваме защитни програми?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Здравейте, имам следния поблем - при отваряне на нов или стар файл в 80% от случаите програма просто забива при натискане на първия клавиш и се налага да затворя файла. Грешката е следната:

C:\DOCUME~1\SECRET~1\LOCALS~1\Temp\WERbf90.dir00\WINWORD.EXE.mdmp

C:\DOCUME~1\SECRET~1\LOCALS~1\Temp\WERbf90.dir00\appcompat.txt

Преинсталиха офис-пакета, но проблена остана!

Link to comment
Сподели другаде

За Microsoft Word ли става въпрос? Ако е така - за коя по-точно версия на програмата? Под каква операционна система работиш? Има ли инсталирани някакви допълнения към офис пакета?
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, имам следния поблем - при отваряне на нов или стар файл в 80% от случаите програма просто забива при натискане на първия клавиш и се налага да затворя файла. Грешката е следната:

C:\DOCUME~1\SECRET~1\LOCALS~1\Temp\WERbf90.dir00\WINWORD.EXE.mdmp

C:\DOCUME~1\SECRET~1\LOCALS~1\Temp\WERbf90.dir00\appcompat.txt

Преинсталиха офис-пакета, но проблена остана!

 

 

Да,

Office XP Small Business Version 2002

Link to comment
Сподели другаде

Направи следното.Изтрий normal.dot файла.Това е скрит файл.Първо трябва да разрешиш показването на скрити файлове и папки.Би трябвало да е тук C:\Documents and Settings\<your user name>\Application Data\Microsoft\Templates , ако не ползвай Search.Провери стартъп папката C:\Documents and Settings\Your Name\Application Data\Microsoft\Word\Startup , пробвай да махнеш ако има нещо там просто го копирай някъде другаде и стартирай Word.Провери за Addins , значи всички които не ти трябват ги изключваш.Пробвай това и пиши какво е станало. :)
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

Здравейте!Сега започнах да уча в училище офис пакет и имам затруднение с някой от условията по задачката ми в word .Ако някой може да ми каже от къде се оправят следните работи

 

Mеждуредово разстояние - Format, Paragraph, Line Spacing, Single;

 

Отстъп (нов ред на абзац) - Format, Paragraph, Special: First Line, By: 1 cm

 

На един ред 60 до 75 символа и от 30 до 37 реда на страница; Допуска се разстоянието между редовете да е 1 или 1,5 линии (определя се от броя на страниците в документа). И от къде да ги оправя тея линий ?

 

Благодаря предварително!Ползвам Офис пакет 2003 ;)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...