Jump to content

Ревю: AIMP2


Препоръчан пост

  • Отговори 136
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Не знам дали се заблуждавам, но инсталирах AIMP, ползвах го известно време, обаче пак си се върнах на Winamp,поне при мене вади в пъти по-добър и мощен звук,особено с Enhancer ,като последния се интегрира и в PotPlayer и звукът на филмите ми става още по-добър,не при всички обаче, понякога го спирам от настройките на плейъра.Tа съжалявам за експеримента, само инсталирах и деинсталирах излишен софт,от winamp не мърдам вече.
Link to comment
Сподели другаде

Не знам дали се заблуждавам, но инсталирах AIMP, ползвах го известно време, обаче пак си се върнах на Winamp,поне при мене вади в пъти по-добър и мощен звук,особено с Enhancer ,като последния се интегрира и в PotPlayer и звукът на филмите ми става още по-добър,не при всички обаче, понякога го спирам от настройките на плейъра.Tа съжалявам за експеримента, само инсталирах и деинсталирах излишен софт,от winamp не мърдам вече.

Съгласен съм със теб за за по добрия звук, със комбинация на Enhancer. но при мен както обясних по горе започна едно буфериране през две три минути когато слушам онлайн радио докато AIMP за сега не го прави а и малко настройки на еквалайзера може да се направи доста добър звука.

Link to comment
Сподели другаде

Аз радио слушам като от predavatel.com си сваля сответното файлче,с провлачване го запазвам в папка на десктопа и после от папката си пускам което радио искам и няма никакви грижи...за бг радиа става въпрос.
Link to comment
Сподели другаде

Ето: Какво? Няма нищо друго във темата ти.А само да кажа че и аз от същото място слушам онлайн радио, само че има начин да си свалиш линк за пряк път. Събрал съм ги много преки пътища във една папка и си слушам по избор. А сега за плеара, и със двата работя по един и същи начин. Само че при winamp-а се получава това буфериране а при AIMP 3 го няма.
Link to comment
Сподели другаде

Не ми се е получил поста но това имах предвид сваляне на линк за пряк път, чудно защо се получава това с буферирането....нямам обяснение, да не би интернет връзката да е по слаба на моменти?

 

http://pcworld.bg/3842_savet_na_denya_slushate_internet_radio_no_prekasva_chesto

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...
Здравейте .Искам да редактирам един скин ,който е за aimp 3 .Тоест, не искам да променям нищо по скина ,освен резолюцията защото е огромен за моята резолюция .Та ако някой знае някаква програмка с ,която да го редактирам ще бъда много благодарен .
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте .Искам да редактирам един скин ,който е за aimp 3 .Тоест, не искам да променям нищо по скина ,освен резолюцията защото е огромен за моята резолюция .Та ако някой знае някаква програмка с ,която да го редактирам ще бъда много благодарен .

Мисля, че това търсеше.

http://aimp.ru/index.php?do=download&cat=se

С него не би трябвало да имаш проблеми.

Link to comment
Сподели другаде

Тук става дума за прекодиране, което е сериозен минус за програмата. Автори, които гледат на тази важна функция с пренебрежение, заслужават също пренебрежение и го получават... от моя милост.

 

http://pics.softvisia.com/design/pics/5160/09-options-streaming_audio.PNG

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Здравейте, от скоро съм Aimp преди бях с Winamp и Itunes заради айпода.Та да споделя своето мнение, напръв поглед изглежда доста добре докато не разбрах че няма библиотека самия плеър в който да си наредя плейлистчетата, но това не е болка за умиране тъй като мога да си провлача всичките плейлисти в един default такъв и там да си ги разцъквам.Обаче след още няколко часа ровене по плеъра забелязах че песните в плейлистите ми не са подредени по Data Created както е в Explorer-а на Уиндоуса. Започнах да човъркам из настройките на плейлистите и открих че може да се добавят нови критерии за сортиране на песните и попаднах на точно този който си мислех че ще ми свърши работа и по точно "file creation date". Обаче се оказа че това отговаря по-скоро на Date Modified от експлоръра.А за мен е изключително важно да са подредени във времевия период в който съм ги сложил в папката а не тогава когато са били изтеглени, тъй като ги тегля в друга сборна папка и след прослушване си избирам, тези които ще останат върху твърдия диск за постоянно и тия които отиват в коша моментално.Дали някой би могъл да даде подобно предложение за подобрение на плеъра в руския сайт тъй като не ме бива много с езиците.Или ако някой знае как мога да оправя това нека да сподели. :) Благодаря предварително.
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...