Jump to content

Ръководство: Пълна оптимизация на Windows-a


Препоръчан пост

Щом съобщава за триене на файловете от папка Prefetch, сметнах, че може би съобщава и за спиране на Task Scheduler, защото услугата е необходима на Prefetcher функцията. Пак половинчата работа. :)

Знаех,че така ще кажете. :) Но в крайна сметка, ако даден потребител е запознат с операционните системи, то излиза че няма нужда от почти никакви програми. За какво му е дефрагментатор, след като уина си има такъв. За какво му е плеър като уинамп, гом, като уиндоус си има медиа плеър класик и уиндоус медиа плеър. За какво му е atf, ccleaner, като и това сам може да свърши. За какво са му програми за тестване на хардуеъра, като и в event viewer има информация за грешките и на какво се дължат. Както има и гугъл. За какво му е и антивирус, спайуеър програма? Ползите от тези програми се изразяват в едно единствено нещо- удобство. И след като нормалния потребител няма познанията, за да прецени коя програма, как може да помогне или навреди, ще е добре някой по-запознат, да му покаже недостатъците й за да не я ползва . Например...един тест. Не ревю, а тест. :giggle: Да се види нагледно, как се скапва всичко след ползването й.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 175
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Започваш да говориш глупости вече. Има неща, които не могат да се постигнат без самостоятелни програми. Аз не казвам, че TuneUp винаги и напълно съсипва компютъра, а казвам, че може да има негативни последици и че програмата като цяло е просто излишна. Ти разбира се си тълкуваш нещата както ти си знаеш. За какво да ти обяснявам каквото и да било, след като ти накрая си знаеш пак своето?
Link to comment
Сподели другаде

  • 10 months later...
Дабро утро,ще ви помоля за една малка услуга.Трябват ми няколко сайта ,в които има теми за Win Vista.Знам че коментарът ми не е много за тук,но реших да не правя нова тема.Много ще съм ви благодарен.
Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...

след тази оптимизация,като включа pc на десктопа нямам нищо някой може ли да помогне,благодаря предварително

След коя по-точно оптимизация? Просто изчезнаха иконите или нещо повече се е случило? Хайде по-подробно, де.

Link to comment
Сподели другаде

След коя по-точно оптимизация? Просто изчезнаха иконите или нещо повече се е случило? Хайде по-подробно, де.

изчезнаха иконите след като направих всичко от тази тема по оптимизация на хр

Link to comment
Сподели другаде

изчезнаха иконите след като направих всичко от тази тема по оптимизация на хр

Eй на това му се вика оптимизация - без икони на десктопа, само заемат излишно място. :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

изчезнаха иконите след като направих всичко от тази тема по оптимизация на хр

Коя по-точно оптимизация? Темата е дълга. Има поместени различни съвети. Хайде, де! С ченгел ли да ти вадим думите?

Link to comment
Сподели другаде

Коя по-точно оптимизация? Темата е дълга. Има поместени различни съвети. Хайде, де! С ченгел ли да ти вадим думите?

там е работата че не знам след кое се случи поправях всички неща от описаното по точки те

Link to comment
Сподели другаде

беше изключена преди това предполагам че проблема възникна след 17 точка и сега ако изключа напълно компа няма икони и чрез възстановяване на системата с CCleaner програмата само тогава ми излизат иконите на десктопа
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...