Jump to content

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп


Препоръчан пост

Отговарям Ти на последните въпроси, които си задалA

...................

..................

 

:offtopic:[offtopic]

 

 

@dancheto

 

Извинявам се, че се обърнах към теб в м.род :blush: , а на Модове и Админите за офтопика. :giggle:

 

[/offtopic] :offtopic:

 

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 727
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Вече има финал версия на Skype 5.0.0.152!

 

тя е излезнала ,ама тез от скайп от 4.0 нагоре май правят интерфейса все повече глупав и глупав + тежък,,

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Може ли някой да ми помогне? Днес затворих скайп чрез таск мениджър и от тогава немога изобщо да го отворя. Дори преинсталирах скайпа, но пак не се отваря. Къде може да е проблема?
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря много!

Само да кажа на някои да не настояват да отварям файлове в dox.bg и да имат добрината, меко казано, да си публикуват мнението!

Цитат от правилата на форума:

Не давайте заявки за помощ извън публичната част на форума (лични съобщения, електронна поща, Skype и прочее)

Форумът е неслучайно публичен. Идеята е информацията в него да е досъпна  и полезна на всички, които го посещават, независимо дали са  регистрирани или не. Когато даден проблем се реши на лични съобщения или  въобще извън форума, решението няма как да е полезно на други  потребители със същия проблем.

 

 Съжалявам, че пиша пак, но дължа извинение на @Корда за недоверието.

 

 Едва днес успях да видя и чуя съдържанието на материала, който той беше изготвил, за да помогне за решаването на проблема. Това стана въможно, защото вчера направих windows update и днес забелязах avi.файла, който бях запазила, като напълно разпознаваем (с картинка) и се възпроизведе, както трябва.  :blush:

 @Корда, извинявам се за параноичния си пост по-рано  :blackcat: , но ако не беше го пратил само на ЛС, щях да се досетя, 

че "повредата е в моя телевизор"  :wink1:  и нямаше да занимавам хората с глупости...

  Отново извинения и благодарности за положения труд от твоя страна, @Корда!   :forgetit:   :OK:  :peace: 

Link to comment
Сподели другаде

Съжалявам, че пиша пак, но дължа извинение на @Корда за недоверието.

 

Едва днес успях да видя и чуя съдържанието на материала, който той беше изготвил, за да помогне за решаването на проблема. Това стана въможно, защото вчера направих windows update и днес забелязах avi.файла, който бях запазила, като напълно разпознаваем (с картинка) и се възпроизведе, както трябва. :blush:

@Корда, извинявам се за параноичния си пост по-рано :blackcat: , но ако не беше го пратил само на ЛС, щях да се досетя,

че "повредата е в моя телевизор" :wink1: и нямаше да занимавам хората с глупости...

Отново извинения и благодарности за положения труд от твоя страна, @Корда! :forgetit: :OK: :peace:

 

Нищо ! Човешко е да се греши ! Най-важното е, когато осъзнаеш,че си сгрешил,да признаеш и извиниш. А за това се изисква достойство,което ти доказа,че притежаваш и получаваш моите адмирации за него!!!

Поздрави!:thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Така.. имам следния въпрос и ще съм много благодарна,ако някой може да ми помогне..Искам да знам как мога да разбера даден абонат от скайп още колко скайпа има и кой са? благодаря предварително на всеки,който ми даде някакъв отговор :))
Link to comment
Сподели другаде

Никак.

Ако е решил да изнесе броя на абонатите си в профила си, можеш да видиш колко абоната има.

Това става в настройките на Skype.

А кои са абонатите не можеш да видиш никак.

Е, може, но ти трябва достъп до компютъра на човека, а и това не е редно...

Link to comment
Сподели другаде

Имам предвид,че даден скайп юзер например драганчо,искам да разбера този юзер има ли други акаунти в скайп и ако има кои са..се 1 колко скайп юзера има един вид..щот 1 може да използва да си пише с едни хора,друг с други и така..колко регистрации има в скайп?уххх мн се оплетох май ме няма мн по тези обяснения,дано сега см пояснила по-добре :))
Link to comment
Сподели другаде

На практика няма начин да разбереш даден потребител колко Skype акаунта си е създал.

+ не можеш да разбереш дали имаш 'общи приятели'(skype потребители) с друг skype потребител, което си мисля че искаш да питаш....

Link to comment
Сподели другаде

Връщам тази стара тема, понеже имам проблем с хронология от скайп. Проблема е там, че постоянно като вкюча скайпа ми излизат стари хронологии и дори да изтрия от настройки тези хронологии отново излизат. Това провължава непрекъснато до излизане на абсолютно всичките с потребителите с които е писано, независимо дали потребителя в момента е на линия или извън.

Много е неприятно!

Защо се получава така? Вероятно става така защото отсрещния потребител е с вкючена хронология, независимо че моятата е изключена и изтрита ли?

Какъв е начина да се изтрие нацяло тази хронология?

Опитах чрез Aplication data, опитах да деинсталирам и инсталирам скайп, но все същото става и не престават да излизат всичките хронологии ...

Версията на скайп е 5.0

Link to comment
Сподели другаде

Само да уточня, че питането ми е за цялата хронология, а не за един потребител, просто използвах тази тема, за да не пускам нова.

С предишните версии проблем нямаше, след като хронологията е била изключена или изтривана, не се е връщала при всяко вписване в скайп, което е много досадно.

Коя е предишната версия 4.2, по-добре ли ще е ако се върна на нея?

Какво е предимството на по старите версии в сревнение с най-новата-5.0 /освен изкаченето на хронологията?

Може би това е недостатък на тази версия 5.0?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...