Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Kuonny не пиши глупости :devil: :bored:

Гадните лигльовци са 9-кратни шампиони на Световната лига, единствено Италия е до тях с 8 при това. Ако си мислиш че бразилците ще отпаднат лесно много се лъжеш човече :haha: повярваи ми :crazy:

Днеска бием Полша с 3:2 еи :cap: :bgflag: :bgflag:

 

Знам, че са 9-кратни победители в първенството, но правят курвенски номера. Постоянно претенции и прочее. Не казвам, че не могат да играят, но супер много ме дразнят с играта си.

Силно се надявам да отпаднат!

 

И ти не говори така за нашите, трябва на 0 или на 1 да ги бием :D :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Днеска във всеки мач досега имаше по 2-3 съдийски грешки...

Мачовете в група F не ми харесаха, доста грешки от всички отбори... най-вече в мачът Куба и Бразилия. От тази група само Русия ми хареса как играят, но ще ги видим в другите мачове как ще се представят отборите.

 

Досега гледах Аржентина:Италия (3:1) равносотен мач, но Аржентина показа по-добър сервиз и понедиха. Надявам се ние да играем на ниво и дори и днеска да не победим, ще вземем по три точки на другите отбори.

Според мен ще ни е тежък мачът днеска, но вярвам в нашите лъвчета :) :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Браво на всички, дето вика Сашо.. играем като отбор! Айййййййййййййййй :bgflag:

 

"колегите от полката телевизия няма да дадат повторение.."

 

 

I just threw up.

 

 

Aaaaa.. време беше.. хехех.

 

Телевизионните затъмнения зачестяват :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Mного се разочаровах, след прекрасната игра, която видяхме в третия гейм. Много, много можем да съжаляваме.. Дано натам няма да има проблеми, защото можем много! :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Тошко отдавна не е за там и късно влизане на Николов и равносметката е СРАМ.Не, че за нас е нещо ново.Просто продължаваме да копаем към поредното дъно.Няма нужда от излишен национализъм.Истински отбор ще ше да отвее поляците с 3:1.
Link to comment
Сподели другаде

Тошко отдавна не е за там и късно влизане на Николов и равносметката е СРАМ.Не, че за нас е нещо ново.Просто продължаваме да копаем към поредното дъно.Истински отбор ще ше да отвее поляците с 3:1.

 

Защо плюеш Тошко, като той си играе добре. В случая Казийски направи тъпа грешка. Защо някой трябва да е виновен?:bored: Нима Соколов не свърши огромна работа? Та той ги отвяваше, като всеки път..

 

Съжалявам единствено, че си пропиляхме едната точка.

 

Жалко за Бартман! :'(

Link to comment
Сподели другаде

За съжаление сами се бихме.А аута на матей при 13-12 ми напомни когато щяхме да обърнем куба и тошко сгреши.И като казах тъжно е но не трябва да играе тошко в националния.Вярно че прави хубави игри но лесно се срива.Повеждането на многото точки в 4 и 5 гейм стваше точно докато е на полето.Ще го използват в други мачове но когато му върви.Не му ли тръгне на пейката и това е.Едно голямо браво въпреки загубата.И стискайте палци да се възстановят до утре че и на всичкото от горе заради поляците ни изместиха да играем по рано.Утре ако бием Аржентина ще надскочим себе си. :)Не защото те са супер сила а заради умората от тази вечер.Успех!!! :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Защо плюеш Тошко, като той си играе добре. В случая Казийски направи тъпа грешка. Защо някой трябва да е виновен?:bored: Нима Соколов не свърши огромна работа? Та той ги отвяваше, като всеки път..

 

Съжалявам единствено, че си пропиляхме едната точка.

 

Жалко за Бартман! :'(

http://www.dnevnik.bg/sport/2010/10/07/972802_vladimir_nikolov_obvini_todor_aleksiev_za_zagubata_ot/ Чети тук и може и да те светне, защо Тошко "отдавна не е за там."

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...