Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

Чухте ли Радо какво каза? Наби им канчетата на нашите, дано се върнат в мача. Дори да загубят, поне да играят. Аржентинците хем млади, хем добри. Моля се дано, дано.....Нещо да покажем и ние. Иначе ПОДКРЕПЯМ!!!! :bgflag: :bgflag:

Съдиите са гадняри!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Ако ви искате да надъхате от някого - вземете пример от Стойчев, много го бива.

 

А по-невъзпитани играчи от пуберите аржентинци не съм вижала - какви са те, че ще сочат нашите и ще им говорят?! jzs

 

И съдиите.. къде зяпат??? Къде?? Разбирам едно-две грешни отсъждания.. но това ми прилича на субективност в лека форма.

Link to comment
Сподели другаде

Жалко,днес не беше добре положението,никак добре.Не виждам защо трябва да обвиняваме Аржентина за нещо,играха супер.Все пак стискам палци на нашите и се надявам на някакво чудо.
Link to comment
Сподели другаде

Заслужена загуба.Толкова слабо никога не сме играли.А Аржентина са отбор.Напомнят ми за нашия когато играе добре.Умората си е умора.все едно гледах мача за бронза в турция, където бихме русия без проблем.Същото ни се случи и на нас.Личеше си че играем със зор.А аржентинците спокойни отпочинали ни надиграха.Хем са със среден ръст като на японците.Това момче в центъра така и не разбрахме от къде забива.Само 1 или 2 топки не минаха от там.Като цяло тежка загуба.Не заради мал шанс а защото ни надиграха.Сега дано радо помисли и извика още играчи.И да обиграе на мястото на жеков не братоев а митев.Да извика и скримов, защото е младо момче и много добър посрещач.Стига с тоя ананиев.Каруцата се обърна и пътища много.Дано да се направят правилните изводи и да се вземат правилните решения.Успех на момчетата за в бъдеще и едно голямо БРАВО за класирането тази година в лигата. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Наистина лоша игра от страна на нашите момчета,видимо беше че аржентинците бяха по-добрия отбор в залата и заслужено спечелиха. Аз съм българин и винаги ще бъда зад отбора независимо от резултата :bgflag:

3:0 си е 3:0,но все още имаме макар и минимален шанс за класиране :peace:

Link to comment
Сподели другаде

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

 

Жалко, мноооооооооого жалко. :lookaround:

 

Тука са се наговорили да пратят Аржентина и Полша на финала и тва е. :ohmy:

Много грешни отсъждания на съдиите, защо ли ......... :no: :no: :no:

 

Няма да споменавам за играта всеки сам да си прави преценка.

 

И просто добра игра на Аржентинците.

Link to comment
Сподели другаде

Ами, това е. Да са живи и здрави момчетата, дано утре да видим един мач на честта, макар, че да видим какво ще стане и след малко.Най слабия ни мия мач до сега, за съжаление.Толкова ми е мъчно, че вдигам направо температура.Да мине и тазвечершния мач, пък утре пак наново, че иде и Европейско.
Link to comment
Сподели другаде

Всички мачове се излъчват тук и преди давах линк - http://www.laola1.tv/en/int/volleyball/fivb/world-league/video/

 

Още вчера като гледах играта на аржентинците не ми хареса и днеска за съжаление си защитиха тезата за добра игра. А ние просто не можехме да им противодействаме(напомня ми на полуфиналът с/у Франция на Световната Лига 2006).

Във втория гейм(22:18 техническо прекъсване), колкото и се изкефих, толкова и гадно ми стана като им каза Радо Стойчев "Хората ще кажат, че тука сме дошли да се излагаме...".

Относно съдийските решение, нито ми харесват конспирациите на коментаторът за подкрепа на Полша, нито и писаниците тука, че се представят зле. Това ще с тези хубави повторения виждаме всичко, не означава че при скорост с НАД 100КМ/ч съдиите ще видят всичко.. хора са, не са машини.. независимо колко опит имат. Да ще е хубаво като в тениса са има eagle eye, но просто спортът ще се развали малко или много с него.

 

Надеждата умира последна и все още имаме теоретичен шанс. Днеска Италия бие Полша, а утре ние и Аржентина правим победи.

:bgflag: Българи Юнаци! :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Браво, Ванка !!! Пич си!!!! Трябва човек да гони всичко до дупка, иначе не се успява в нищо. Сега да ви напиша и аз в каква компания гледам мачовете. 4 италианци, 2 сърби, 1 поляк, 1 руснак и ние 2 българи.Абе всичките викаха за нас, ама не стана. По неписано правило,всеки си вика за отбора и си говори каквото иска, без обиди, разбира се.Неутралните аплодират всички хубави отигравания. Ние и миналата година заедно гледахме Световното, бяхме в Анкона, във Фиренце(нашият инфарктен мач с Куба, тогава видях на живо и аржентинците, мнооого са израстнали като отбор), гледахме и финалите в Рим.Много ме е яд, че тази година работата ни спря и не можахме да отидем до Гданск.Ама ако е рекъл Господ живот и здраве, Прага и после Виена. Сега и аз ще викам за Италия, на ум, де, ама дано да бие, да има интрига в нашата група. И ще гледам с кеф италианците и поляка, снощи мене питаха ли ме? ПОДКРЕПА„ БЪЛГАРСКИ МОМЧЕТА!!!! :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Определено добра агитка, от всякакви националности ;) Само внимавайте да не избиете :D

Иначе и на мен ми се иска все да бием, ама не става :/

Но вярвам в момчета, че могат да вземат медал на някои от следващите първенства, колкото и да им е непостоянна играта последно време(един хубав мач/гейм/отиграване, едно лошо), като Световното в Италия зле започнахме, но след това се представихме добре, докато не дойде шансът и не паднахме от Куба.

 

:bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Жабчовците мачкат полша.Май късния мач и на тех им се е отразил.Утре с тая игра аржентина ако не искат да легнат на полша ще ги смачкат.Така ча ако успеем утре да вдигнем духа си може да изкараме късмет и да продължим.Стискайте палци до посиняване!!! :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

2:0 за Италия

Дано победят Поляците и утре да ги бием и да се класираме.

:bgflag: :bgflag: :bgflag:

 

Но има възможност тъй като Аржентина са се класирали нарочно да паднат от Полша :(

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...