Jump to content

Индивидуални тестове, анализи и сравнения на Антивирусни програми


Препоръчан пост

Ами до колкото виждам- половината файлове са ИЗВЪН зоната- директно в System 32. Изчистването на зоната няма нищо общо тук...просто "зоната" и пробита...т'ва е!

Щом казваш ... Сложи си Shadow Defender тогава и си свиркай . Лека е и е непробиваема, а лиценз ако искаш ще ти дам !

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 1.2k
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Щом казваш ... Сложи си Shadow Defender тогава и си свиркай . Лека е и е непробиваема, а лиценз ако искаш ще ти дам !

какво представлява "Шадоу дефендер". Виртуализация ли е като Returnil-a? да не е пак някаква екзотика?

Link to comment
Сподели другаде

какво представлява "Шадоу дефендер". Виртуализация ли е като Returnil-a? да не е пак някаква екзотика?

Да на същия принцип е ... След рестарт няма никой !

 

Имам и клипове как се справя ... Виж статията на Nigth Raven

Link to comment
Сподели другаде

Някой ще ми каже ли- защо този процес ми е станал двоен, когато винаги си е бил един единствен или поне не съм забелязвал да са били два?

Само да не е това, за което си мисля....

 

http://prikachi.com/images/126/3491126y.png

Link to comment
Сподели другаде

Някой ще ми каже ли- защо този процес ми е станал двоен, когато винаги си е бил един единствен или поне не съм забелязвал да са били два?

Само да не е това, за което си мисля....

 

http://prikachi.com/images/126/3491126y.png

Моите също са два със седмица съм като теб !

 

http://www.prikachi.com/images/167/3491167O.jpg

Link to comment
Сподели другаде

то няма какво да вземат...обясни ми по-подробно и ясно какво е станало и какво могат да ми "вземат"...

Хич не вдяна.Тури си още фендъри,да дремят като мисирки.

Link to comment
Сподели другаде

Моите също са два със седмица съм като теб !

 

http://www.prikachi.com/images/167/3491167O.jpg

Оффф....добре...хвана ме параноята...От 2 години не съм хващал вирус, още повече пък след тестове...то не, че няма да реша проблема за 30 мин (Акрониса винаги ми е под ръка), но що ми трябваше да се занимавам с недоказани програми....ей за т'ва отдавна говоря, че стартирането е опасно нещо, а в случай аз и не съм стартирал...а ако бях!?! Чудеса....

 

Хм....програмата, свалена от линка, който е дал Гарвана, нещо май не е читава! Вирустотал дава- 7%

Ще се въздържа от инсталация и ще изчакам Гарвана какво ще каже по въпроса....

Link to comment
Сподели другаде

Оффф....добре...хвана ме параноята...От 2 години не съм хващал вирус, още повече пък след тестове...то не, че няма да реша проблема за 30 мин (Акрониса винаги ми е под ръка), но що ми трябваше да се занимавам с недоказани програми....ей за т'ва отдавна говоря, че стартирането е опасно нещо, а в случай аз и не съм стартирал...а ако бях!?! Чудеса....

 

Многопластовата защита води до такива притеснения. Нищо не работи както трябва. После нещо ти виновно или пречи.

Файлът е чист,този SD1.1.0.331_Setup.exe от официалният сайт също го засичат две програми. Остави тия проценти.

Гледай кой го засича и забележи,че дефинициите са еднакви.

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=59df30cd46664036ef81494e97d1c33123a4956e5217a53ecd442343adc9c523-1308945603

Link to comment
Сподели другаде

но що ми трябваше да се занимавам с недоказани програми....

Предполагам знаеш, че BufferZone има и настройки, има два плъзгача....ако я оставиш с настройки по подразбиране пуска извън буфера подписани приложения.... Как при мене не се проби два месеца (преди 2 месеца)

Link to comment
Сподели другаде

Многопластовата защита води до такива притеснения.

Е това можеше да се очаква...

Айде стига стига с тия търсения на причини....Един Нортон имам и един Битдефендер Фрий, на който съм му изключил и автоматичния ъпдейт. Не в това причината...Явно тоя "буфер зон" не е добре изпипан и има пробойни, които в случая се оказаха фатални...

Многослойната защита ти виновна, че "буфера" пропуска....пак почваш да ме дразниш... По принцип винаги съм считал, че "сандъка" е по рисков, отколкото виртуализацията на дял. Щото едно е в реалния диск да вмъкнеш виртуална папка, която във всеки един момент може да се компрометира (както е станало), друго е да има цял виртуален диск, в който да правиш каквото си искаш, а истинския да е отделно. така си мисля...

 

Предполагам знаеш, че BufferZone има и настройки, има два плъзгача....ако я оставиш с настройки по подразбиране пуска извън буфера подписани приложения.... Как при мене не се проби два месеца (преди 2 месеца)

Бяха вдигнати на предпоследно положение- т.е. да ме пита...

Link to comment
Сподели другаде

Относно Shadow Defender: дал съм линкове към напълно легитимни версии на програмата. Не ме интересува какво казва VirusTotal, аз знам, че файловете са валидни. Колкото до версия 1.1.0.331, обяснил съм в статията какво е положението.
Link to comment
Сподели другаде

Бяха вдигнати на предпоследно положение- т.е. да ме пита...

Хм, тогава не е добре. Няма лошо да докладваш този случай. Ако пазиш файловете и снимките(ако не се сещаш точно от кой файл е, им дай целия тестови архив) ...

Link to comment
Сподели другаде

Хм, тогава не е добре. Няма лошо да докладваш този случай. Ако пазиш файловете и снимките(ако не се сещаш точно от кой файл е, им дай целия тестови архив) ...

не ми се занимава с това, да ти кажа честно. Снимките ги изтрих, но ако искаш мога да направя нови (карантината на Нортон-а не съм я трил) и да ти ги дам, а ти се разправяй с тази програма. За мен програмата беше до тук, на всичко отгоре затежняваше малко компютъра, а и принципа на работа не е това това, което исках- виртуализация на цял дял. Повече няма да я сложа и да се занимавам с нея...

 

Сложих Shadow Defender-а. Веднага ме грабна с две неща:


  •  
  • ясни и прости настройки
  • възможноста за виртуализация не само на С, ими и на всички дялове, което го няма в Returnil-a

Пробвах я- работи! Оставам с нея! Благодаря на lordergf за лиценза! :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Създай ново...