Jump to content

Индивидуални тестове, анализи и сравнения на Антивирусни програми


Препоръчан пост

  • Отговори 1.2k
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Някои от модераторите ми "видоизменят" и тук мненията - а аз съвсем не съм длъжен изобщо да ги споделям...Вече и с Оpera уж ме атакуват. Ако се случи успешно - ще им го призная веднага. Ха-ха-ха...Начинаещи младежи.
Link to comment
Сподели другаде

Някои от модераторите ми "видоизменят" и тук мненията - а аз съвсем не съм длъжен изобщо да ги споделям...Вече и с Оpera уж ме атакуват. Ако се случи успешно - ще им го призная веднага. Ха-ха-ха...Начинаещи младежи.

Майна,не се излагай.Хората тук не са начинаещи младежи.Защо се занимаваш да висиш като фитка по цял ден и цъкаш минуси на програми от каталозите oт сайтовете?Вместо това досега можеше поне веднъж да се опиташ да разбереш едно просто явление.Инсталираш свеж Вин през ден,защото си опак човек.Hавсякъде се зъбиш на модчетата,факт.Никога няма как да разбереш как работи една проста програма,камо ли Вин.Вирусите също са програми.

Link to comment
Сподели другаде

Директна атака неутрализира Comodo IS Free - TrojWare.HTML.Exploit.CodeBase, още при отваряне на сайта hxxp://masters-tb.com/. Точно там съм между най-редовните всекидневни посетители и дори си имам....няколко акаунта.И пак ще си влизам.Досега обаче не съм имал подобни констатации с друга пробвана програма. Как е с останалите? P.S. Констатираното е с IE 8, при ползване на Opera нищо подобно няма.

Здравей! Може вече да си го видял :

 

https://forums.comodo.com/av-false-positivenegative-detection-reporting/fp-on-trojwarehtmlexploitcodebaseexecat226875254-t74116.0.html;msg528286#msg528286

Link to comment
Сподели другаде

Какво става с аналиЗИте дойде ваканцията ли? :offtopic:

 

Трудна работа, при положение, че "основната движеща сила" в тази тема е към Група: Banned :offtopic:

А на другите им липсва инициативност

Link to comment
Сподели другаде

Какво става с аналиЗИте дойде ваканцията ли? :offtopic:

Какво да става: липса на време, жега, мързел, отпуск, много външни задачи и проблеми....всичко това води до липса на анализи! :)

От друга страна, има и известен спад на интереса ми към "човъркане" и "търсене на най-доброто", тъй като за себе си напипах оптималната ми защита за Уиндоус 7, и нищо повече не ми се променя: NIS 2011 (с настройки на макс), BitDefender Free и МВАМ. С тази тройка се чувствам много сигурно и спокойно, а и имам лицензи за NIS за още 5 години напред, и не ми се променя нищо повече! Единствено когато излезе ESS 5, мога да сложа да пробвам, но като чета колко проблеми има с тоя хипс...нещо взе да ми спада интереса към НОД-а след като добавиха хипса. Един качествен чист антивирус имаше и го преебаха с тоя хипс! :(

В Нортона много ми допада, това, че е автомат, не ме пита, не ми пречи, а в същото време мога да получа всякаква информация за това, какво е ставало с компютъра! С акъл е направена тази програма....мислено е за удобството на потребителя сериозно! :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Трудна работа, при положение, че "основната движеща сила" в тази тема е към Група: Banned :offtopic:

А на другите им липсва инициативност

"Група: Banned" не при всички е реално приложима. Нека пробват и още да ме "банват" - има ли смисъл обаче? За някои хора някои "санкции" са си напълно невъзможни. Възникнаха ми недоразумения единствено с модератори в някои БГ-форуми. Част от причините вероятно са при мен. Публично им се извинявам...Не е било нарочно. Todnei е международният ник на tnn и още никъде в чужд форум не ми се е случвало да се стига до Бан...А си се ровя навсякъде, с години. От преценката спрямо това мнение зависи участието ми като цяло в БГ-форумите. Никой не е длъжен да ги посещава. Няма никакъв проблем да си посещавам само чуждестранни сродни форуми. Модераторите им по-добре от мен знаят доколко могат да ми наложат "Бан"...Затова на пиедестал е събеседването и уважението и на другите различни мнения... Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

"Група: Banned" не при всички е реално приложима. Нека пробват и още да ме "банват" - има ли смисъл обаче? За някои хора някои "санкции" са си напълно невъзможни. Възникнаха ми недоразумения единствено с модератори в някои БГ-форуми. Част от причините вероятно са при мен. Публично им се извинявам...Не е било нарочно. Todnei е международният ник на tnn и още никъде в чужд форум не ми се е случвало да се стига до Бан...А си се ровя навсякъде, с години. От преценката спрямо това мнение зависи участието ми като цяло в БГ-форумите. Никой не е длъжен да ги посещава. Няма никакъв проблем да си посещавам само чуждестранни сродни форуми. Модераторите им по-добре от мен знаят доколко могат да ми наложат "Бан"...Затова на пиедестал е събеседването и уважението и на другите различни мнения... Поздрави

 

Не се познаваме, но винаги ми беше интересно да погледна какво ново има тук представено от теб. Всеки си е различен и уникален по свой начин, което прави форума интересен ...и не мога да разбера какво чак толкова се е случило, че да има бан, ама ...кой съм аз?

Поздрави и от мене ...и да знаеш, че ще липсваш...поне на един съ-форумец :beer:

Link to comment
Сподели другаде

Има правила, които трябва да се спазват. Когато някой не спазва правилата, следват няколко молби и напомняния. Когато някой не си вземе поука от молби и напомняния, следват временни наказания. Когато някой продължава да прави каквото си иска и след това или се опита да заобиколи наказанията и да пише от други акаунти, следва бан.

Правилата важат за всички и не е редно да се правят изключения за някои потребители.

Link to comment
Сподели другаде

Аз имам предложение към ''Администраторите'',понеже тази тема им е като трън в очите,да вземат да я изтрият,или най-добре да закрият целия форум.Няма да е голяма загуба. :haha: :haha: :haha:
Link to comment
Сподели другаде

Ами, сигурно това отношение към темата се дължи на факта, че голяма част от пишещите в нея се държат помежду си като малки деца - заяжданици, чат-пат псувни, заплахи (за ходене "на гости") и пр. Те си знаят за кои говоря. :)

Допълнително, ако някой неопитен потребител се нахълми точно в тая тема и се поведе по акъл на "специалистите" по китайски лъвове, касапи, нисове, есети и пр., може сериозно да си изпати. Това е мое мнение.

Като изключим това, можете да си дискутирате нещата по темата колкото си искате, стига да се спазват правилата на форума, както каза колегата по-горе.

 

@cybertek - ако си мислиш, че значението и ползата от форума и сайта ни се изчерпват само с тази пършива темичка - много жестоко се бъркаш. Ако някой са го настъпили по мазола и не може да го преглътне, то проблемът си е негов :)

Link to comment
Сподели другаде

Аз имам предложение към ''Администраторите'',понеже тази тема им е като трън в очите,да вземат да я изтрият,или най-добре да закрият целия форум.Няма да е голяма загуба. :haha: :haha: :haha:

Никой не те кара да посещаваш форума. Ако нещо те дразни, спокойно можеш да се ориентираш към някой друг форум. Липсата ти ще се отрази благоприятно - по-малко спам, средното ниво на интелигентност на форума ще се покачи и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Създай ново...