Jump to content

Футбол


ostavime

Препоръчан пост

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Определено чакам с нетърпение новия сезон!

Много добро начало е финала за супер купата в неделя.

Цскарчетата нещо се заканват от вчера но съм сигурен че пак ще ги отупаме.

Левски отново не направи почти никаква селекция, но се надявам най-накрая да имат малко повече шанс и да влезнат в групите на ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

Да определено труден жребий. Мисля, че въпреки, че Киево е по-малък отбор в момента е по-опасен от Удинезе. Все пак ако Левски играят дисциплинирано и спазват указанията на Мъри, смятам, че имат своя шанс.

 

btw Днес е финала за супер купата. Всички на стадиона!

Link to comment
Сподели другаде

ЦСКА е новият носител на суперкупата на България, след като победи на финала Левски. 3 : 0 след дузпи

 

В редовното врерме и двата отбора не можаха да си отбележат гол, въпреки положенията и пред двете врати.

При изпълнението на дузпи, вратарят на ЦСКА Ивайло Петро бе на висота, и отрази ударите на Топузаков, и Боримиров, а Домовчийски удари гредата. За ЦСКА пък безгрешни бяха Трика, Тодоров и Петре, което им донесе и успеха. :thumbsup:

Редактиран от Shak
Link to comment
Сподели другаде

Личното ми мнение е,че не трябва да има такава Суперкупа,въпреки,че любимият ми ЦСКА победи снощи !

Бездушна и слаба игра,контузий,и разбира се ексцесий сред "публиката" !

Link to comment
Сподели другаде

2 думи след мача.

В ЦСКА няма екип. Това е най-големия проблем. Треньори идваха и си отиваха - резултатът неособено впечатляващ. И за мен основната причина е в атмосферата в клуба. А тя от години е отровена, а и никой не си е на мястото.

Не става въпрос за днешния мач. Той е само един епизод. Епизод от много дълго ходене по мъките. Което още доста ще продължи. Заради чиновниците в канцелариите.

Никой и нищо не може да ме убеди, че тези момчета са от нивото на Нафтекс. Защото ЦСКА днес игра като отбор обречен на изпадане от А група. И това е така, защото го няма екипа в лицето на ръководството.

След издънка като тази, през пролетта на 2006 всички трябва колективно да подадат оставки. Защото това е провал за всички ръководещи клуба, до последния човек. И първи, който трябва да хвърли оставката си е Стефан Орманджиев като най-високопоставен. Без значение, че е на изборна длъжност, както обича самия той да казва. Ей така символично.

Ако този отбор не е изиграл добър мач при Йешич мога да приема за нормално сърбинът да е сочен за главен виновник. Но няма как да забравя миналата календарна година. Тогава отборът бе като юмрук. Сега не е.

Спортнотехнически анализ не ми се ще да правя. То е излишно. Със сигурност Конелиано би стоял по-добре в офанзивен план.

За съжаление, най-вероятно онази престъпна шайка бездарници по върховете в клуба ще остане. Йешич ще бъде уволнен, дали сега дали в края на сезона. И на негово място ще дойде поредния мишок, който да отбива служба на "Армията".

Така или иначе в новата ни история след 1992 година освен изпитаните стари пушки Паро и Пената само и единствено Миодраг Йешич ще се запомни с нещо добро в ЕКТ. Другите се проваляха гръмко един след друг.

 

Време е да се замислим...

Въпреки това приятелю, ако вземеш да правиш виртуален фен клуб на ЦСКА, да не забравиш да ме поканиш?

Само ЦСКА!

Link to comment
Сподели другаде

Добре започнахме, радвам се. За голямо съжаление трябваше да пътувам и не можах да гледам мача. Надвявам се да сме се представили добре. Дано изтрием срама от миналогодишното представяне.
Link to comment
Сподели другаде

Вече се чудя какво да пиша?!? Омръзна ми от монолози!

Някой да изтрие тая тема, докато не се появил някой лефскар, да се скараме и т.н.

 

Левскари има, но защо трябва да се караме. :-8

За вчерашния мач няма да ти говоря, защото и мен ме яд. Яд ме е, че ЦСКА не се възползва от шанса, че им се падна сравнително слаб отбор. Ако бяха били щяха и точки на България да донесат. Ама...какво да ти кажа. Не искам да се заяждам, но в момента нямате отбор, а треньора.... просто нямам думи за него.

Все ми се иска отбора ви да е по-силен, иначе кой ще ни е равностоен противник в първенството :P

Link to comment
Сподели другаде

Ето какво казах на едно друго място:

 

Защо излязохме само с едни нападател и 4 чисти защитника срещу така наречения пълен аутсайдер, който трябваше да смажем? Ревете за голове и късмет. Стига с тоя късмет бе, това са глупости. Кажете кой да вкарва, а не говорете за късмет и да се самонавивате 10-15 човека в последните 50 поста. Говорете за отбора, а не за трибуните. Говорете за ръководството, а не за скапания мач, който вече е свършил и няма да го върнем.

 

 

Е аз ли да му кажа от къде да ги вземе, аз ли? Моя ли работа е това? Кой е треньора на скапния отбор? Мойта работа е да съм на стадиона, когато мога и пред ТВ, когато не мога и да подкрепямм отбора си, а не да мисля тактики и т.н. Ако трябва младежи да взима, ако трябва да купува. Каквото трябва да се прави си е негов проблем а не мой и Ваш. Така че не ми говорете моля ви се от къде е трябвало да ги намери.

Наистина... трябваше, защото вече е малко късно. Дано да не окъснее и за мача като гост.

Стига оправдания, стига. Погледнете в собствената си чиния първо и после плюйте в другата!

Link to comment
Сподели другаде

Ами съгласен съм с теб, ostavime. Както писах по-горе, треньора ви е мишок и бездарник, който се доказа, че не става за тази професия.

Най-лошото в БГ футбола е, че феновете си късат нервите и се ядосват, а шефовете на клубовете си правят каквото искат, залагат против отборите си големи суми и т.н.

Няма да се учудя ако ЦСКА са направили хикс нарочно. Вчера имаше мнооооого залози за победа на ЦСКА. А ние всички знаем кой е собственик на клуба......... и на какво още е собственик.

Така че моя съвет е да не се ядосваш. Или поне се ядосвай по-малко.

:thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...