Jump to content

Ръководство: Как да вградим субтитри във видео


Препоръчан пост

За моя проблем...няма значение какъв формат са субтитрите,нещо самата програма й става.И с други хора съм говорил,и при тях се е случвало.Днес за първи път 2 клипа ми излезнаха нормално,но останалите пак са с по-голяма продължителност и черен екран накрая.По питането на coolFX - като избереш малко по-голям размер се оправя,направи проба +- 2-3 мегабайта и ще видиш,че ще изчезне.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Само за протокола:

 

Излязла е нова версия на програмата: AVI_ReComp_1.4.0.

 

Нещо наистина полезно е новата функция Cropping.

 

Версията сякаш е малко по-бъгава.

Link to comment
Сподели другаде

Само за протокола:

 

Излязла е нова версия на програмата: AVI_ReComp_1.4.0.

 

Нещо наистина полезно е новата функция Cropping.

 

Версията сякаш е малко по-бъгава.

:offtopic:

Вече я има в каталога ни, ( http://www.softvisia.com/download.php?view.1218 ) и като има нова версия ще ви известяваме в портала с новинка /отново само за протокола

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Имам следния проблем: опитвам се да вградя субтитри във .avi ,получен чрез kонвертиране от .flv , но когато стигна до бутона "постави на опашка" ми дава следната грешка: "is not a valid integer value. :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

А въпросният AVI файл възпроизвежда ли се нормално в кой да е плеър? Пробвал ли си с AVI, който не е транскодиран от FLV? Пробвал ли си с друг AVI, транскодиран от FLV?
Link to comment
Сподели другаде

А въпросният AVI файл възпроизвежда ли се нормално в кой да е плеър? Пробвал ли си с AVI, който не е транскодиран от FLV? Пробвал ли си с друг AVI, транскодиран от FLV?

 

Получи се. Проблема беше, че не съм задал изходен размер на файла.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Имам проблемче.

Направих всичко, както беше обяснено и стана, но сега като пускам филма отварянето на устата на актьорите е малко преди звука и субовете и е доста кофти :(. Имате ли си напредстава защо така се получи?

Link to comment
Сподели другаде

Еми малко ме е срам, ама не знам какво е GSpot :blush: . Ако ми обясниш няма да е никак зле :).

А забавянето е и на компа и на дивидито, но след вмъкването на субтитрите нещо се прецака, преди това филма си ми е ок. Днес записах няколко филма и само този имаше забавяне, другите си тръгваха.

Link to comment
Сподели другаде

GSpot

Теглиш, разархивираш, стартираш, влачиш входния файлв програмата, изчакваш да направи пълния анализ, правиш снимка (JPG/PNG) и я прикачаш към темата или я качваш в някой хост за картинки и даваш линкче.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Здравейте на всички!Записах се във форума,за да мога да благодаря на всички които изчерпателно и нагледно са споделии опита и познанията си с нас начинаещите любители,които имаме огромното желание да си улесним животеца с някои "лесни" манипулацийки на някои лесни програмки.От които за съжаление не разбираме нищо,и които гледаме като "голям камък". :crosseyes1: Значи,направих всичко по горе описания начин и след 3 часа пуснах филма ,всичко беше супер,качество ,субтитри ...докато не стигна до края - свърши 2 минути преди края,все едно е тези две минути са отрязани,много тъпо... :help: Моля ако някой може да ми помогне,нещо сигурно не съм направила както трябва :punish: А да,трябва ли да е толкова бавен процеса? :blush: Благодаря,предварително
Link to comment
Сподели другаде

Нормално е да става бавно, защото целият видео поток трябва да се компресира наново. Защо са орязани последните 2 минути е трудно да се каже. Последната версия на AVI ReComp ли ползваш?
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Здравейте,при мен програмата работи перфектно само имам един малък проблем.На готовия филм звука от време на време насича.Някой има ли идея защо се получава така.Не пипам изобщо настройките за аудиото,отметката е пред:Без промяна качеството на звука.Ако трябва да се промени звука на какъв битреид трябва да бъде.Благодаря предварително.
Link to comment
Сподели другаде

С оригиналния файл има ли проблеми? На определени места ли е проблемът или се случва произволно?

С оригиналния фаил няма проблем,на произволни места се случва да забива звука но май забравих да уточня че звука не забива като гледам на компютъра а като пусна диска на двд плеър Thomson DPL937VD,до сега четох книжката на плеъра и мисля че открих проблема пише че mp3 и WMA трябва да бъдат с 128kbps битреит или по висок,за avi не пише нищо.Ще пробвам по късно да видя какво ще се получи,ако някой има идея да пише.Благодаря предварително.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...