Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

Привет на всички :)

Ще бъда благодарен , ако някой развие тема за ХАМРР.

 

XAMPP е изключително лесна за инсталиране дистрибуция на Apache за Linux и Windows. Пакетът включва Apache Web server, MySQL, PHP, Perl, както и FTP server и phpMyAdmin. С помощта на тази програма можете лесно и бързо да симулирате сървър на домашния си компютър без да се налага да инсталирате множество приложения. Също така няма да се налага да правите сложни конфигурации и настройки като това приложение ще го направи вместо вас.

 

Знам, че за някой моята молба ще изглежда смешна, но аз не се притеснявам от това. А молбата ми е с повечко подробности да се обясни за какво служат горните програми, какво се прави с тях, как се стартира администрацията, какъв е резултатът ... и прочее. Знам само, че трябва да бъдат качени някъде, но после ... мъгла. И след мъглата - ХА ! - мъгла :crosseyes1:

 

Предварителни благодарности на отзовалите се :OK:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Ако някой има ръководство Sony ACID Pro.v6.0c (наистина много добра програма за обработка на музика), ще съм му много благодарен ако го сподели,защото ми трябва спешно.

 

 

 

Мерси предварително :) :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Здравейте,търся ръководство за MAGIX Photo Clinic 5.5 e-version-някои функции разбрах, но повечето са ми неясни!

Здравей eleena!

Не съм ползвала програмата, но виждам, че за нея има доста подробни туториали.

 

Надявам се да са ти от помощ. Ако има проблеми пиши!

Туториали!

Успех! :)

Link to comment
Сподели другаде

Благододаря за вниманието!Само че на времето учехме повече руски отколкото западен език,така че нищо не разбрах.С опити и налучквания ше се справя(надявам се)
Link to comment
Сподели другаде

Благододаря за вниманието!Само че на времето учехме повече руски отколкото западен език,така че нищо не разбрах.С опити и налучквания ше се справя(надявам се)

Няма проблем, ние сме тук, за да помогнем. Само кажи кое ръководство те е запленило и ще ти го преведем.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Искам да попитам някой може ли да напрами едно ръководство за работа с Putty но на български естествено.Аз се занимавах да превеждам но понеже не ми достига време не съм го превел до края а и превода има нужда от редактиране.Някой желае ли да се захване? :cooldude:
Link to comment
Сподели другаде

Ако някой има ръководство Sony ACID Pro.v6.0c (наистина много добра програма за обработка на музика), ще съм му много благодарен ако го сподели,защото ми трябва спешно.

Мерси предварително :) :)

 

и аз ще съм мн благодарен ако някои даде ръководство за тази програма и ако може да ми обясни каква е разликата между "c" и "d" версиите, защотот аз съм с "d" :)

Редактиран от J-a-H
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Ще може ли да пуснете ръководство за инсталиране на някое web proxy, като например PHP Proxy? Интересува ме и дали има безплатни български хостинги на които ще мога да си инсталирам едно такова прокси?

 

PS>Нов съм в този форум и затова ще ви помоля да ме извините ако не си задавам въпроса в точния раздел :)

Link to comment
Сподели другаде

Дайте някакво обяснение за работа с програма AviSplitCalc 3.50 b2. Свалих си я и гледам и не разбирам. Искам да разделя един филм на две части и да го запиша на два дикове, понеже е голям и не се лови на един. Как да го направя. Пишете ми. Благодаря. :help:
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Дайте някакво обяснение за работа с програма AviSplitCalc 3.50 b2. Свалих си я и гледам и не разбирам. Искам да разделя един филм на две части и да го запиша на два дикове, понеже е голям и не се лови на един. Как да го направя. Пишете ми. Благодаря. :help:

Скалъпих нещо набързо. Дано не е твърде късно и да е от помощ: Ръководство за работа с AviSplitCalc.

Link to comment
Сподели другаде

Така и не разбрах ще може ли да се направи нещо по моя въпрос

Имаш ли предпочитание към конкретна програма или искаш просто да инсталираш PHP Proxy. Ако искаш посочи някоя програма, която ти е направила впечатление и може да напиша нещо.

 

Aз искам да попитам някой работил ли е с TVTool тая програмка за свързване на комп-а с ТВ-то. Аре ако някой знае подробно как се работи да сподели.

Тук има подробно ръководство как да се работи с програмата, но за съжаление е на английски - http://tvtool.info/manual95/help.htm

 

Ако имаш проблеми с някоя секция, може да я преведа.

Link to comment
Сподели другаде

Имаш ли предпочитание към конкретна програма или искаш просто да инсталираш PHP Proxy. Ако искаш посочи някоя програма, която ти е направила впечатление и може да напиша нещо.

Нямам предпочитания но искам да си инсталирам нещо такова. Ще може ли да се направи нещо по въпроса?

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...