Прехвърляне към съдържание

Снимка

Ръководство за работа с Windows Movie Maker

• Моля, влезте, за да отговорите
243 отговора по тази тема

#16 Lunatic

Lunatic

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 9 мнения

Публикувано: 26 December 2006 - 15:12

Айде кажи ми някоя програмка също толкова лесна като Windows Movie Maker. Ама да мога да правя направо AVI-та.

#17 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23003 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 26 December 2006 - 15:17

Айде кажи ми някоя програмка също толкова лесна като Windows Movie Maker. Ама да мога да правя направо AVI-та.

За жалост не се сещам такава. Почти не обработвам видео.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#18 danina

danina

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1548 мнения
  • Живущ в:Plovdiv

Публикувано: 27 December 2006 - 00:26

Привет!
Кажи какво по- точно искаш да правиш. Ако ще правиш филмче от серия снимки, с ефекти и музика и искаш да ти ги запази в avi. формат Inalbum Deluxe ще ти свърши чудесна работа.
Ръководство за работа с нея можеш да видиш тук:
Тук!
С програмата се работи лесно и стават много стилни според мен клипчета.
Ако обаче искаш да обработваш avi-та- тя не може да го направи. Затова кажи, какво точно ти трябва, за да опитаме да помогнем. :thumbsup:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#19 Snow_Queen

Snow_Queen

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 31 December 2006 - 13:41

Здравейте на всички!Аз отскоро работя с movie maker и имам едни проблем,значи позволява ми филма да се състои само от 7 части,след което програмата си се изключва сама.Слагам седем картинки например и след седмата се изключва.Ако някой може да помогне ще съм много благодарна.

#20 G0ld

G0ld

Professional Dreamer

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 50 мнения
  • Интереси:Pimpin Hoes and Slapping Bitches

Публикувано: 01 January 2007 - 12:56

Благодаря,супер си. :cooldude:
Is it a crime, to fight, for what is mine?

#21 Charmed

Charmed

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 9 мнения

Публикувано: 04 January 2007 - 00:46

:crazy: Първо здравейте и честита нова година, относно програмата... ами аз съм пъхал в нея цял филм от 700Мбайта или към 2000-3000 части и си работи ,а и това за песента... може да се скаси, но и зависи от версията. При XP е с версия 1.1.2427.1 (не 2.00) и такива екстри като описаните с началните надписи и меню Tools няма както и SP2 и даже 1 не са част от Windows, а се изтеглят и и нсталират.

ПП:
Да не кажем, че SP2 работи на малко машини и на така като моята направо и видя сметката и едвам си поправих горе-долу Windows-а после. Да не говорлим, че този Пак е голям колкото целият Windows. :crosseyes1: А за добавянето на още песни... ами Import-ваш песента първо, после кликваш на нея и я местиш както първата. появява ти се едно [] и гледаш просто да е след края на предната. Между другото ако преместиш едната снимка върху другата се получава плавно преливане на едната в другата :thumbsup: По привцип това става като първо "увеличиш" клипа отдолу който създаваш, после маркираш снимката и по-горе ти излизат едни триъгалничета. с тях може да напрвиш да заема по голям интервал от време или по маълк. Демек по дълго да стой на екрана. Просто я преместваш малко да е върху предната с 1 деление и се получава преливане :peace:

Мнението беше редактирано от Charmed: 05 January 2007 - 04:36

#22 Vankata

Vankata

Lost in the darkness

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 638 мнения
  • Живущ в:Асеновград
  • Интереси:компютри и баскетбол.

Публикувано: 05 January 2007 - 18:07

:crazy:При XP е с версия 1.1.2427.1 (не 2.00) и такива екстри като описаните с началните надписи и меню Tools няма както и SP2 и даже 1 не са част от Windows, а се изтеглят и и нсталират.

Човече сигурен ли си в това което казваш??? Аз не съм много.
Aз съм с SP2 и всичко това, което съм описал в първият си пост го има. Не съм инсталирал никакви други неща.
Аре вече преди да пишеш нещо да провериш дали е така и тогава да пишеш. Кво щe кажеш?
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#23 klain

klain

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 14 мнения

Публикувано: 21 January 2007 - 23:15

Много полезно ръководство. Справих се без затруднения. Благодаря. :thumbsup:

#24 angelcheto

angelcheto

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 25 February 2007 - 01:48

Здравейте на всички!Аз отскоро работя с movie maker и имам едни проблем,значи позволява ми филма да се състои само от 7 части,след което програмата си се изключва сама.Слагам седем картинки например и след седмата се изключва.Ако някой може да помогне ще съм много благодарна.

Здравейте!
Изтеглих версията 2.0 от сайта който Ванката беше оставил и имам същия проблем.Някой може ли да ми помогне.Благодаря предварително.

#25 gosh_feeling

gosh_feeling

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 20 мнения
  • Живущ в:sofiq

Публикувано: 06 April 2007 - 16:34

Здаревеите обяснението за работа с Movie Maker е страхотно, но имам един проблем които спира всичко и той е че като си отворя Movie Maker не ми излиза прозореца Моvie Tasks! Моля ви кажете ми от къде да го извадя? ще съм ви благодарна :) :) :)
Да обичаш себеси, значи да си влюбен до края на живота си!!!

#26 Tragedy

Tragedy

Mouse driver (мишка шофьор)

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4054 мнения
  • Живущ в:Вече София
  • Интереси:Няма нищо по-интересно от самите хора.

Публикувано: 10 April 2007 - 12:12

Привет,

Има два начина да извадиш подпрозореца Movie Tasks. Единият е като чукнеш върху бутона "Tasks" в лентата с бутони в горната част на програмата (бутона е маркиран в жълто):
Публикувано изображение

А другият начин е като чукнеш бутона "Tasks" от менюто "View" в най-горната част на програмата (бутона е маркиран отново в жълто):
Публикувано изображение

In The Darkness We All Shall Rise!

----------------------------------------
Господи, дари ме със спокойствието да приема нещата, които не мога да променя,
със смелостта да променя нещата, които мога,
и с мъдростта винаги да правя разлика между двете.

#27 DANJO

DANJO

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 11 April 2007 - 15:53

ЗДРАВЕЙТЕ,
програмата ми работеше чудесно, но днeс при опит до вляза от capture from video device ми изписва някакво съобщение че не намира камерата и не мога да стартирам.Моля ви даите ми съвет какво да направя

Мнението беше редактирано от DANJO: 11 April 2007 - 16:00

#28 gosh_feeling

gosh_feeling

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 20 мнения
  • Живущ в:sofiq

Публикувано: 11 April 2007 - 17:48

Tragedy благодаря ти много :)
Да обичаш себеси, значи да си влюбен до края на живота си!!!

#29 lp_fena

lp_fena

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения
  • Интереси:Компютри. :)

Публикувано: 14 April 2007 - 12:08

ЗДРАВЕЙТЕ,
програмата ми работеше чудесно, но днeс при опит до вляза от capture from video device ми изписва някакво съобщение че не намира камерата и не мога да стартирам.Моля ви даите ми съвет какво да направя

Рестартирай програмата и пробвай отново. :)
Вижей на ръба, защото заемаш много място. :P

#30 ViKsItY

ViKsItY

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 16 April 2007 - 15:22

ей хора ще сам ви много благодарна ако някой ми обесни как да си оправя Windows Movie Maker начи моя проблем е следния:там кадето се добавя текст или пишеш нещо да се добави кам клипчето/видеото текста се пише обаче нали има да си избираш анимации как да ти излиза написания текст обаче при моя случай няма такова нещо и не може да се добавя текст кам видеото ако някой ме разбра ще бада мн благодарна и щастлива някои да помогне :)

Мнението беше редактирано от ViKsItY: 16 April 2007 - 17:45

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители