Jump to content

Препоръчан пост

И при мене avast! пищи на гадината, показана от Nazikov... А тоя M-Power/PowerX/GNN/jhacked (мисля, че става въпрос за една и съща персона), няма ли начин да го спрете да не се регва вече... Не знам, Slammer къде му бръкна, ама няма няма и тоя пак цъфне с нова простотия...
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 122
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

COMODO Firewall Free си трайка,но така и не успях да видя опасното изображение на хакера jhacked :assassin:

 

http://i30.tinypic.com/339hufs.jpg

 

Коя защита сега е номер едно ? :computer:

При стария трапер Комодо няма искаш,не искаш :kendo:

Nazikov,аз не получавам аларми и щъкам където си пожелая :haha:

А-а-а... аз нищо не виждам, ама като гледам твоя скрийншот, сигурно в подписа си я е маскирал... И Comodo Firewall Free е "филтрирал" тихомълком препратката към заразения сървър? Поне показва, че там би трябвало да има изображение.

 

Nazikov,аз не получавам аларми и щъкам където си пожелая :haha:

Бе то и аз си щъкам като теб, не че не мога - просто Avast! прекъсва зареждането на тази препратка и готово - страницата пак си ми остава.

Link to comment
Сподели другаде

И при мене avast! пищи на гадината, показана от Nazikov... А тоя M-Power/PowerX/GNN/jhacked (мисля, че става въпрос за една и съща персона), няма ли начин да го спрете да не се регва вече... Не знам, Slammer къде му бръкна, ама няма няма и тоя пак цъфне с нова простотия...

Не могат да спрат jhacked защото не могат да му влязат в профила,паролата му представлява квадратчета т.е. не я виждат и не могат да го баннат.

Link to comment
Сподели другаде

А-а-а... аз нищо не виждам, ама като гледам твоя скрийншот, сигурно в подписа си я е маскирал... И Comodo Firewall Free е "филтрирал" тихомълком препратката към заразения сървър? Поне показва, че там би трябвало да има изображение.

 

 

Бе то и аз си щъкам като теб, не че не мога - просто Avast! прекъсва зареждането на тази препратка и готово - страницата пак си ми остава.

При мен това изображение го няма.Дано AVG си е свършила работата.Ще сканирам директорията и ще пиша.

post-7301-1253176511_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

При тебе, както и при мене, го няма защото си с Firefox... При Opera се отбелязва мястото, където трябва да е изображението... Според мен, не си заразен повече... Тоя беше пробвал и предни пъти да заразява с такива изображения. Аз бях с AVG на един комп и то не ми писна, но и не бях заразен...
Link to comment
Сподели другаде

При тебе, както и при мене, го няма защото си с Firefox... При Opera се отбелязва мястото, където трябва да е изображението... Според мен, не си заразен повече... Тоя беше пробвал и предни пъти да заразява с такива изображения. Аз бях с AVG на един комп и то не ми писна, но и не бях заразен...

И с Internet Explorer същата работа „Ни вопъл ни стон” комунистическа защита няма мърдане ви казвам :hesthebest: независимо кой браузър ползвам :yes:

 

http://i30.tinypic.com/4siv0j.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Хм...

Изтегли DDS и:

1) стартирай я;

2) изчакай да събере информацията си;

3) ще се появят 2 текстови файла, запази ги на удобно място (на десктопа например), архивирай ги и прикачи архива към коментара си.

 

Важно: желателно е да спреш временно резидентната защита на антивирусната програма, за да не би да попречи на нормалната работа на DDS.

 

 

За човек, който сам се счита за опитен в областта, е съмнително да не си запознат(а) с ThreatFire. А и от изказванията ти не си личи особен опит.

 

 

Вече,не знам какво да опитвам,зада се справя с тези гадини.Имам чувството,че компа ми е един мравуняк и колкото по се ровя,толкова повече гадинки излизат.На всичкото отгоре има и такива като jhacked,които допълнително ти тровят живота.

DDS.rar

Attach.rar

post-7301-1253186904_thumb.jpg

post-7301-1253186921_thumb.jpg

post-7301-1253186932_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Туй ще е някой албано-сомалийски вирус. Всички антивируси и стени го засякоха. :haha: :haha: пишман хакер.

hijacket, вземи смени заниманието. Това явно не ти се отдава.

Link to comment
Сподели другаде

Scan type: Auto-Protect Scan

Event: Risk Found!

Security risk detected: Downloader. Symantec Endpoint Protection 11 реагира още при отваляне на страницата. При компютъра с Mamutu 2.0 + PrivateFirewall 6.1 Free просто нищо не се случва и затова ги харесвам. Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

виж те пичове аз имам опит с такива гадинки и не говоря тука така от личен опит тъй че мога да кажа сао едно помисли преди да говориш! ;)

Точно защото имаш много опит, не си дал ни един смислен съвет и не знаеш какви видове защитни програми има. Направо лъха опит от коментарите ти.

Да не говорим, че и българският ти куца доста.

 

Имам чувството, че експлойтът на jhacked причини в пъти по-малко щети на компютрите, отколкото причини на темата, защото тя се изви в съвсем различна посока.

Ще се погрижим за jhacked.

Link to comment
Сподели другаде

Айде експлойтът се появи и на тази страница...

 

само мойта нод не го засича :D

Така е, затова съм я кръстил "Спящата красавица". Сега докато пиша това аваста се спука да алармира...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...