Jump to content

Волейбол - Европейско Първенство Турция 2009


IVAN

Препоръчан пост

този пранди така и не разбра,че тодор е точкодарител!

виновник за гейма си е единствено пранди!

1000 пъти казах,че тодор не е за този отбор.посрещане,атака,защита

всичко му е нула!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

То така като гледам май не само на него всичко му е клонящо към нула.

Как може ни атака, ни сервис, ни блок... как може нищо да не ни се получавааа :bored:

Как може толкова и такива елементарни грешки :( Това не е същия отбор от предните дни?? Какво им ставааааа :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

Не съм очаквал такова нещо от нашите... не знам като магия не могат да се концентрират във важния момент... сервиса не вкарват. Пропускат уникален шанс да отидат на финал. Ние не сме били на никакъв финал от 30 години някъде. Не исках да съм прав, но тея почивки и резерви срещу Русия си казаха думите. Така се изложихме срещу Полша на световното, така стана и сега! :@
Link to comment
Сподели другаде

Кирали беше прав тошко няма място в отбора... ако не беше почнал той да направи разликата щеше да е различно... Вече не мога да издържа от нерви и не знам. Не искам да правя прибързани изводи ама почвам да не вярвам в отбора. Имахме невероятно поколение и го профукваме. Пранди е добър треньор, но как можа да остави Тодор да направи 5 грешки и чак тогава да го маха. Той преди това имаше слаби мачове защо го пусна егати как се изложихме, защото Полша са по-слаби в момента... Ае стига толкоз
Link to comment
Сподели другаде

къде си капитане,владо???

сами се бихме с безобразното посрещане на тодор алексиев,вальо братоев,с безброй сгрешени сервиси.

в решителния втори гейм нямаше друг нападател освен матей.

Link to comment
Сподели другаде

Нямаше такава игра просто.... Реве ми се, Яд ме е!!!

Та ние на "тренировката" с руснаците играхме по - добре.

Сега - ни сервиз, ни блокада, ни посрещане, ни атака... НИЩО!!! Детска му работа. Не съм гледала младежкия ни национален отбор и не знам дали имаме такъв, ама сигурно те играят по - добре. Направо НЕ ЗНАМ!!! :beatedup: :beatedup: :no: :no: :no: :blink: :'( :'( :'(

Само Матей Казийски и Христо Цветанов вкарваха по някоя друга топка... Ни Братоев, ни Жеков, ни Салпаров, ни Ананиев... УЖАС :'(

Утре дано останем да играем срещу французите, че поне да вземем Бронзовите медали...

P.S. Как ще спя сега?? :(

Link to comment
Сподели другаде

Според мен не трябва да ги виним по този начин. Все пак те стигнаха до тук. Явно не са толкова зле, колкото казвате. Вярно, в този мач направиха грешки, но не играха толкова слабо, както казвате. Най-лесно е да ги хвалим като бият, но щом падат веднага да търсим вината и да ги правим "деца". Аз бих поздравим момчетата и ще им пожелая да се поучат от днешните грешки и утре да постигнат победата и да вземат трето място. Мисля, че вие трябва да направите същото. :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Нямат право да правят такова нещо. Професионалисти са и нямат право така да се подиграват с феновете. Кажи ми как Испания взеха титла, а? Не знам за вас мене ми провалиха удоволствието. Не са деца, играха само на блокада силно, но не обвинявам никой.
Link to comment
Сподели другаде

МНОГО ме е яд!! Не толкова че паднахме, а че паднахме по такъв безобразен начин. Аз очаквах много труден мач срещу поляците и не бях толкова убеден за една гарантирана победа срещу тях. Защото те са традиционно труден съперник /статистиката го показва/ а и защото са по-свежи физически. Също и тази загуба срещу Русия можеше да пречупи настроението ни. А при изравнени сили самочувствието и спокойствието са от решаващо значение. Така че очаквах много оспорван мач с много трудна наша победа дори и загуба но 3:2. И ако е загуба то главно заради умората и съдийска подкрепа. Вторият гейм показва как би изглеждал мачът според мен. Но толкова много ЕЛЕМЕНТАРНИ грешки, толкова изпуснати възможности като поведем да дръпнем напред и пречупим играта! Това просто е НЕВЕРОЯТНО! Не приличахме въобще на себе си а това на решителен мач. Изпуснахме златната възможност на едно златно поколение. Иде ми да си изскубя косата от яд.

 

Ако има елементарна справедливост крайното класиране трябва да е 1. Русия 2. Полша 3. България 4. Франция. Всичко зависи дали утре ще играят така както могат. Защото ще е крайно несправедливо ако и утре играят като днес и останат дори без бронз. Няма да им се сърдя, на фона на това което представлява държавата ни това тяхното е велико. Но заслужават повече и малко трябва за това.

Link to comment
Сподели другаде

Нямахме късмет, не ни вървеше днес играта, но нищо не може да се направи вече. Трябва да се радваме, че сме 3 или 4, отдавна не сме имали подобен шанс. Наистина Алексиев не е във форма, не трябваше да го пуска в игра, но накрая извади и Николов, и Жеков. Спорните точки също оказаха влияние. Неиздържаха на напрежението, на натоварения график, но все пак аз ще кажа браво затова, че ни докарахте до полуфиналите, че в последната седмица ни радвахте с победи. :bravo: :bravo: :bravo:
Link to comment
Сподели другаде

вис,не си прав,за бога!

напълно съм съгласен с фред-не е въпроса,че паднахме,а КАК играхме?

играхме безобразно слабо във всички компоненти,изключая матей,христо

андрей.разпределителят ни се измъчи с това безобразно посрещане.

петоис,на мен също ми хрумна тази мисъл,че тодор алексиев зададе

тона,но все пак това са 5 гейма,има водещи играчи.лошото е че ни подведе и владо.

абе,направо ми се реве и не мога да разбера къде се дяна колективния дух,който

гледахме досега?играха не лошо.а безобразно лошо и поляците тук са непричем,

как говорят русские.

Link to comment
Сподели другаде

Просто помислете след години ще ни е яд, защото МОЖЕХМЕ - ПО-СИЛНИ СМЕ!!! Волейболът става все по-популярен и след години ще ни е по-трудно. Дали ще можем да бием сърбите или италиянците??? Не знаем в каква форма ще бъдем след няколко години, така че... Не исках да обвинявам никой, но като се замисля грешка има Пранди - като започнем, че пусна Алексиев(незнайно защо?) след това го замени с Ананиев, според мен тряваше Братоев - последните мачове той беше скрито оръжие и помагаше. 1, 2 гейма ни взеха, той не успя да им каже, да ги стегне, да им се противопостави, да им спре атаките и глупавия блокаут. Капитана днес не се държа като капитан за жалост. Не казвам, че след години ще бъдат слаби, но натрупват години. И така за кой ли път казвам типично по български, както на световното се изложихме! Тогава резервите играха с Бразилия и после я оплескахме с Полша - защо??? Защото им трябва ритъм, а не почивка - те я имаха - 1 ден преди полуфиналите. Ако се бяха напънали последния мач и преди и сега - друго щеше да е. Но това е трябва да се отучим от този "навик"!
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...