Jump to content

Волейбол - Европейско Първенство Турция 2009


IVAN

Препоръчан пост

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Докато си оправя темата и вие сте разбрали. Но да поясна пак. Полуфинали:

Полша /:/ България - 2 Септември(Събота) - 17:30ч.

Русия /:/ Франция - 12 Септември(Събота) - 20:30ч.

Официалната новина: http://www.cev.lu/mmp/online/website/news/...2/15652_EN.html

 

Да се надяваме момчетата да бият поляците и на финала да се представят достойно и да ни зарадват, ако е възможно със златен медал. :bgflag:

 

За следващото Европейско, което ще е в Австрия и Чехия, освен полуфиналистите(Полша, Франция, България и Русия) се класират автоматично и Сърбия и Германия, като трети отбори в групата си.

Цялостното класиране по място на отборите:

5. Сърбия

6. Германия

7. Холандия

8. Гърция

9. Испания

10. Италия

11. Словакия

12. Финландия

13. Турция

14. Естония

15. Словения

16. Чехия

Link to comment
Сподели другаде

Моята прогноза е труден мач срещу Полша спечелен с 3:1 от нас (като мача с Холандия) и след това здрава битка с Русия в която ми се струва че ще победим с 3:2
Link to comment
Сподели другаде

хмм, аз пък мисля, че ще бием поляците с 3:1 или 3:2, но ще паднем от Русия с 3:1.. но все пак излишно е да правиме прогнози, всичко ще се види в събота и неделя. Успешна игра на нашите :thumbsup:

 

ПП: благодаря на Иван за хубавата тема. Въпреки че се регнах чак сега, аз от доста време чета темите тук за волейбола. Браво, че отделяш време да правиш такива готини теми :))

Link to comment
Сподели другаде

Аз като Ванката няма да правя прогнози, но с нашата си игра можем и Русия и Полша да бием. Като вземам предвид, че вчера наистина загубихме, но от средата на 2-рия гейм резервите стопиха 8 точки, а руснаците се напъваха с топ състава. Не случайно те казаха, че не искат да играят с нас на полуфинал. Въпреки че бях ядосан от вчерашната загуба мисля, че направо на майтап ги пуснахме. Но по-добре както казва Професора - мач за мач. Първо ни интересува мача с Полша. :)
Link to comment
Сподели другаде

Йееей тука какви прогнози се заформили... чак свят да ти се завие.

Днес чух че Поляците били без 3-те си най-добри играчи и звезди, което за мен означа по-голям шанс действително да ги победим. Дано е така! :thumbsup:

Не се наемам с никакви прогнози. Просто искам да гледам зрелищни мачове, красива и качествена игра на нашите, защото май само волейбола ни остана единствения колективен спорт в който се катерим нагоре по стълбичката. В Баскетбола се дъним, във футбола чувам че се излагаме здраво (имайки предвид последния мач с Италия, който се оказа че не съм изпуснала много като не съм го гледала). За хандбала, водната топка, ръгби, хокей на трева/лед и какви ли не други спортове последно време не съм чувала нищо.

Дано вземем някой от комплектите с медали и покажем какава сила е България във волейбола.

В края на годината усещам как ще има призове за отбор на година, играч на годината, треньор на годината в България... И те си го и заслужават!!

Напред и НАГОРЕ!! Разбийте ги Българи - Юнаци!!! :thumbsup: :bgflag: :thumbsup: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Полша са даже без 4-ма от най-добрите - Винярски, Швидерски, Каджиевич и Влажли. Но това не бива да ни успокоява, защото колкото и да им е била лесна групата, в момента имат състав, който е стигнал на полуфинал и е доста опасен. Може би поради успехите над нас през последните години те ще излязат по-спокойни. Не бива да ги подценяваме, но вярвам, че можем да ги победим.
Link to comment
Сподели другаде

Ако някой знае къде ще дават мача Русия-Франция ,да даде линк защото ми се гледа този мач

 

Иначе за мача с Полша вярвам ,че наще ще излязат с голям хъс на терена и ще покажат какво е това "БЪЛГАРСКА МАШИНА" както казва всеизвестният ни коментатор Сашо Йовков.

Пък за финала да стигнем до там тогава ще му мислим :)

Link to comment
Сподели другаде

http://www.livescorehunter.com/Livescores/...Volleyball.html Тука час преди двубоя дават няколко линка - като цъкнеш върху мача и ти излизат. Недей с бет365, щото иска рег и пари, а с другите става безплатно. :)
Link to comment
Сподели другаде

Малко статистика, това са последните приятелски мачове м/у двата отбора, играни края на Юли началото на Август:

Приятелските мачове м/у Полша и България:

 

Poland - Bulgaria 1:3 (8:15, 16:18, 9:15, 25:20)

 

Poland - Bulgaria 3:2 (25:23; 19:25; 19:25; 26:24; 15:12) / официален приятелски мач

 

Poland - Bulgaria 3:1 (25:22; 25:13; 26:24; 21:25)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...