Jump to content

Волейбол - Европейско Първенство Турция 2009


IVAN

Препоръчан пост

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

не става въпрос изобщо за някакъв страх или комплекс от русия.става въпрос за оптимално съхраняване силите на основния състав

в един мач ,който е абсолютно без значение за класирането ни с оглед тъпия регламент.аз бих подменил изцяло отбора,с изключение на единия център,

защото общо са трима.руснаците ,между другото имат контузени състезатели/четейки информациите в интернет/ и вероятно ще прибягнат до същия вариант.

петиосс,защо да не сменя жеков,кога ще играе георги братоев-на полуфинала или на финала?сега е моментът да го пробва в цял мач.

пранди вече направи такава грешка,като не пусна за световната лига резервите в мача ни с русия,тук във варна,когато стана ясно,че нямамме

дори теоретични шансове,след първата загуба-финландия,в другата група беше вече събрала 21 точки.

Link to comment
Сподели другаде

Ами не за друго, но нашите дали ще могат после да се организират с тая почивка. Не знам мене единствено това ме притеснява. Другото заради което искам да не пуска всичките резерви е защото искам да бием Русия. Не само, защото 1-вия ще играе срещу един от 2-рите, което значи пак Русия или Франция,а защото трябва да ги бият за самочувствие. Загубим ли и този мач стават 4 поредни загуби,а помните какво беше с Полша когато губехме все с 1:3. Не казвам, че това ще стане и дано не стане, но мисля, че ако паднем те ще излязат на полуфинал с по-голямо самочувствие дори да не са срещу нас. Това е единственото, но спирам дотук. Да си играят играта, имат талантливи резерви, ако ги пусне Пранди. Не е изключено и Русия да пусне резерви. :)
Link to comment
Сподели другаде

не става въпрос изобщо за някакъв страх или комплекс от русия.става въпрос за оптимално съхраняване силите на основния състав

в един мач ,който е абсолютно без значение за класирането ни с оглед тъпия регламент.аз бих подменил изцяло отбора,с изключение на единия център,

защото общо са трима.руснаците ,между другото имат контузени състезатели/четейки информациите в интернет/ и вероятно ще прибягнат до същия вариант.

петиосс,защо да не сменя жеков,кога ще играе георги братоев-на полуфинала или на финала?сега е моментът да го пробва в цял мач.

пранди вече направи такава грешка,като не пусна за световната лига резервите в мача ни с русия,тук във варна,когато стана ясно,че нямамме

дори теоретични шансове,след първата загуба-финландия,в другата група беше вече събрала 21 точки.

Това за Русия го казвам тъй като много приятели ми казват.. о не искам Русия на полуфинала отново, както гледам и някой от писаниците в тази тема. Днеска и да бием и да паднем все тая, Пранди си знае най-добре и ще реши най-добре.

 

Иначе да във Варна след загубата в първия мач изгубихме всякакви шансове.

Link to comment
Сподели другаде

Никой не го е страх от Русия просто повечето знаем че съотношението колко са ни били и ние тях е 3:1 ... и на момчетата ще им е много много трудно .

 

 

а съотнушението ни със Полша не е по цветно.Но това нищо не значи.И всичко е възможно стига да имат сили и да си повярват. :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Тези съотношения няма да имат никакво значение според мен... във Варна втория мач го дадохме на Русия за да може да се класират напред и при нужда те да ни дадат на Европейското... А относно Полша .. с тях не сме играли отдавна и нищо още не се знае... ще видим какво ще стане...
Link to comment
Сподели другаде

Честита загуба! Дежурното 0:3 от Русия. Не знам ама се получава точно както беше с Полша. Губехме все с 1:3. Дано не съм прав. След тая загуба не знам ако ги срещнат с каква нагласа ще бъдат.Искаше ми се да победят ама те явно нямаха желанието...
Link to comment
Сподели другаде

Според мен момчетата играха много добре. Е, имаше доста груби грешки ама трябва да се отиграят малко. Много ни затрудняват с началния удар а ние много рядко успяваме да затрудним тях. Много беше лоша подкрепата на съдията към края на 1ви и 2ри гейм точно когато трябваше да изравняваме и в двата, той им 'даваше' преднина две точки. Но нищо, дано следващия мач се справим още по-добре. Успех на нашите :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

е не виждам какво е станало толкова.така или иначе сме на полуфинал.Но сега разбрахме че Цецо Соколов сериозно затрудни руснаците.Нека андрей да почине ще му трявба сила и психика ако се паднем с тях на полуфинала.А русия какво самочуствие са натрупали?Биха с подпиране резервите ни.Ако разчитат че следващия мач ще е същия значи по добре за нас.Ще можем да ги изненадаме.А някой забеляза ли двата аса на братоев от сервис и после подаваха леко.Това е цел да организират атака руснаците а ние да играем на защита и блокада.поне аз така го виждам.Така че нищо не е загубено.Ние вече можем само да спечелим не гозабравяйте.Българи Юнаци!!! :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Който си познава отбора си го познава... Беше ми пределно ясно че ще паднем дали на 1 или на 0 :)

 

Вижда се отдалеч кой ще е европейският ... Просто те хората си играят като шампиони ... Дай боже на полуфинала да не сме с тях да вземем сребърен. А ако сме с тях бронзов :)

 

Честито :) Оптимистите да продължават ... а къде са реалистите не знам

Link to comment
Сподели другаде

гадовете ,които диктуват правилата на този шампионат правят всичко възможно за да

не играят на финала българия и русия.ясно е ,че двата отбора са с класа над другите

и западняците правят каквото могат.почти съм сигурен,че са ни нагласили жребий

на полуфинала с русия.а на финала някоя очилата мижитурка като този словак ще свири за западния отбор.

не бъдете песимисти,вярвайте в момчетата,ще бием руснаците.а с отборчето от другия поток

просто ще се изгаргарим.пранди направи това,което беше логично-аз го писах по-горе.

цветан соколов е бъдещият иван грозни!

Link to comment
Сподели другаде

И аз специално се регистрирах за да благодаря за тази прекрасна тема. БЛАГОДАРЯ!

 

Ето малък принос и от мен със сравняване на силата на двете групи според класацията в Световната ранглиста на FIVB. Дадени са ранг, отбор, точки. Това с точките не трябва да се надценява защото помните колко нервен беше мачът с Холандия и все пак можете да си направите изводите.

 

Група F - 584 точки

3 Русия 185

4 България 132,5

5 Сърбия 117

6 Италия 111

22 Финландия 20

28 Холандия 18.5

 

Група Е - 255.5 точки

7 Полша 105,5

10 Испания 51

13 Германия 42

17 Франция 32,5

28 Гърция 18.5

46 Словения 6

Link to comment
Сподели другаде

към публикацията на фред мога само да добавя че наистина се оправдава твърдението че ние сме в потока на гигантите а другия е потока на джуджетата.И ако турнира трябва да бъде справдлив(в което се съмнявам) трябва да играем на кръст а не със жребии.Все пак стискаме палци.

 

НАЙ-ПРЕСНАТА НОВИНА!!! С ПОЛША НА ПОЛУФИНАЛ!!!БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!УСПЕХ МОМЧЕТА!!! :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...