Jump to content

Въпроси свързани с Opera


Препоръчан пост

Не, самият IDM не поддържа тази функционалност под Opera.

 

Относно първия въпрос, моля, опиши по-подробно какви прозорци се появяват и ти какво кликаш.

Снимка Снимка 2 Снимка 3 При повечето теми ми дава да избера с какво да ги отворя понякога си намира разширението само...(всички теми са с еднакво разширение)...

 

 

Нещо грешиш за IDM ,че не се интегрира в опера в по-горния пост съм написал как го интегрирах на постарата версия(незнам с коя версиябях тогава) ,но на 10.62 не става...

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 177
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Предложението на draco_volans отпреди няколко коментара не ти ли върши работа?

 

Интегрирал си конкретно изтеглянето на файлове от YouTube или си интегрирал IDM въобще?

Link to comment
Сподели другаде

Предложението на draco_volans отпреди няколко коментара не ти ли върши работа?

 

Интегрирал си конкретно изтеглянето на файлове от YouTube или си интегрирал IDM въобще?

Успях с новата версия на IDM na opera 10.53 пише че вече поддържа сваляне на клипове 

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Здравейте, имам следният проблем с Опера - http://www.gledaispo...20/v-82061.html - когато искам да гледам мач от този сайт, изобщо не се зарежда флаш плеъра. Същия линк с интернет експлорер-а се зарежда и гледам без проблем. Проблемът е само от Опера. Зарежда се всичко останало, но просто плейра изобщо не зацепва. С други сайтове като youtube, vbox и др. подобни - нямам проблем. Проблемът го забелязах днес. Преди нямаша такъв проблем и гледах спокойно. Не съм блокирал никакво съдържание от сайта с Опера - "блокиране на съдържание".

Opera 10.63  реализация 3516

Windows 7 32bit

post-5579-088713300 1287259570_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

И при мен тая версия на браузъра прави проблем въпреки, че съм с ХР?! При мен не иска да отваря Фейсбука?! С други браузъри няма проблеми! Дано да се разбере от къде идват тия бъгове и как да се оправят?!

 

п.п.Току що го тествах тоя сайт през моята Опера и също не се стартира флаш плеъра за да се гледа, а през Гугъл Хром си се гледа!

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, имам следният проблем с Опера - http://www.gledaispo...20/v-82061.html - когато искам да гледам мач от този сайт, изобщо не се зарежда флаш плеъра. Същия линк с интернет експлорер-а се зарежда и гледам без проблем. Проблемът е само от Опера. Зарежда се всичко останало, но просто плейра изобщо не зацепва. С други сайтове като youtube, vbox и др. подобни - нямам проблем. Проблемът го забелязах днес. Преди нямаша такъв проблем и гледах спокойно. Не съм блокирал никакво съдържание от сайта с Опера - "блокиране на съдържание".

Opera 10.63  реализация 3516

Windows 7 32bit

Пробвах с Opera 10.62 и също не се зареждаше плеъра. Явно проблемът е в самия сайт.

 

И при мен тая версия на браузъра прави проблем въпреки, че съм с ХР?! При мен не иска да отваря Фейсбука?! С други браузъри няма проблеми! Дано да се разбере от къде идват тия бъгове и как да се оправят?!

При мен Facebook се отваря нормално. При теб какъв точно е проблемът?

Link to comment
Сподели другаде

  Аз също имам проблем с файсбука - понякой път се зарежза агонизиращо бавно - нещо от сорта на 3-4 мин. преди да зареди всички елементи. Другите сайтове през това време се зареждан нормално. Понякога когато кликна върху чата на фейсбук -. зависва на "зареждане", преди да покаже кои приятели са на линия и така си стои. Като дам рефреш - пака 4-5 мин. 
Link to comment
Сподели другаде

При мен фейсбук се зарежда абсолютно нормално, не е проблема в Операта. Понякога е добре Опера да се инсталира на чисто, а не като ъпдейт. Друг е въпроса, че доста сайтове не са оптимизирани да работят с този браузер.
Link to comment
Сподели другаде

При мен Facebook се отваря нормално. При теб какъв точно е проблемът?

 

Ами Фейсбук е единствения сайт който почти не иска да се отвори с Опера! В смисъл като избера от бързото стартиране да се отвори (даже и през Гугъл е същото) и горе дето показва колко зарежда се изпълва със синьо и пише 0/0 и стои така около минута, минута и половина и тогава се сеща да зарежда нещо от сайта, но се бави много и дори не го зарежда както трябва!

Все си мисля, че ако е от браузъра няма другите сайтове да се отварят безпроблемно! Ако е пък от доставчика нямаше с Гугъл Хром да го отварям без проблем! Сканирал съм с M.S.E. ; SAS и МВАМ и не са намерени заплахи! Пробвах и с изчистване на кеша,и с преинсталиране на Опера и пак е същото и то само и единствено с този браузър?!

 

п.п.Забравих да кажа, че отварянето на Фейсбук с Опера става малко по-бързо ако до като чакам да се отвори стартирам отваряне на някой друг сайт (както е този форум например)!

Link to comment
Сподели другаде

аз със социалната мрежа нямам никакви проблем, от време на време (веднъж дваж в месеца ) самият фейс се туууутка но това мисля е в кръга на нормалнoто :) ползвам Opera 10.63 3516

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

И моята Опера е същата версия, но проблема с Фейсбука си го има!

Не е от сайта понеже както казах с Гугъл Хром няма проблем!

С IE8 също нямам проблем!

Странно е, че е само с този сайт, а с другите сайтове проблеми няма?!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...