Jump to content

Портативни програми за USB флашка? Защо не!


Препоръчан пост

Здравейте!

Да караме по ред...и двамата не давате никаква информация!

Portable Windows Media Player 11 - не тръгва на ХР това нещо ... да не е за Vista!

Преди да се качи нещо трябва да се пробва дали работи, има ли смисъл от него при размер 30МБ и дали не съдържа вируси.

Надстройването до WMP11 минава през проверка валидноста на операционната система. Знаете какво имам в предвид.

Не мисля че му е тук мястото на това приложение!

За флашките - питай Google коя марка е най-добра . Трябва да си наясно за какво ще ти трябва. Размера е от значение.

За 150 лв можеш да вземеш две 4ГБ-ови флашки или една 8ГБ. Помисли добре има ли смисъл да вземеш нещо, което струва колкото един твърд диск. Поздрави

 

Paint.Net_USB_BG_v3.20 - Свали

Размер - 1.5 МБ/ Изисква .Net Framework 2

Do a virus check!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 136
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Помисли добре има ли смисъл да вземеш нещо, което струва колкото един твърд диск. Поздрави

Дам, нямам място в джоба или на врата да си носа хард диска, така че... :) флашката е добра, макар и скъпичка ;)

Link to comment
Сподели другаде

Дам, нямам място в джоба или на врата да си носа хард диска, така че... :) флашката е добра, макар и скъпичка ;)

 

Щом така мислиш,ти предлагам Store ‘n’ Go 12GB USB HD Drive

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Не знае ли някой, как да прехвърля Favorites от Firefox на флашката в Firefox Portable?

 

Отметки-->Управление на отметките-->Файл-->Изнасяне и ги запаметяваш някъде.

 

След което влизаш в Firefox Portable Отметки-->Управление на отметките-->Файл-->Внасяне даваш на "От файл" Напред намираш и внасяш.

Link to comment
Сподели другаде

За ВИСТА ли е? Понеже при мен стартира ,но само като процес. ГУИ-то го няма.

 

П.П. Работи си - не бях прав! Във виртуална среда се стартира с грешка - поне при мен! Трябва да си купя рам-памет!

Link to comment
Сподели другаде

За ВИСТА ли е? Понеже не при мен стартира ,но само като процес. ГУИ-то го няма.

 

 

При мене си работи нормално , с XP SP2 съм .

Тръгва си интернет радиото , даже снощи гледах филм на него .

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Имам спомен, че "голямата" версия е 10 - ина МВ. Не ти ли върши работа ?

Искам да си я пренеса на Флашката - за тва иде реч за да не ми се налага да инсталирам в работата подобен род програми.

Link to comment
Сподели другаде

Аз имам инсталирано на флашката PortableApps и нямам проблем с прехвърлянето на програмите.

А да попитам: доколкото знам Fantom CD служи за създаване на виртуално CD. Задължително ли е да се ползва точно тази програма ? Защото търсенето на free portable virtual cd дава доста резултати.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...