Jump to content

Статия: IP Адресите и техните разновидности


Препоръчан пост

  • 5 months later...
  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте аз наистина съм нова в този сайт, но искам да ви помогна поне до някъде. Има такъв онлайн сайт който навремето даваш по-изчерпателна информация за IP адресите, но сега е доста по-ограничен, поне дава яснота дали наистина този потребител е от България и утехата е че дава защита от неприятният SPAM. Е добре няма да ви измъчвам повече този сайт е: www.network-tools.com, все пак е нещо.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Здравейте! Имам следният проблем.

Мога да ползвам Интернет с кабел само на 1 лаптоп, а на друг не мога....дава ми,че няма вразка или че не е достъпно. До колкото знам трябва да направя някаква промяна или да ваведа IP -то и на другия компютър, но как точно и какво се прави не ми е ясно. Моля, някой да ми обясни какви са точно стъпките. Предварително искам да кажа, че не искам да сварзвам 2-та компютъра, а просто когато го няма единия да мога да ползвам интернет с другия, с кабел.

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте! Имам следният проблем.

Мога да ползвам Интернет с кабел само на 1 лаптоп, а на друг не мога....дава ми,че няма вразка или че не е достъпно. До колкото знам трябва да направя някаква промяна или да ваведа IP -то и на другия компютър, но как точно и какво се прави не ми е ясно. Моля, някой да ми обясни какви са точно стъпките. Предварително искам да кажа, че не искам да сварзвам 2-та компютъра, а просто когато го няма единия да мога да ползвам интернет с другия, с кабел.

Благодаря предварително!

Напиши някаква по-конкретна инфорпмация - вида на връзката, операционни системи на двата компютъра...

Link to comment
Сподели другаде

Единият комп е с Windows 7 а другият е с XP. Вразката е LAN и е с кабел. На кратко.Имам интернет, който може да се ползва сединия комп, а с другия не и доставчиците искат постоянно, когато сменям лап-топите те да правят настройките. Влизат някъде си, променят нещо и имам нет и на другия, аналогично по същото време ако реша да сложа същият кабел на първия комп пак няма нет, защото там пък няма настройки. Не искам да сварзвам 2 комп-а, а просто искам да мога да ползвам интернет (кабелен) с 2 различни комп. Дано да съм успяла да обясня правилно :)
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...