Jump to content

Въпрос за E-mail.


Препоръчан пост

Това го правя редовно с контактите, но все пак благодаря.

За снимките не е нормално да заемат място, защото моите са много по-малки от 2048/2048. Не мога да разбера защо се получава така. Едно пишат, друго правят ...

 

---------------

 

ЗигЗаг, със сигурност разбираш повече от мен, обясни ми тогава защо се получава това със снимките. Елементарен въпрос за човек с твоите познания :).
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

обясни ми тогава защо се получава това със снимките.

 

Limitation приятелю. Limitation. Достигнал си лимита и се опитваш да го задминеш. Писали са ти, че можеш и по-големи да качваш, но ако си премиум усер. Това са само мои предположения без да проверявам.

Link to comment
Сподели другаде

Няма такова нещо! 

 

Пише, че текущия ми план е 15 ГБ безплатно пространство. От тях имам използвани:

 

Диск: 0 GB

Gmail: 0,15 GB

Google + photo: 0,15 GB

 

И отдолу пише това:

 

Google Диск

Съхранявайте файлове до 10 ГБ всеки. Създадените от вас с Документи, Електронни таблици или Презентации няма да заемат място в хранилището ви.

 

Gmail
Изпратените и получените в Gmail прикачени файлове, както и имейл съобщенията ви заемат място в хранилището ви.

 

Google+ Снимки
Снимките, по-големи от 2048 x 2048 пиксела, заемат място в хранилището ви. По-малките са безплатни.

 

Както казах, 99% от снимките ми са под 2048/2048. Не мога да намеря логично обяснение защо се получава така.

Снощи изтрих около 1000 снимки и си освободих 500 МБ място. Единственото ми обяснение е, че преди тази опция за 2048/2048 я е нямало и всяка качена снимка заема място. Сега я има и малките снимки са безплатни, които са качени отсега нататък.

Който иска да помогне, нека провери в някой сайт на английски (защото не знам английски) дали е така и от колко време е тази опция за малките снимки?

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте ozic, 

направих питане към Администраторите на google и се надявам да ми пояснят малко повече за какво става на въпрос. Преди това имам питане - след като сте изтрил Х на брой снимки, изпразнихте(изтрихте) ли ги от кошчето?

инфо

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...