Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

Ох, с ебати кефа ще им гледам сеира. Няма да мога да заспя тая вечер от вълнение хахахах :yeah:

 

 

И аз искам да ги посрещна на летището пък! :'( :'( :'( Нашата гордост! :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Сигурен бях, че така ще стане. Тъпите Поляци, защото са домакини, за това тряя да играят поне на полу-финал.

Утре с удоволствие ще гледам как Русия ги мачка :devil: :devil: :devil:

 

Просто едно голямо браво на наще за днешния мач и за всички мачове, на които бяхме свидетели. :bgflag:

5 място е добро постижение :bravo: :bravo: :bravo:

 

И с нетърпение очаквам следващият волейболен турнир!!!!!!!!!!!!!!

 

:bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Определено агитката тука пренатоварвате сървъра със заявки. Мерси, че темата ви е харесала и коментирате/гледате. Надявам се да се видим(пишем) пак през Септември за европейското и там България да се представи по-добре.

 

За мачът днеска, треньорът на Аржентина добре разигра всички играчи. Почна с четирима титуляри, и накрая стигна до един. И все пак момчета играта сравнително добре.... първите геймове имаха много грешки от сервиз + атака също. Съдиите определено дразнеха и то доста... определено цялата българска нация ги храни доста стабилно. Аз не мислех, че мачът е уреден, но последните два сервиза на аржентинците ме убедиха в обратното, смях и то пълен.

Но е така като се надяваме(надеждата, която всеки турнир имаме) все някой друг да ни класира, а не ние сами си.

 

Поздрави на нашите лъвчета и ако имам възможност ще ида да ги посрещна на летището, което сигурно и други хора ще направят.

Да се представят добре на Европейското, да се класират за Световната купа и от там да вземат квота за Олимпиадата, независимо че ще имаме квалификационен турнир при нас през Май(ако не се лъжа) 2012.

 

Kласирането от пето до осмо място не съм сигурен дали е правилно, но ако не е ще го коригирам.

Добавено: По класиране Полша трябва да играе в 17:00ч. но както четох се връткат отново за 21:00ч., но нещо не е напълно наясно, та засега съм го сложил Полша в 17ч., ще видим дали ще е обратното.

Link to comment
Сподели другаде

Фарсът беше пълен. В него се видя, че участваха и аржентиниците, но за южно-американския цирк вече знаем, даже лично сме се сблъсквали с него и не бива да ни учудва.Едва ли и поляците дълго ще страдат от подарения им полуфинал.Но според мен така и трябва да бъде, никакво съжаление за онези, които спят у тиквите цяло първентсво и накрая все другите са им криви. Пък и да оставиш в ръцете на другите собствената си съдба също е избор. Кога ли ще ни светне, че е възможно най-погрешния? Отделен е въпросът, че класирането на една или друга държава в дадено първенство отдавна не опира само до спортно- технически качества, а да се очаква,че 100-200 бедни българчета ще осъществят предварителните заложените прогнози за икономическа изгода от първенството е нелепо. Съвсем искрено, честито на победителите. Това е най-важното, защото както се знае историята помни само победителите. И какво толкова чудно има, че ние за пореден път не сме сред тях.
Link to comment
Сподели другаде

Поздравления за нашите момчета,нямах възможност да гледам мача,но държах online връзка чрез wi-fi и бях информиран за всичко.Гордея се с тях,смазаха Италия.Страхотни сте ! Жалко за Аржентина,но това е...Станалото,станало. Ще чакаме Европейското.Браво лъвове,БРАВО :bgflag:

 

 

Искам да благодаря на Иван за страхотната тема :)

 

Радвам се,че бях част от това,до нови срещи :)

Link to comment
Сподели другаде

И на мене ми е мъчно, ама не толкова, сигурно щото съм под упойка, половин литър алкохол, мешан. Моите италианци толкова искрено викаха за Аржентина, че чак ми станаха съмнителни.Аз съм за Русия, утре да разбие, смачка и т. н. полячковците, ама после няма да викам за Аржентина за бронзовия, а за Полша, маммммммка им мръсна, циганска , аржентинска....От утре черпят руснаци и поляци, той нашият руснак пак се е насвяткал, ама утре до мачовете има време, любезно ще му напомним.Иначе, ЧЕСТИТО НИ 5 МЯСТО!!!!! Италия, Куба, САЩ са след нас де факто (не знам де юре дали е така). РУСИЯ„ ШАМПИОН„ БЪЛГАРИЯ, ЕДИНСТВЕНА С ПОБЕДА НАД ШАМПИОНА!!!!! БЪЛГАРИ„ ЮНАЦИ!!!! :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

И на мен ми е мъчно!Но не съм сигурен , че аржентинците чак им легнаха.Просто не се напъваха, ако стане стане.Стисках палци Аржентина да играе с резервите.В момента в който останаха все резерви , си виках , ха дано сега да искат да се докажат на треньора, но не успяха!

И все пак , Браво на нашите!

СЛЕД НАС СА ГЕРМАНИЯ, ФРАНЦИЯ, ЯПОНИЯ, КУБА , ИТАЛИЯ, САЩ, (а Холандия и Китай, даже не знам къде са)

Link to comment
Сподели другаде

А някой знае ли кога се прибират играчите в България.

Ще следя спортните портали и се надявам да разбера, да споделя часът и денят и да отскоча до там :)

 

П.п. Така както съм си чел е .. Полша пак си въртят мачът да им е в 21:00ч.

Link to comment
Сподели другаде

Иване, видях те на балкона. Малко спам,ама аз съм стар човек, та....Още не сме свършили тая тема, ама моля те, за да не се изгубим,(аз например, няма да знам къде да ви търся), когато я приключиш, дай линк към новата тема за Европейското.Айде, Русия!!!

 

И да не взема да забравя, че... На 30.07.11. всички, които могат да отидат на откриването на новата зала в София. Приятелска среща между отборите на България и сърбия. ВХОД СВОБОДЕН!!!!

Link to comment
Сподели другаде

Иване, видях те на балкона. Малко спам,ама аз съм стар човек, та....Още не сме свършили тая тема, ама моля те, за да не се изгубим,(аз например, няма да знам къде да ви търся), когато я приключиш, дай линк към новата тема за Европейското.Айде, Русия!!!

 

И да не взема да забравя, че... На 30.07.11. всички, които могат да отидат на откриването на новата зала в София. Приятелска среща между отборите на България и сърбия. ВХОД СВОБОДЕН!!!!

Това първото изречение нещо не го разбрах. Тази тема ще я довършим до след няколко дена, но вече не е толкова интересно като я няма България.

За темата, ще е в този форум в спортния раздел, дори и да направя сайт, ще направя тема и в нея линкът за сайтът(ако всички върви по план :D).

 

За 30-ти знам и за момента с около петима познати ще ида, може до тогава и още да събера. Единственото, което не знам е в колко часът отварят залата, че съм сигурен, че ще има някакъв наплив за нея...

 

 

Мерси Martin Ivanov.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...