Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

Благодаря, Ванка!!! Видях те на балкона, означава, че съм видяла, че преглеждаш темата в момента.(жаргон) За 30.07. мисля, че няма да има проблеми, защото това е огромна зала. Мене по ме притеснява факта, че може да не се напълни и се чудя как да разгласим, може би наистина и във Фейса, не знам....ама ще е срамота , ако не се напълни.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Благодаря, Ванка!!! Видях те на балкона, означава, че съм видяла, че преглеждаш темата в момента.(жаргон) За 30.07. мисля, че няма да има проблеми, защото това е огромна зала. Мене по ме притеснява факта, че може да не се напълни и се чудя как да разгласим, може би наистина и във Фейса, не знам....ама ще е срамота , ако не се напълни.

Хиихихи, интересен жаргон.

Аз се чудя в колко часът да ида, че съм почти сигурен че ще е пълно, все пак е аванта не забравяй, а сме българи! То обратното мислиш, чужбина ти е промила мозъкът!? Не мислиш като българин :D

 

Днес залагам успех на братушките и Бразилия. Финала не мога да го прогнозирам за момента, но 3-то място сигурно Аржентина ще бие...

Link to comment
Сподели другаде

Ако знаеш , че 3 години минимум не съм стъпвала в България и нямам много и желание, ама догодина за Лигата сигурно ще се прежаля. Като си дойда и се ядосвам много,ама то и тук не е цветя и рози. Просто ние с мъжът ми за щастие имаме доста прилична работа.Иначе като гледам колко българки, милите за 1000евро на месец са готови на всичко, абе...айде, че оспамих темата.За довечера съм сигурна, че Русия и Бразилия ще бият. После Аржентина ще си бие Полша и единствено ще е интересно Русия, Бразилия. Аз съм за Русия, а другите ми се ще да паднат и 3 те отбора, ама няма как да стане това.И направо си мисля за септември, дали ще е много нахално направо да си вземаме самолетните билети за Виена, за финалите. В момента има страхотни цени, направо без пари, а и хотел може да се намери много приличен и на добри цени. За съжаление ние няма да можем да отидем до Прага, защото имаме командировка до Исландия, а пък не сме първа младост и ще ни дойде нанагоре.Иначе Виена я познаваме много добре и ако някой се заинтересува за хотели, такива работи, можем да помогнем, само кажете.
Link to comment
Сподели другаде

:D :D :D :D :D :D :D

И аз съм за русия и ми се ще другите и трите да паднат! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

А за догодина искрено се притеснявам , че залата може да е полупразна.Ние ще се опитаме поне за 2 мача да отидем със съпругата ми.

Много зависи от цената на билетите.Тази година видяхте ли какво стана във Варна на първите срещи! Нещо май не бяха пресметнали кое е по добре 100 души * 15лв. или 300 души * 5лв.(образно казано).

Link to comment
Сподели другаде

Тоя Мусерски много ми стана кеф .. ас след ас ... имах чувството че се целеше в поляците. Иначе дори Михайлов завърши с 24 точки а Курек с 23 .... :lookaround:

 

Еми те поляците играят само с него.. рядко с другите. При Русия са други нещата, там всички се включват в атаката, което е супер.

Дано са ядосани руснаците утре, че да накажат и Бразилия така, както наказаха Полша в 4-тия гейм. :D :cap: :cap: :cap: :yeah: :yeah: :yeah:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...