Jump to content

Статия: Сините екрани (BSoDs)


Aquarius

Препоръчан пост

  • Отговори 159
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Не, не съм казал да актуализираш нищо в момента. Евентуално могат да се актуализират онези приложения, които инсталират и използват драйвери.
Link to comment
Сподели другаде

отново ми излезе син екран

има ли макар и малка вероятност това да се получава от операционната система

MEMORY.DMP е 1.92 гб. това не е ли много или и 4 сини екрана се събират в едно

може ли да ми препоръчаш някоя програма за сканиране на видеокартата мисля че проблема е от нея и как точно да го направя

post-22809-0-53973100-1329506025_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

aswSP.sys е драйвър, принадлежащ към софтуера на avast! . Изглежда проблемът се дължи на въпросната програма. Може да опитате временно деинсталиране на софтуера, с цел проверка стабилността на системата.
Link to comment
Сподели другаде

Естествено, че ще го има. То не е абсолютно сигурно, че проблемът е точно в него драйвер, но е най-вероятно да е той. Ако обаче не си с последната версия на avast!, първо опитай да я актуализираш и виж как ще се държи. Ако е последната версия вече или я инсталираш и пак продължи проблема, тогава можеш да минеш временно на друга антивирусна.
Link to comment
Сподели другаде

бях с последната версия и затова я изтрих но в старта си остана затова влязах под сейф мод да се опитам от там да я изтрия но и от там не можах и после неможеше да се стартира компютъра и го плеинсталирах и сега инсталирах Microsoft Security Essentials
Link to comment
Сподели другаде

здравей,

имам следния проблем от 1 месец сигорно насам ...

карах си пс на тестване, защото с предния ми уин ми вадеше син екран, там го тестваха и всичко е наред, преинсталираха го, но пак вади син екран

win-a e 7 64 бит-а

и тези проблеми ми ги прави дори когато не съм на пс и не е натоварено

http://prikachi.com/...78/4442678D.jpg

ето снимка... ако има нещо питай и ще ти отговарям :)

мерси предварително ! :)))

Link to comment
Сподели другаде

Отвори папка C:\WINDOWS и провери дали имаш папка Minidump. Ако имаш, архивирай всички файлове в нея, качи архива на някой файлов хостинг и дай линк.

В C:\WINDOWS провери и дали има случайно файл MEMORY.DMP. Ако има, го архивирай, качи архива на някой файлов хостинг и дай линк.

Link to comment
Сподели другаде

Отвори папка C:\WINDOWS и провери дали имаш папка Minidump. Ако имаш, архивирай всички файлове в нея, качи архива на някой файлов хостинг и дай линк.

В C:\WINDOWS провери и дали има случайно файл MEMORY.DMP. Ако има, го архивирай, качи архива на някой файлов хостинг и дай линк.

 

 

Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Събота 10.03.12.

Файл : Minidump.rar

Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=9cee33ca7d

 

ето:) ама няма такъв

MEMORY.DMP.

аз си махнах отметката както беше споменал по рано за рестарта

Link to comment
Сподели другаде

снощи си смених антивирусната от аваст 6.01......... последната версия.. и минах на аваст 4.8 и нямах проблеми ама точно сега ми изкара син екран .....

http://prikachi.com/images.php?images/393/4445393f.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/397/4445397G.jpg

също забравих да добавя... че когато си ровя през мозила или Chrome ми зацикля цялото пс (спира да зарейда страници,не мога да пиша в скайп, торентите като отворя и гледам как скороста пада на сидването до 10-20к и след 20-30 сек. се оправя и всичко си е наред) нз това дали има някаква връска, но реших да споделя

Link to comment
Сподели другаде

Като за начало актуализирай всички драйвери за хардуерни компоненти и всички приложения, които използват драйвери. Това разбира се включва и avast!. По дяволите, не се връщай назад!
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...