Jump to content

Заключената стая!


danina

Препоръчан пост

Напредваме! :) Само дето не виждам никакъв смисъл в подредбата..

' 3 - '

- 1 - -

- 5 6 -

' 4 2 '

и подреждаш след като изгориш (в инвентара листчето със запалката - мерси Raven), накрая всичко се слага на плота и ... ти казва че нещо не е наред :) Ееее кажете само какво трябва да стои на рафта, че вече глава ме заболя от толкова смени.

Редактиран от MasterRalf
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

На рафта трябва да е диска в обложката, бирата (студена) и тамяна. Тамянът се пали и се дрънка с пръчицата вдясно и воала.

очно така го направих, но скелета си лежи и нищо не се случва. Помощщщщщщщщщ!

Link to comment
Сподели другаде

Срам и позор :crosseyes1: - аверчетата вече скелети отвързват,а аз още съм в първата стая:'(

Тука ще си остана,тая пръчица луда ме направи-не мога да я взема и това си е :'(

Link to comment
Сподели другаде

Срам и позор :crosseyes1: - аверчетата вече скелети отвързват,а аз още съм в първата стая:'(

Тука ще си остана,тая пръчица луда ме направи-не мога да я взема и това си е :'(

Виж сега- като вдигнеш възглавницата чукай с мишката под нея за да те вкара зад възглавницата, откъм таблата. Там е пръчицата! Успех! :)

 

Да ви кажа- най- сетне минах и втората стая. Урааааааааа! За третата ще ми трябва огромнаааааааа почивка!

Link to comment
Сподели другаде

haidukpikaso, ето описано с картинки, които направих току-що:

 

1) Обръщаш се към леглото:

http://img160.imageshack.us/img160/8546/cr16pw.gif

 

2) Вдигаш възглавницата (вземаш ключа ако не си го взела) и кликаш някъде в района, който съм оградил с червено:

http://img236.imageshack.us/img236/8307/cr21ws.gif

 

3) Трябва да се появи това:

http://img160.imageshack.us/img160/5086/cr30cq.gif

Link to comment
Сподели другаде

Raven намерил ли си синият чип на 3-тата стая. Само той ми остана и да навържа нещата...

Да, аз третата стая я минах. Синият чип НЕ е последен. За да го намериш ти трябва целия лист с морзов код. Вляво от масата има една сива кутия. Над нея има още една и там трябва да сложиш един ключ, след което долната вече може да се отваря. Там има 2 копчета: първото е "точка", а второто е "чертичка". С тях написваш поотделно буквите на думата "OPEN" като гледаш всяка буква как се изписва с морзов код и ще ти се появи една синя врата точно вляво.

Засега ти стига. :)

Link to comment
Сподели другаде

Ключа за мотора, който беше над стоманената врата (май) и се запалва фара, огледалото е закачено на кукичката до същата врата и сега нещо запецнах.. Хихи разбрах как :) Отворих лилавата и сега се чудя какво да направя за да ми изкара нещо на жълтото... Редактиран от MasterRalf
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...