Jump to content

Заключената стая!


danina

Препоръчан пост

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Във втората стая съм, подредих нещата на рафта, рамката, тамяна, биричката и свиря със пръчката, но нищо и не мог да зглобя куба със символите!? какво ли не правих ... прогорих косата показа се доминоама какво се пави с него?
Link to comment
Сподели другаде

Във втората стая съм, подредих нещата на рафта, рамката, тамяна, биричката и свиря със пръчката, но нищо и не мог да зглобя куба със символите!? какво ли не правих ... прогорих косата показа се доминоама какво се пави с него?

Виж две страници по-назад, обяснено е подробно.

Link to comment
Сподели другаде

Във втората стая съм, подредих нещата на рафта, рамката, тамяна, биричката и свиря със пръчката, но нищо и не мог да зглобя куба със символите!? какво ли не правих ... прогорих косата показа се доминоама какво се пави с него?

Биричката я остави в хладилника,тя е за най-накрая.

Ако я оставиш като мене на рафта,ще се стопли-а трябва да е студена :beer:

Трябва да си открила 6 йероглифа за да сглобиш кубчето.

 

А някой да ми каже къде е дистанционното в бялата стая :help:

Редактиран от haidukpikaso
Link to comment
Сподели другаде

Успяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяях. Най-накрая. Ама добре, че беше Night_Raven :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

:help:Моля те кажи ми къде е дистанционното :help:

:crosseyes1: Само аз ли се прекарах с тази синя стая-май всеки в бялата влиза веднага :hmm:

Link to comment
Сподели другаде

:help:Моля те кажи ми къде е дистанционното :help:

:crosseyes1: Само аз ли се прекарах с тази синя стая-май всеки в бялата влиза веднага :hmm:

 

Дистаниционното в бялата стая е на рафта отгоре над прозореца, през който се вижда колата. Ти синята стая мина ли я

Link to comment
Сподели другаде

Дистаниционното в бялата стая е на рафта отгоре над прозореца, през който се вижда колата. Ти синята стая мина ли я

Ами след скелета там ме прати-и ми беше много скучно :'(

Защото нито скелет имаше нито биричка студена.

И е много тясна тази синята стая - ужас,въртях се като изоглавена,намерих един молив и едно жълто нещо,то се отваря,но не знам за какво служи-прилича ми на дръжката на вратата :blink:

Картината се въртеше,но какво се прави хич и не разбрах.

И има червен телефон,работи,но на кой да се обадя :blink:

Аз от всички тези 3 стаи не съм излизала никога през вратата-не знам защо,отваря ми следващата :crosseyes1:

 

Сега отивам да търся дистанционното в бялата-благодаря ти много :bravo:

Редактиран от haidukpikaso
Link to comment
Сподели другаде

Ако още има хора, които не могат да минат/излязат от Бялата стая, представям на вниманието им подробно описание с картинки как се излиза от стаята:

NR.White.Chamber.Escape (.DOC; 2.96MB).

Link to comment
Сподели другаде

Ако още има хора, които не могат да минат/излязат от Бялата стая, представям на вниманието им подробно описание с картинки как се излиза от стаята:

NR.White.Chamber.Escape (.DOC; 2.96MB).

 

Хиляди благодарности :OK: . Ако не беше това цял живот щях да прекарам в тази стая :P

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...