Jump to content

Заключената стая!


danina

Препоръчан пост

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Моля за помощ за бялата стая. Какво точно и как да напиша с морзовата азбука. Гаражната врата като кликна на нея и нещо се мърда, какво е и прави ли се нещо, защото долу вдясно се вижда един полукръг.

Маркирай:

Вляво от масата има една сива кутия. Над нея има още една и там трябва да сложиш един ключ, след което долната вече може да се отваря. Там има 2 копчета: първото е "точка", а второто е "чертичка". С тях написваш поотделно буквите на думата "OPEN" като гледаш всяка буква как се изписва с морзов код и ще ти се появи една синя врата точно вляво.

 

Добре де, ама как да подредя кубчето, за да се сглоби? :crosseyes1:

Приемам, че си събрала всичките шест йероглифа и си взела завивката, която е върху скелета. Съкаш върху косата върху на листчето, запалваш я със запалктата и после кликаш няколко пъти върху листа за да се изясни изображението. После използваш запалката да разкъсаш завивката и вътре намираш зеления макет на куба. На прогорения лист са числата от 1 до 6, а на листчето в бурканчето с лекарства има доста йероглифи. Сравняваш ги тези двата листа и виждаш на кое число кой йероглиф съответства. После разполагаш отделните йероглифи (на малките листчета) по зеления макет. Като сложиш последния йероглиф, кубът ще се сглоби АКО всичко е вярно поставено.

Link to comment
Сподели другаде

Значи, намерих буквите: O е ... / P е .--. / E е . / N е -.

Така ли са точно, защото не мога да ги изпиша. След тире като напиша точка и тя се изписва точно до него, т.е. не е отделна точка, а продължава тирето.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря, добре че има кой да помага :OK:

Сега още нещо, ако може :blush:

Какво да правя по мотора, с дистанционното и лилавите блокчета?

Мерси :bye1:

Дистанционното няма нищо общо с мотора. Лилавите блокчета също.

Първо си вземаш ключа над голямата врата пред мотора. Него го използваш за да отвориш багажника и да извадиш гаечения ключ, който използваш да завиеш "поставката" за фара и самия фар.

Така няма да стане. Ще направя подорбно описание.

Link to comment
Сподели другаде

Аз същи съм в първата стая още! Накрая след филмчето .... и нищо не разбирам не мога да го оцеля това кръстче и много се вбесих :( какво да направя помогнете ми :help: Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

Аз същи съм в първата стая още! Накрая след филмчето .... и нищо не разбирам не мога да го оцеля това кръстче и много се вбесих :( какво да направя помогнете ми :help:

 

Нацели кръстчето с мишката си и като свърши съвсем филмчето, мръдни съвсем слабо с мишката, леко нагоре, леко надясно, докато го нацелиш. Ама съвсем лекичко :bye1:

Link to comment
Сподели другаде

Точно в центъра му ли трябва да цъкна, три пъти или веднъж защото пак не става?

Значи като се появи и си слагаш върха на мишката точно в центъра му, като свърши филмчето, стената става червена, мръдваш съвсем лекичко, просто все едно да се "обнови", да усети че си там (не знам как точно да го обясня :blush: ). Нужно е веднъж да щракнеш, но пробвай и повечко пъти, докато стане :bye1: Успех!

Link to comment
Сподели другаде

:help:

Как се излиза от синята стая :crosseyes1:

Имам един молив и едно жълто,не го знам какво е,ама се отваря.

Картината се наклонява-нищо не става.

И тясно тука-свят ми се зави :crosseyes1:

Този телефон за какво е,на кого да се обаждам :help:

Link to comment
Сподели другаде

:help:

Как се излиза от синята стая :crosseyes1:

Имам един молив и едно жълто,не го знам какво е,ама се отваря.

Картината се наклонява-нищо не става.

И тясно тука-свят ми се зави :crosseyes1:

Този телефон за какво е,на кого да се обаждам :help:

 

Това коя стая е, след тази с мотора ли? Ако си минала бялата, ще подскажеш ли малко :blush:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...