Прехвърляне към съдържание

Снимка

Волейбол - Европейско Първенство Турция 2009

• Моля, влезте, за да отговорите
166 отговора по тази тема

#166 SURF_lady

SURF_lady

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 713 мнения

Публикувано: 14 September 2009 - 23:01

Дали някой е ходил и на идея си нямам.
Аз също гледах награждаването и супер много изкефих когато Първанов връчи заслужените медали на нашите ( и най вече на Матей Казиски :girlinlove: ).
Браво на момчетата. Гледах по телевизията посрещането на правителствения ВИП и ми стана страшно приятно когато Владо Николов и Андрей Жеков се радваха на малките си синове, как вдигаха купата и носеха гордо медалите. Само така момчета!! :bgflag:
Ацки се надявам отбора да си остане същия и за световното и да вземе медалите от по-благороден метал.
Репортаж от посрещането на нашите можете да прочетете и видите: ТуК

Специално за хората, които са проспали уроците по География в началното училище: Земята се върти около оста си, не около вас.

#167 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 15 September 2009 - 01:27

Едно голямо БРАВО на момчетата за бронза!! С победата над Русия почти забравих загубата от Полша. Гледах и финала и награждаването и се кефих адски много, когато отличиха Йосифов за най-добър блокировач. Въобще цялото първество беше супер, нямам търпение да видя какво ще направи отбора на световното.
А сега искам да питам някой ходи ли на тържеството пред НДК? Аз исках да отидя обаче съм от Монтана и няма как. Четох, че е било много яко. И се чудя някой дали има запис или снимки?

Ако знаех, че е има, щях да намеря време да отскоча днеска.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители