Jump to content

Как е името на тази песен....


IVAN

Препоръчан пост

Е незнам отчаях се вече от една седмица търся една песен и немога да я намеря целия гугал прерових всички познати ми на мен начини и немога да я намеря.. Става дума за песента от рекламата на сладолед Нирвана (не тая простотия на Миро) или поне клип с рекламата. Ето и част от текста

"It takes time for you to read my mind, and I'll keep on waiting till' the time is right.Hold on baby give me back my pride, make me realize"

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Е незнам отчаях се вече от една седмица търся една песен и немога да я намеря целия гугал прерових всички познати ми на мен начини и немога да я намеря.. Става дума за песента от рекламата на сладолед Нирвана (не тая простотия на Миро) или поне клип с рекламата. Ето и част от текста

"It takes time for you to read my mind, and I'll keep on waiting till' the time is right.Hold on baby give me back my pride, make me realize"

Онази реклама, където една група танцува и след това се появява сладоледа?

Най-добре в такива ситуации, ако можеш да намериш самата реклама.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Аз също се мъча да намеря една песен, В припева се пее:"I'm getting craazyyy" и преди това се повтаря една дума, една енргична такава.По радиото я чух.

Да не би да не си чул/а/ ясно какво се пее? Защото първото което се сещам за това повтаряне на думата е :

Fame, fame, fame

И ако не знаеш английски по звучението може да се объркаш. Чуй песента Going Crazy на Eminem и D12

"Fame, fame, fame

I think it's got me goin' crazy"

Ако не е това-пиши поне мъж ли пее или жена и какъв стил е. Ако се сещаш и какво горе долу се пее в песента, също ще е от полза. Че така трябва да хвърляме боб :P

Link to comment
Сподели другаде

Знам че ще те хвърля в покруса и отчаяние като ти кажа че съм момче.

Попринцип би треело да знам английски щото много години работя в САЩ лятото ама това не е предпоставка чак толкова.

Жена я пее или поне на припева.Даже се пробвах да намеря песента тука :

http://www.midomi.com/index.php?action=main.search&searchTerm=kp92badgfsrbsdu641ba2ggms0_1303507063541&type=voice&length=7&token=&from=main.search&genre_id=&language_id=&keyword= - ама не работи нищо от това което изпях не намери.Тва е което си спомням и ми се наби в главата по време на припева че е ставала крейзи.Би треело да е от 2011-та и да се води енергична поп песен.Гледах всички крейзта песни в нета които никак не са малко ама нъцки.СИгурно е некъв ремикс дето го няма никъде.Ако може да дадеш примерно някакъв списъп с излзлите поп песни 2011-та може би, нито го видях в топ 50 нито в топ 100 (ама няма за април ами за януари) :crosseyes1:

А има и една италянска стара, дето търся от доста време дето спират да пеят за малко и звучат едни цигулки в припева, някакви идеи?

Link to comment
Сподели другаде

 

А има и една италянска стара, дето търся от доста време дето спират да пеят за малко и звучат едни цигулки в припева, някакви идеи?

Може би "Parla piu piano" /Говори ми тихо/ на Джани Моранди???

 

Link to comment
Сподели другаде

:lookaround: Lol не :) Абе цигулките са по бързи едни, нещо от сорта на Тарад Тарада Тарадатарадамтарадам , сети ли се ( :punish: :giggle: )

как па не измислиха тия учени уреди да прохващат мозъчните вълни за да разберат коя песничка ни звучи в главата :devil:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...