Jump to content

Как е името на тази песен....


IVAN

Препоръчан пост

danina,

Имам шесто чувство, че търсиш Rednex - Hold Me For A While :music: Познах ли?

Ехаааааааааа! Супер! Тя еееееееееее! Страхотно парче. Имам я и съм я слушала 100 пъти, но нямах идея кой е изпълнителят. Исках да знам, за да разуча творчеството им. Знаех си аз, че не може да са Dream Street. Интересно само защо този текст са го причислили и на тях.

lyrics са допуснали голяма грешка, но с твоя помощ я разкрихме. Нека тази страхотна балада е поздрав за всички романтични натури, които обичат живота и хубавата музика.

Още веднъж благодаря! Между другото- творчеството им е страхотно. Доста ми допада стилът им- смесица от кънтри и диско. Доста свежо звучене. :yeah:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

  • 4 weeks later...
Днес това клипче циркулираше из мрежата и да ви кажа честно аз се попиках от смях с него.

 

 

Много обичам песента от това клипче, но не знам как се казва :'( Ако някой знае и сподели, ще съм му много благодарна :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Привет,

 

Превъртях нета и не мога да открия текста на една любима моя песен. Бих си го извадил сам, но може би не ми достигат познанията по английски. Песента е "With all I know" на Еди Мърфи, албум So Happy ако не се лъжа. Не е много известна, но е уникална.

Приемам всякаква помощ.

 

Поздрави

Редактиран от IVAN
[IVAN] Съедних темите, защото са горе-долу за едни и същи неща :)
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Песента е много готина, но вече не знам къде да търся, затова моля за вашата помощ. Ето линк (не знам дали мога да давам линкове ама...) http://b8e8k1k1a6.vbox.bg/videos/Kak_se_ka...____/index.html
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Въпроса ми не е точно за името на дадена песен, а за актрисата, която участва в клиповете на David Guetta. Виждали смея в Love Is Gone и Baby When The Light. Благодаря на отзовалите се.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте! :)

Искам да попитам за една песен, която чух случайно.Ето ТуК (Позволих си да пусна линк,към клипчето което озвучава.)Песента, която търся запачва от 3-тата минута.

Благодаря предварително! :yes:

Еми пич ето ти имената на испълнителя и песента D-Devils - Impheatus надявам се че съм ти помогнал :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...