Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 125
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Да, това е. Доколкото виждам, при това натоварване няма проблем с връзката към рутера (можеш да следиш натоварването по време на теста като отвориш Task Manager - раздела Network). За тестване на по-високи скорости ще ти трябва още един компютър, свързан с кабел към рутера.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 years later...

Понеже има тема която се преглежда,но е заключена"Забравих си паролата на рутера"-със сгурност се касае за Wi-Fi свързване,аз имах подобен проблем.
Разреши се по следният начин>>>Обадих се на оператора доставчик на интернет>>>дадох му данните който поиска-тел.номер,егн,адрес,име,отговор на таен въпрос>>>каза ми паролата и въведох  на устройството.................
Има и друго решение-влизаш в страницата на доставчика на интернета,(в моя случай ВИВАКОМ-http://my.contact.bg/,    потребителско име и парола>>>моята мрежа>>>Wi-Fi-настройки и там е паролата и името на мрежата)................


Понеже има тема която се преглежда,но е заключена"Забравих си паролата на рутера"-със сгурност се касае за Wi-Fi свързване,аз имах подобен проблем.
Разреши се по следният начин>>>Обадих се на оператора доставчик на интернет>>>дадох му данните който поиска-тел.номер,егн,адрес,име,отговор на таен въпрос>>>каза ми паролата и въведох  на устройството.................
Има и друго решение-влизаш в страницата на доставчика на интернета,(в моя случай ВИВАКОМ-http://my.contact.bg/,    потребителско име и парола>>>моята мрежа>>>Wi-Fi-настройки и там е паролата и името на мрежата)................

Въвеждане на паролата на устройството.............

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...