Jump to content

Въпроси свързани с Opera


Препоръчан пост

  • Отговори 177
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Night_Raven, както винаги на линия и готов да помогнеш. Май много ми се събра да те черпя!

Само още един въпрос:

Последната стабилна версия 9,63 ли е?

БЛАГОДАРЯ! :cap:

Link to comment
Сподели другаде

Последната стабилна версия 9,63 ли е?

БЛАГОДАРЯ! :cap:

Не. Версия 9.64 е последната стабилна към настоящия момент.

 

Мога ли да направя Speed Dial начална страница?

Speed Dial се намира на всяка празна страница, което на практика го прави начална страница.

Link to comment
Сподели другаде

Не. Версия 9.64 е последната стабилна към настоящия момент.

 

 

Speed Dial се намира на всяка празна страница, което на практика го прави начална страница.

Да направих при стартиране да показа празна страница и сега той е начална :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Мерси за помоща отново!

 

Добавянето на клавишната комбинация не стана. Давам шотче да видиш дали съм направил всичко както трабва. При натискането на alt + 1 нищо не става, само компютърът издава звук. Звукът с който Windows-а съобщава за грешка... и нищо.

 

Друго което ме "притеснява". На Speed deal след като сложих фона, самите прозорци са бели и в тях е картинката на сайта за бързо набиране. Има ли начин самите рамки да се направят прозрачни така че да остане само картинката на даденият сайт за бързо набиране на фона?Давам шотче  също.

О плс плс как го направи с 18 !?!?!!? По-принцип е само с 9 и моето е с 9,но не ми стига моля те моля те кажи как го направи с 18 ? За Speed-dial-а на Операта става въпрос.Мерси предварително.

 

Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте.Защо ми излиза това съобщение при старт на Opera? http://www.pic-bg.net/files/iefh1ndppib8kx72onr7.jpg .Случва се за ...2-3 път.И то след старт на компа.Може да е съвпадение за последното.
Link to comment
Сподели другаде

Значи Opera е настроен да извежда прозореца със запитване как да се стартира. Можеш да го промениш от настройките.

Задал съм му да стартира с начална страница,без запитване.Просто на шота по-горе му зададох ''продължение на миналата сесия'' в последствие.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...

Здравейте, имам следният проблем с една джаджа на Опера. Става въпрос за RFM RDS - радио. Значи свалям джаджта, избирам си станция и не мога да я пусна нито с winamp или WMP, защото бутоните са неактивни. Натискам бутона и нищо не става. 

 

opera 9.64 - на български, със скин opera 9_5_small_whith_vista_black

 

RFM RDS 2.12 - последната версия.

 

Преинсталирах няколко пъти  дждаджата, но няма резултат.

post-5579-1243071996_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

Досега използвах Mozilla Firefox, но реших да пробвам Opera 10.00. Имам един въпрос:

При Mozilla, когато въвеждам символ за търсене в Google Search, се появяват подсказки:

 

post-8967-12547672048341_thumb.jpg

 

А при Opera, това не е така.

 

post-8967-12547672875143_thumb.jpg

 

Това до някаква настройка на Opera ли е?

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...
Здравейте,днес погледнах в ъпдейтите и видях новата бета версия на опера,инсталирах я ,но ми се загуби всичко отметки настройки и т.н. от предишната.Молбата ми е може ли някой да каже възможно ли е да си върна предишният облик и всичките неща.
Link to comment
Сподели другаде

Предполагам, че бетата се е инсталирала по подразбиране в Program files/opera 10 beta или нещо подобно. Ако я инсталираш в Program files/opera ще се оправи. Ако това е проблема де... ;-)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...